Lovosice – Frýdek-M. 30:25 (kon.) | Dukla – Zubří 31:31 (kon.) | Karviná – Třeboň 37:21 (kon.)
HC Dukla Praha
31:31 (14:20)
HC ROBE Zubří
Sobota 03.03.2012, 16:30Chance Extraliga mužů

Sestavy a branky:

HC Dukla Praha: Suchý, Rangl – Krupa 5/2, Kastner 4, Lehocký 4, Piskač 4, Šik 4, Šůstek 3, Kotrč 2, Mráz 2, Rams 2, Sviták 1, Kern, Tesař

HC Gumárny Zubří: Malina, Orság – Mika 10, Stržínek 6, Vyjídák 5, Bechný 4/2, Jurka 2, Mičkal 2, Dědek 1, Pernica 1, Kasal, Měchýř, Randýsek, Šustáček (12:21:09)

Dnes jsme byli svědky rychlé házené v podání dvou celků z popředí tabulky. První poločas měli navrch hosté, kdy poločas vyhráli 14:20. V druhé části ale za 20 minut dali pouhých 5 branek, a tak na ně pražský tým dotáhl. Ke konci si udržovala Dukla jedno až dvoubrankové vedení. V poslední minutě ale ještě vyrovnal Tomáš Mičkal. Celky si tak odnášení z dnešního zápasu každý po bodu.

60
    Druhý poločas skončil. (31:31) (0:0)

60
    Malina ještě pokus Lehockého chytá. (31:31) (31:31)

60
    Time out pro domácí Duklu. (31:31) (31:31)

60
    A z křídla vyrovnává Tomáš Mičkal. (31:31) (31:31)

60
    Dvouminutový trst dostává ještě Milan Kotrč. (31:30) (31:30)

60
    Šůstek svou šanci neproměňuje. (31:30) (31:30)

59
    Ondřej Mika snižuje a ještě je vyloučen Jakub Kastner. (31:30) (31:30)

59
    Šůstkovu střelu Malina kryje. (31:29) (31:29)

58
    Rychlou střelou z výskoku se prosazuje Štěpán Krupa. (31:29) (31:29)

57
    30. gól přidává z pravého křídla Jakub Kastner. (30:29) (30:29)

56
    Podstřel jsme viděli tentokrát z ruky Ondřeje Miky. (29:29) (29:29)

55
    Petr Rams podstřelem přidává další gól, na druhé straně okamžitě odpovídá Miroslav Jurka. Za Duklu zvyšuje Piskač (29:28) (29:28)

54
    Útočný faul Dukly posouvá do útoku Zubří, který rychle zakončuje Martin Stržínek. (27:27) (27:27)

53
    Se štěstím rpopasíroval balól Petr Rams mezi nohy milana Maliny. A stav koriguje Ondřej Mika. (27:26) (27:26)