sk Středa 07.03.2012, 17:30Slovenský pohár - Slovnaft cup

Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90
    V ojedinelej šancu skúša svoj strelecký pokus Meszároš, mieri však nepresne.

87
    Gorosito naznačil že už nemôže ďalej pokračovať, na jeho miesto nastupuje Križko.

86
    Unaveného Smetanu strieda Piliev.

85
    Senica dala gól!
    Senica pridáva druhý gól do siete Slovana!!! JAROSLAV DIVIŠ sa vyhol ofsajdovej pasci a po peknej prihrávke nedal zoči voči Putnockému šancu.

81
    Milinkovič v dobrej pozícii zasekol na 16-tke Štepanovského, páli technicky, ale velmi nepresne.

79
    Grendela strieda Meszároš.

71
    Diváci už kričali gól. Ďurica krásnou pätičkou našiel volného Štepanovského ten poslal prízemný center na ktorý však Blackburn nedosiahol.

69
    Hostia hasia a nakoniec Ďurica fauluje Bagayoka.

68
    Rohový kop pre Senicu.

66
    Na ihrisko sa pozrie Kalabiška, strieda dnes nie velmi výrazného Černého.

65
    Slovan zoviera Senicu a snaží sa vyrovnat, uvidíme ako sa s týmto tlakom domáci vysporiadajú.

61
    Krásna akcia Slovana nekončí gólom. Grendel hladal na zadnej tyči Filipa Šeba, jeho úmysel však prečítal vracajúci sa Diviš a v poslednej chvili vložil do prudkej nahrávky nohu a zažehnal tak rodiacu sa šancu.

60
    Roh pre Slovan zahral Milinkovič, lopta smeruje na Smetanu, ale ten prehráva hlavičkový súboj. K odrazenej lopte sa dostal Grendel, jeho strela mieri však vysoko nad.

58
    A mohlo byť už 2:0. Seničania prečíslili zaskočených hostí, Černý pekne zacentroval, ale úplne volný Diviš pálil nepochopitelne vedľa bránky.

55
    Lopta sa od rohovej zástavky dostala na zadnú žrď kde stál úplne voľný JÁN GAJDOŠÍK a aj keď loptu úplne ideálne netrafil, skackajúca lopta napokom končí za chrbátom Putnockého.

54
    Divišovi utiekla lopta, ale nakoniec to isté sa stalo aj Dosoudilovi a tak je tu prvý rohový kop pre Senicu v druhom polčase.

52
    Slovan začal druhý polčas ako vymenený, aktívna hra hostí má za následok, že majú loptu viac na svojich kopačkách.