RCD Espanyol Barcelona
3:1 (2:1)
Racing Santander
Pondělí 19.03.2012, 21:00Španělská LaLiga

Máme za sebou zápas 28. kola španělské Primera Division mezi Espoňolem Barcelona a Racingem Santander. Domácí fotbalisté sice brzy prohrávali, avšak dokázali utkání otočit a po zásluze vyhráli 3:1. Po dnešním zápase se posunuli na sedmou příčku, kde mají stejně bodů jako šestá Osasuna. Hosté zůstávají na osmnáctém sestupovém místě. (22:53:10)

90+3
    Hostující Christian Fernándeze chytla křeč do pravé nohy a nebude moci pokračovat ve hře. Za pár desítek vteřin je tu stejně konec zápasu.

90+2
    Hosté měli možnost ještě kopat rohový kop, ani ten ale změnu stavu nepřinesl.

90+1
    Druhý poločas bude nastavený o tři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby.

88
    Hráči Espaňolu mají míč pod kontrolou a zápas dohrají na polovině Santanderu.

86
    Domácí střídají. Odešel mladý střelec rozdílové branky Coutinho a nastupuje Álvaro.

84
    Hraje se ve středu hřiště, hosté již trochu rezignovali a nikam se neženou.

82
    Domácí v pohodě kráčejí za vítězstvím v dnešním zápase.

80
    Espanyol právě vstřelil branku!
    Po rohu Weisse se po sérii hlaviček dostal k zakončení HECTOR MORENO, který šťastně překonal hostujícího gólmana.

78
    Za faul na Gonzalese dostal žlutou kartu Juan Forlín.

78
    Philippe Coutinho byl blízko k druhému gólu v zápasu, jenže z hranice vápna zamířil nad bránu.

77
    Pomalu se blíží konec zápasu a domácí fotbalisté drží jednobrankové vedení z prvního poločasu.

75
    Velká šance pro hosty. Přihrávku od Stuaniho dostal na hranici vápna Kennedy, jenže vystřelil v gólové pozici mimo.

73
    Centr směřující do vápna odvrátil jeden z hostujících obránců.

72
    Další rohový kop pro domácí tým.

70
    Ve stejnou chvíli střídají i domácí. Místo Joana Verdú si zahraje Romaric.

70
    Hosté střídají. Odešel Arana a nastupuje Kennedy.

70
    Uche se dostal do šance, z velkého úhlu ale hostujícího gólmana neohrozil.

69
    Weiss se snažil prosadit individuálně, o míč ale přišel.

67
    Na hostující bránu se valil další útok, tentokrát ale zakročil Colsa.

66
    Verdú se už už dostával do další šance, k míči měl ale blíže hostující gólman.

64
    Santander přeci jen trochu přidal a tlačí se více do útoku. V početní nevýhodě to bude mít ale těžké.

62
    Po přímém kopu Diopa se k zakončení dostal Marc Torrejon, nůžkami ale zamířil mimo.

60
    Hosté střídají. Odešel Jairo a nastupuje Diop.

58
    Následný centr do pokutového území nebyl pro hosty nebezpečný.

57
    Po centru Weisse je tu roh pro domácí.

56
    Domácí jsou aktivnější a snaží se hrát útočně. Zatím se jim to daří, hosté se k míči nedostávají.

54
    Další zákrok po kterém následuje karta. Za faul na polovině Santanderu dostal žlutou kartu hostující Francis Perez.

53
    Ještě před zahráním přímého kopu dostal žlutou kartu domácí Verdú.

53
    Následný přímý kop vypadal nebezpečně, míč skončil v zámezí.

52
    Velká nepříjemnost pro hosty. Po druhé žluté kartě je vyloučený hostující Gullón!

49
    Hosté kopali rohový kop. Centr do vápna poslal nad břevno Christian Fernández.

48
    Úvod druhé půle je opět opatrný. Domácí jsou více u míče.

46
    Hosté o poločase střídali. Hrát nebude Bernardo a místo něj si zahraje Marc Torrejon.

46

Je za námi první poločas, který přinesl rychlé vedení hostů, avšak také obrat domácího celku. Stav zápasu je 2:1 pro Espaňol. Uvidíme, jak se bude oběma týmům dařit v druhé půli.

45
    První poločas bude nastaven o jednu minutu.

43
    Závěr poločasu se dohrává na polovině hostujícího týmu.

41
    García nemůže pokračovat ve hře, nahrazuje ho mladý slovenský hráč Vladimír Weiss.

40
    Pomalu se blíží konec poločasu, domácí hráči jsou při chuti a útočí. Teď má ale zdravotní trable García.

38
    Sergio García trefil loktem u rohového praporku protihráče a dostává žlutou kartu.

38
    Třetí roh v řadě již nebezpečný pro hostující bránu nebyl.

37
    A po něm následoval další, který přinesl velkou šanci. Před Morenem odvrátil na další roh jeden z obránců.

36
    Domácí celek vybojoval rohový kop.

35
    Domácí jsou teď v pohodě a tlačí se do útoku.

33
    Sergio García poslal do vápna dobrý centr, míč hosté odvrátili přímo na nohu PHILIPPEHO COUTINHA, který parádní ranou k levé tyči dokonává obrat v zápase.

32
    Žlutou kartu dostal za faul na polovině hřiště hostující Gullón.

30
    Z hranice vápna střílel Cristian Gómez, jeho rána šla nad bránu.

28
    U míče jsou momentálně hosté, sledujeme vyrovnaný zápas.

26
    Domácím se podařilo rychle vyrovnat na 1:1. Míč se dostal k do vápna k neobsazenému JUANU VERDÚ, který parádní technickou střelou přeloboval brankáře Toña.

25
    Domácí jsou sice aktivnější, jenže na pozorně bránícího soupeře to zatím nestačí.

23
    Uche to zkusil individuálně, dostal se i ke střele, jenže mířil doprostřed brány.

21
    Verdú přímý kop zakončoval technicky přes zeď, přestřelil ale i bránu.

19
    Žlutou kartu dostal Bernardo a je tu zajímavá standardka pro domácí.

18
    Nyní se v ofsajdu ocitl i Uche a opět je přerušena hra.

16
    Další útočná akce hostů končí ofsajdem.

14
    Domácí jsou vývojem zápasu zaskočeni a najednou jsou aktivnější hosté.

12
    Santander právě vstřelil branku!
    Šest fanoušků Santanderu se může radovat. K míči se z ničeho nic dostal CRISTHIAN STUANI a hosté vedou 0:1!

12
    Uche to přehnal s aktivitou ve vápně a je mu pískán útočný faul. Rozehrávat bude hostující gólman.

11
    Po dlouhém nákopu zasahoval brankář Toño.

19
    Ani jednomu z mužstev se nedaří kombinace. Hraje plná nepřesností a hraje se daleko od brankářů.

8
    Opět se hra přesunula do středu hřiště, u míče jsou stále domácí.

6
    Ke střele z hranice vápna se dostal Verdú, jeho pokus ale hostující gólman v pohodě chytil..

5
    U míče jsou domácí hráči, zatím se ale s balonem na kopačkách pohybují v okolí půlící čáry.

3
    Úvod zápasu je oboustranně hodně opatrný, hraje se ve středu hřiště.

1

Hráči jsou na hrací ploše, utkání za pár chvil začne.

Racing Santander: Toño - Fernández, Bernardo, Francis, González, Colsa, Adrián, Arana, Gullón, Samperio, Stuan

Rozhodčí: Carballo - Fernandez, Jimenez.

Domácí celek v minulém kole přerušil nepříjemnou sérii čtyř zápasů bez výhry, když v domácím prostředí rozstřílel i díky hattricku Kalua Uche Rayo Vallecano 5:1. Hostující Racing Santander je na tom ještě hůře. Z výhry se neradoval dlouhých osm v zápasů v řadě, minulém kole prohrál doma s Barcelonou 0:2.

Dobrý večer při sledování online reportáže ze zápasu 28. kola španělské Primera Division mezi Espaňolem Barcelona a Racingem Santanderem. Hosté bojují v druhé polovině sezony o záchranu, domácí hráči by se naopak dnešní případnou výhrou rádi přiblížili místům zajišťující účast v Evropské lize.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.