Most – Litoměřice 4:2 (kon.) | Beroun – Kadaň 3:2 (kon.) | Šumperk – Písek 7:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
7:1 (2:0, 1:1, 4:0)
IHC Králové Písek
Pondělí 12.03.2012, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • WSM Liga - O udržení

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Salith Šumperk: Štůrala (Boška) - Novotný, Holík - Pastor, Sedlák - Ondráček, Tesařík - Gewiese, Drtil T. - Hlinka, Plášek, Skoumal - Vrdlovec, Hulva, Brunec - Červenka, Velecký, Haas - Žalčík M., Holinka, Vrána

IHC KOMTERM Písek: Sedláček (Vajner) - Žovinec, Pavlíček - Všetečka, Havran - Lukáč, Kanov - Slavík, Luňák, Antončík - Suja, Vaniš, Ferbauer - Kudrna, Bernard, Polodna - Markulinec, Vlček

Rozhodčí: Zbyněk Kubičík - Jiří Jureček, Pavel Rychlý.

Dodrý den. Vítám Vás u dnešního onlajn přenosu, kde se utkají týmy Salith Šumperk a IHC Komterm Písek. Písek už má účast v první lize pro příští rok zajišťenou. Za to Šumeprk musí neustále bojovat. Po prohraném zápase s Kadaní se jeho náskok na Beroun snížil o 10 bodů. V brance hostujícího celku stojí Vojtěch Sedláček, který domácímu celku dělá největší problémy. Domácí Štůrala však neustále drží šumperský celek. Takže se dá očekávat souboj brankářů. Poslední dobou se také za Šumperk se také trefuje Karel Plášek. Zkušený matador v posledních zápasech neustále boduje. Písek dnes přijel v oslabené sestavě. Hraji pouze na 3 obrané páry a 4 útoky bez jednoho hráče tzn. 11 hráčů v útoku.

00:01

00:01
    Písel vyhrál úvodní bully.

00:20
    Josef Slavík vystřelil, ale puk letěl zcela mimo.

00:48
    Následnou střelu Všetečky, Štůrala v pohodě kryje.

01:07
    Domácí nahodili puk do pásma, ale stáli v offsidu, takže hrát mohou hosté.

02:30
    Brunec dostává dvě minuty za hákování. 4/5.

02:55
    Luňákovu střelu v pohodě chytl Štůrala.

03:15
    Střelu Veleckého betonem Sedláček vyráží.

03:28
    Pavlíčkova střela končí na vyrážečce domácího brankáře.

03:48
    Všetečkovu střelu Štůrala drží na hrudi.

04:20
    Výborná práce Karla Pláška, díky němu se puk dostal mimo obrané pásmo domácích.

04:30

04:42
    Zakázané uvolnění Písku.

04:59
    Dvě minuty za hákování dostává za podražení Lukač a dvě minuty za nedovolené bránění Všetečka. Šumperk bude hrát 5/3.

05:35
    Hosté vyhazují. Domácí ale ženou fanoušci dopředu.

06:11
    Draci právě vstřelili branku!
    Tesařík přihrál na modré lajně ALEŠÍ HOLÍKOVI a ten krásnou střelou k tyči překonává Vojtěcha Sedláčka. Asistence: Jan Tesařík a Marek Haas. Šumperk bude mít ještě přesilovku 5/4.

06:24
    Zakázané uvolnění Šumperka.

06:59

07:15
    Jakub Hulva po levé straně unikl hráčům Písku a našel na druhé straně volného Brunce, pro kterého dorazit puk za Sedláčka bylo velice snadné. Asistence: Jakub Hulva, Daniel Vrdlovec.

07:31
    Marek Haas dostává dvě minuty za nedovolené bránění. 4/5.

08:18
    Aleš Holík vyhazuje přes celé hřiště až za bránu Sedláčka.

08:48
    Rozhodčí bude vylučovat. Aleš Holík si při odebírání puku počínal nedovoleně a dostává dvě minuty za sekání. 3/5.

09:10
    Velký zmatek před Štůralou, který před sebe vyrazil střelu Havrana. Naposlední chvíli situaci zachránil Hulva.

09:31
    Domácí ve 4.

09:21
    A Havran opět vystřelil, ale Štůrala byl pozorný.

10:48

11:49
    Vlčkovu střelu zblokoval Vrdlovec.

12:10
    Otočku kolem branky chtěl udělat Hlinka, ale Sedláček mu na jeho manévr přišel, takže si tyč pohlídal.

13:03
    Plášek se dostal přes obránce nádhernou kličkou, ale jeho střela posléze letěla těsně vedle.

13:43
    Střelu Brunce nejistě před sebe vyrazil hostující brankář. Nakonec však s pomocí obranců zakryl puk.

14:02
    Hulvu teď Sedláček rychlým přesunem vychytal!

14:39
    Po chybě Kudrny se Šumperk udržuje v pásmu Šumperka.

14:58
    Dvě minuty za vysokou hůl dostal Martin Havran. 5/4.

15:04
    Přihrávka rukou Šumperka. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

15:58
    Tomáš Sedlák zakládá akci z poza brány Šumperka.

16:06
    Skoumal zkusil střelu, ale ta letěla mimo.

16:55
    Rozhodčí Kubičík nasadil velmi velké tempo při vylučování. Hostující Kanov dostává dvě minuty za hákování.

16:58
    Hosté ve 4.

17:41
    Písek vyhazuje až ke Štůralovy.

18:07
    Střela Tomáše Sedláka trefila horní tyč!

18:33
    A opět výhoda pro Šumperk.

18:41
    Šimon Antončík dvě minuty za hákování. 5/3.

18:52
    Střela Aleše Holíka narazila na tyči!

18:55
    Hosté ve 4.

19:25
    Rozhodčí naopak byl nyní shovývaý, když pod krkem u brány držel Brunce Kanov.

20:00

Máme za sebou zápas plný vyloučení. Zatím všechno vychází lépe pro Draky. Domácí jsou lepší. Štůrala se musel zapotit jen párkrát a nejvíc, když ho zachraňoval Jakub Hulva. Za 15 minut se vrátíme. (18:47).

20:09
    Rychlé vyloučení. Karel Plášek dostává dvě minuty za hákování. 4/4.

20:41

20:46
    Štůrala zasahuje.

21:01
    Nepřesná rozehrávka Slavíka. Písek je tedy ve středním pásmu.

21:20
    Dvě minuty za podražení dostává Šimon Antončík.

21:53
    Plášek dostal opět puk mimo pásmo Draků. Hra zatím ve středním pásmu.

22:09

22:31
    Hlinka prodloužil do pásma Písku.

22:50
    Přihrávka Hilnky se od Sedláčka odrazila mimo bránu.

23:20

23:49
    Plášek při samostatném úníku trefil tyč!

23:55
    Dvě minuty za sekání dostane Žovinec. Ten fauloval Pláška při samostatném úniku.

24:18
    Bruncova přihrávka na Holíka nevyšla a hosté se osvobozují.

25:09
    Přihrávka Červenky byla prudká a přeskočila Tesaříkovy hůl. Šumperk se obral o pásmo vlastní vinou.

25:26
    Lukáš zůstal ležet na zemi. Rozhodčí přerušil hru, ale borec ve žlutém už je v pohodě. Vhazovat se bude před Sedláčkem.

25:55

26:13
    Plášek přišel o puk, když ho obehrál Havran.

26:40
    Sedlák získal puk v obraném pásmu Šumperka.

27:03
    Sedlák udělal několik kliček a hostující obrana byla vyřazena z provozu, ale následná střela šumperského beka neměla razanci a letěla na beton Sedláčka, který jí vyrazil.

27:56
    Střela Všetečky ze středního pásma trefila ochrannou síť. Vhazovat se bude ve středu kluziště.

28:09
    Skoumal chtěl přihrát na Novotného, ale přihrávka nebyla povedená.

28:55
    Hosté mají tlak.

29:09
    Nakonec závar před Štůralou vyřešil Hlinka a vyhazuje kotouč do středního pásma.

29:51
    Je to neuvěřitelné, Šumperk je aktivní, ale má pouhou jednu střelu na bránu.

30:31
    Domácí kombinují, ve vlastním pásmu.

30:56
    Střela Bernada letěla mimo klec domácích.

31:23
    Střela Karla Pláška končí v lapačce Sedláčka.

31:52
    Písek má nyní puk na svých hokejkách.

32:14
    Tvrdá střela Michala Veleckého byla zblkována a končí na balkónu VIP. Přeletěla dokonce ochranou síť. Vhazovat se bude před brankářem Komtermu.

32:49
    Střela Luňáka letí mimo bránu.

32:53
    Následnou střelu Slavíka Štůrala kryje.

33:24
    Střelu Karla Pláška Sedláček betonem vyrazil.

33:47
    Závar před bránou Štůraly, který nakonec zakryl puk před dorážejícím Luňákem.

33:56
    Sám před bránou stál Filip Vlček! Štůrala jeho pozemní střelu vychytal.

34:19
    Tesařík má puk na holi.

34:36
    Červenkovi se zamotal puk mezi nohami. Kdyby si ho všiml mohl jet sám na Sedláčka!

35:31
    Antončík vyhodil puk do středního pásma.

35:37
    Střelu Brunce kryje Sedláček.

35:42
    Tak na této brance má největší zásluhu Tomáš Sedlák. Tento bek malého vzrůstu vystřelil, Sedláček vyrazil puk na JAKUBA HULVU a ten z první napálil puk mezi betony brankáře Písku. Asistence: Tomáš Sedlák a Daniel Vrdlovec.

35:09
    Radislav Ondráček dostává dvě minuty za sekání.

36:43
    Písek se usadil v pásmu Draků.

36:30
    Ale špatná rozehra jihočechů končí ve středním pásmu.

37:33
    Střelu Pavlíčka Štůrala vyrazil na Holíka a ten vyhodil puk až za Sedláčkem.

37:09

38:33
    Písek zakládá akci.

38:52
    Písek právě vstřelil branku!
    Rozjetého Tomáše Sedláka, připravil Josef Slavík, který vyslal pas na ŠIMONA ANTONČÍKA, který ujel sám na Tomáše Štůralu. Antončík jenom vystřelil mezi betony stojícího Štůraly. Asistence: Josef Slavík.

39:55
    Rozhodčí nyní neuznal gól, protože Tomáš Brunec dostal puk za brankovou čarou nohou!

40:00

Ačkoliv je stav 3:1, tak by mohl být třeba 6:1. Šumperk třikrát vstřelil tyč! Domácí jsou lepší, ale Písek dokázal trochu vyrovnat hru. Stav tedy po 40 minutách 3:1. V 19:37 jsem zpět.

40:57
    TOMÁŠ SEDLÁK se od modré lajny napřáhl a nechytatelnou dělovkou překonal Sedláčka. Asistence: Tomáš Brunec a Michal Hlinka.

41:53
    Písek jde do pásma Draků.

42:08
    Ondráček vyhodil puk na zakázané uvolnění.

42:25
    Haas nahodil puk do pásma Písku a šel střídat.

42:47
    Hlinka trefil tyč! Dneš již 4 v tomto zápase!

42:56
    Střela Tomáše Sedláka končí v náruši Vojtěcha Sedláčka.

43:25
    Ferbauer se snažil Pastorovi vzít puk. Ten však zkušeně rychle přihrál dopředu na Jakuba Hulvu, ten rychle sprintoval a našel na druhé straně volného Brunce, ale ten před prázdnou bránou přestřelil.

43:40
    Polodnova střela končí mimo branku Štůraly.

44:25
    Haasova dělovka otestovala zadní mantinel!

44:39
    Dvě minuty zahrubost za menší strkanici před bránou dostává Dušan Žovinec a Adam Červenka.

44:59
    KAREL PLÁŠEK pokračuje ve skvělé sérii! Dorazil puk po střele Michala Hlinky za Vojtěcha Sedláčka! Asistence: Michal Hlinka.

46:00
    Velecký netrefil prázdnou bránu po přihrávce Haase!

46:21
    Domácí vyhodili na icing.

46:37
    Sedlák si nyní zahrál na Štůralu. Ten zakryl místo Tomáše Štůraly puk do rukavice. Brankář domácích položil lapačku taky na led, takže si hlavní sudí myslel, že puk drží brankář Draků.

46:39
    Obě mužstva v plném počtu.

47:04
    Dvě minuty za hákování pro Karla Pláška.

47:30
    Pastor se snažil vyhodit puk, ale to semu nepovedlo.

47:37
    Nyní puk zakryl novojičínský odchovanec Štůrala.

47:57
    Písek ve středním pásmu.

48:10
    Ofsajd Písku.

48:21
    Holík vyhodil z rohu kluziště puk až ke gólmanovi hostů.

48:58
    Střelu Žovince Štůrala vyrazil. Následnou dorážku Luňáka už přikryl.

49:03
    Nyní střela po bully Havrana. Štůrala chytl puk. Ještě menší výměna názorů mezi Pastorem a Sujou, bez trestu.

49:42
    Zakázané uvolnění Komtermu.

49:49
    Holíkovo nahození Sedláček kryje.

49:54
    Tvrdá rána Tomáše Sedláka od modré končí v náruči píseckého brankáře. Domácí fanoušci neustále tleskají.