0:0 (0:0)
FK Teplice
Pondělí 12.03.2012, 18:00 • Startip Aréna, Příbram • Gambrinus liga

Dnešní utkání sledovalo 2.168 platících diváků.

Příbram v dohrávce 20.kola remizovala zřejmě po zásluze s Teplicemi 0:0 a oba týmy si rozdělují po bodu. Fanoušci Příbrami se nedočkali ani ve třetím domácím vstřeleného gólu, navíc na jaře ještě do nedávna velmi ofenzivní Příbram nedala branku. Snad se jí brzy dočkáme. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:54:31)

90+2
    A poslední střídání hostí, odešel Vůch a přišel Volek.

90+1
    Teplice střídají, odchází Dolejš a přichází Stožický.

90
    Rozhodčí Lerch nastavuje 1 minutu.

88
    Poslední dvě minuty utkání, míč v moci teplických.

87
    Žlutá karta pro domácí stopera Hejdu.

86
    Domácí naposledy střídají, podle předpokladů odchází Lukáš Pleško, který toho dnes hodně odpracoval a na jeho místo přichází Papšys.

85
    Domácí se tlačí k rozhodující brance, ale zbytečné chyby je sráží do kolen.

84
    Hlavička Lukáše jde vysoko nad domácí svatyni.

83
    Rohový kop pro Teplice.

82
    Domácí Pleško dnes již nemá dostatek sil a zřejmě bude střídán.

80
    Oba týmy střídají, za domácí odchází Bernardo a nahrazuje ho Krbeček. Za Teplice odchází Mahmutovič a místo něj jde na hřiště Zoubele.

79
    Standardka od středového kruhu pro domácí. Rozehraje ji Pleško.

77
    Poslední minutky nevidíme nikterak pohledný fotbal ani od jednoho týmu. Nyní se o ohrožení branky pokusí domácí.

75
    Divíšek se pěkně prokličkoval až k pokutovému území Teplic, přihrál na Mareše, ale ten přes protihráče neprošel.

74
    Vondrášek se pokusil projít až do příbramského pokutového území, ale ztroskotal na posledních domácím obránci.

72
    Ani tepličtí z rohu nic zajímavého nevymysleli.

71
    Pleškův centr od rohového praporku šel přímo do náruče Grigara.

70
    A obrovská příležitost i na druhé straně! Překonaného Hrušku na brankové čáře zachránil Hejda a udržel bezgólový stav.

68
    Koukal měl na kopačkách tutovku jako Brno! V samostatném nájezdu však proti Grigarovi neuspěl. Stačilo teplického brankáře přehodit...

67
    K velké nevoli příbramského publika byl odpískán faul domácímu Bernardovi.

66
    Tu domácí odvracejí na rohový kop.

65
    Standardní situace pro Teplice z 25ti metrů.

63
    Faul teplického Sivy na polovině hřiště, míč pro Příbram.

61
    Vůch posílal pěkný přízemní centr do pokutového území, ale ani jeden ze čtveřice nabíhajících spoluhráčů nedokázal trefit míč a dopravit ho do branky.

60
    Příbram je ve druhém poločase lepším mužstvem, ale zatím si nedokázala vypracovat žádnou větší příležitost k vedoucí brance.

58
    Hlavička Hejdy konči v náruči gólmana Grigara.

57
    Rohový kop pro Příbram.

55
    Pavel Pilík zkoušel střílet k tyči, ale Grigar jeho střelu chytá.

53
    Divíšek parádně přešel přes čtyři protihráče a poslední teplický hráč před pokutovým územím ho fauloval. Standardka pro domácí.

51
    Hra je nyní plná nepřesností, ani jeden z týmů se nedokáže prosadit přes zálohu druhého týmu.

50
    Tečovanou střelu Pilíka s přehledem chytá Grigar.

48
    Hosté začali druhou půli aktivněji, nyní okupují pokutové území příbramských.

46
    Domácí o poločase střídali, odešel Kraus a na jeho místo přišel P.Pilík.

46

Je za námi první půle dnešního utkání a nutno říci, že toho moc oba celky divákům nenabídli. Až na šanci teplického Dolejše, která skončila mimo branku a hlavičku příbramského Hejdy, kterou skvěle chytil hostující Grigar jsme toho více vidět nemohli. Doufejme, že se v druhém poločase oba týmy zlepší a my třeba uvidíme ofenzivní podívanou minimálně s jedním gólem na každé straně. Druhý poločas začne přibližně v 19:01.

44
    Z něho hlavičkoval M. Štochl mimo branku.

43
    Další rohový kop bude zahrávat Příbram.

43
    K exekuci se postavil Koukal a dokázal najít hlavu Hejdy, který míč umístil k tyči, ale skvělý zákrok předvedl Grigar a míč dokázal vyrazit.

42
    Na další rohový kop odhlavičkoval míč hostující Matula.

42
    K Pleškovi se dostal míč u vápna, ale jeho střelu zblokovala teplická obrana na rohový kop.

40
    Nebezpečnou střelu na branku vyslal teplický Vůch, ale Hruška si s ní dokázal hravě poradit.

38
    Dnešní utkání, které vysílá také televize nemůže divácké oko zatím potěšit. Zápas je bez šancí a v kombinaci obou týmů chybí přesnost.

36
    První žlutou kartu v utkání uviděl za faul na Bernarda teplický Lukáš.

35
    Do konce prvního poločasu nám zbývá nějakých deset minut a vážnějších šancí je minimum respektivě byla jedna a tu spálil hostující Dolejš.

32
    Z něj si však hosté nic nevypracovali.

31
    Výhodu rohového kopu budou mít Teplice.

29
    Velkou šanci zahazují Teplice! Po závaru před vápnem domácích prošel míč do pokutového území na úplně volného Dolejše, ale ten se v zakončení unáhlil a branku přestřelil.

28
    Jejich signál jim však nevyšel a žádnou šanci si tedy nevypracovali.

27
    Rohový kop bude zahrávat Příbram.

25
    Dolejš prošel po pravé straně k vápnu a zpětnou přihrávkou našel Vůcha, který se obtočil kolem Hejdy, ale z otočky nedokázal trefit míč mezi tři tyče.

23
    T. Pilík zkusil střelu z dálky, ale branku nedokázal trefit.

22
    Mareš si dokázal u vápna najít odražený míč a vystřelil z voleje, ale branku minul.

21
    Po něm hlavičkoval nad bránu Hejda.

20
    Rohový kop bude zahrávat také Příbram.

20
    K exekuci se opět postavil Vachoušek, ale našel pouze náruč domácího Hrušky.

19

17
    Kraus se dokázal po narážečce s M. Štochlem dostat do vápna, ale svojí zpětnou řihrávkou našel pouze hostujícího stopera Lukáše, který uklidil míč do bezpečí.

15
    Vachoušek zkusil prověřit z 25 metrů pozornost Hrušky, ale nedokázal trefit branku.

13
    Oba celky hrajou fotbal založený na pevné obraně a ani jeden z nich se nepouští do vážnějších akcí. Doufejme, že se to v průběhu zápasu změní.

11
    Hra se zatím přelévá ze strany na stranu, ale neviděli jsme žádnou vážnější šanci.

8
    Exekuci si vzal na starost Vachoušek, ale jeho centr nenašel žádného spoluhráče.

7
    Dolejšovo centr dokázal najít Mahmutoviče, ale jeho hlavičku zblokoval Hejda na roh.

6
    Po centru Koukala, ale Příbram žádnou šanci neměla.

5
    Nebezpečný centr do vápna poslal domácí Koukal, ale nedokázal najít žádného svého spoluhráče. Příbram bude mít tedy alespoň rohový kop.

2
    Z něj si však hostující celek žádnou šanci nevypracoval, protože míč bezpečně vyhlavičkoval z vápna příbramský Hejda.

1
    Tepllický Dolejš provedl nebezpečný výpad na pravé straně hřiště a vybojoval pro svůj tým rohový kop.

1

1. FK Příbram: Hruška - M. Štochl, Krejčí, Hejda, Divíšek - Mareš, Kraus, T. Pilík, Pleško - Koukal - Bernardo.

FK Teplice: Grigar - Vondrášek, Matula, Lukáš, Ježdík - Dolejš, Čajič, Siva, Vůch - Vachoušek - Mahmutovič.

Rozhodčí: Lerch - Filípek, Mencl.

Předpokládané sestavy:

1. FK Příbram: Hruška - Štochl, Hejda, Krejčí, Divíšek - Mareš, Kraus, T. Pilík, Pleško - Krbeček, Bernardo.

Dvacáté kolo první fotbalové ligy se tradičně uzavře v pondělí televizní dohrávkou mezi Příbramí a Teplicemi. Oba týmy obývají klidný střed tabulky vedle sebe.

Příbramští se na jaře střelecky trápí. Ve třech ligových zápasech tohoto kalendářního roku ani jednou nedokázali skórovat, ale přesto ve dvou případech brali bod za bezbrankovou remízu. Střeleckou smůlu se pokusí zlomit doma s Teplicemi. "Šance máme dál, ale chybí nám kvalita v zakončení. Snad to prolomíme. Víme, že na Teplice se Příbrami dlouhodobě nedaří, ale to jsou pouze takové statistiky. Každý zápas je úplně jiný. V Teplicích mám plno známých, mám tam s nimi výborné vztahy. Pro naše hráče to bude jako každý jiný ligový zápas, pro mě určitě ne," míní trenér domácích David Vovruška, jehož tým figuruje v tabulce na sedmém místě.

Osmé Teplice na jaře zjistily, jaké to je zvítězit, prohrát a dělit se s někým o bod. Nyní jedou do Příbrami, kde osm let neprohrály. "Vyhráli jsme doma nad Libercem a určitě bychom chtěli bodovat znovu. Chceme hrát aktivně, směrem dopředu, ještě víc ofenzivně než v posledním utkání venku na Slavii. Příbram sice tři kola nevstřelila branku, ale nesmíme ji podcenit. Jsou velice dobře organizovaní, mají trenéra, který přinesl novou krev. Musíme také brát v potaz, že jsou v tabulce před námi. Určitě to pro nás bude těžké," řekl teplický trenér Petr Rada, jehož svěřenci ztrácejí na Příbram pouhý bod.

Domácí budou postrádat trojici marodů Koukala, Šlapáka a Tarczala, hosté přijedou bez zraněného Ljevakoviče a vykartovaného Rosy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.