Pous-Tiová – Koukalová 0:2 (kon.) | Cîrsteaová – Melzerová 2:1 (kon.)
2
6 6
Středa 07.03.2012, 20:10WTA Indian Wells - BNP Paribas Open (tvrdý povrch)

0:0
    To je ode mě vše. Užijte si tenisové přenosy z dalších zápasů českých hráček na Indiana Wellsu, které pro vás máme připravené, a u dalšího on-line přenosu brzy nashledanou. (20:56:45)

0:0
    Čtyřicet jedna minut. Tolik času potřebovala Klára Zakopalová ke smetení Laury Pous-Tiové z povrchu zemského a hravě vítězí po setech 6:1 a 6:1. Bez diskuzí zaslouženě postupuje do dalšího kola.

Konec zápasu

1:6
    V setu vítězí Zakopalová, která úspěšně proměnila hned svůj první mečbol zápasu. Na tenhle duel bude chtít Pous-Tiová asi hodně brzy zapomenout. Takovou nakládačku zřejmě dlouho neutrpěla. Češka podala výkon, který na Španělku s přehledem stačil.

30-40
    Mečbol pro Zakopalovou! Udělá si zápas o něco kratší a využije ho hned napoprvé, i když Pous-Tiová podává? Asi by rozhodně chtěla...

30-30
    Dva úspěšné míčky. To stačí Zakopalové k vítězství.

30-15
    Zakopalová má ještě šanci sebrat Pous-Tiové znovu servis a vyhrát tenhle gem, set a celý zápas. Snižuje.

30-0
    Pous-Tiová je na podání. Další fiftýn je její.

15-0
    Míček získává Pous-Tiová.

1:5
    V gemu vítězí Zakopalová. Šestý gem tohoto setu si připisuje Zakopalová. Soupeřka je hodně zoufalá. Jeden gem a Češka postupuje dále.

0-40
    Že by čistá hra od Češky? Daleko k tomuhle faktu není.

0-30
    Míček získává Zakopalová.

0-15
    Chvilka pauzy. A pak Zakopalová udeřila.

1:4
    V gemu vítězí Pous-Tiová. Tak přece jenom Pous-Tiová urvala svoje podání. A to tak, že neztratila fiftýn.

40-0
    Že by čistá hra v podání o dost horší Pous-Tiové?

30-0
    Dlouho už Pous-Tiová nevedla nad Zakopalovou o dva fiftýny. Může mít radost alespoň z tohohle úspěchu.

15-0

0:4
    V gemu vítězí Zakopalová. Sbohem a šáteček. Asi tak by se dal charakterizovat průběh tohoto gemu. Na servisu nyní bude Pous-Tiová.