Lovosice – Karviná 28:32 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 35:24 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
35:24 (17:12)
Sokol HC Přerov
Neděle 25.03.2012, 17:00 • Hala v ulici Pionýrů, Frýdek-Místek. • Chance Extraliga mužů

Utkáním vás provázel Martin Chládek, který děkuje za pozornost a u dalších onlajnů se těší na počtenou. (35:24) (18:22:39)

Frýdek-Místek zaslouženě poraží Přerov a připisuje si do tabulky dva body. Na jeho postavení v tabulce, devátém místě, to ale nic nemění. (35:24)

60
    Konec zápasu. (35:24) (0:0)

60
    Hosté v závěru ještě dvěma góly snižují jistou porážku. (35:24) (35:24)

59
    Domácí hráči dohrávají zápas v exhibičním tempu. O osudu zápasu rozhodl úvod druhé půle, kdy Přerov naprosto vyhořel a z poločasové pětibrankové ztráty se rázem stala ztráta více než desetigólová. (35:22) (35:22)

58
    Na každé straně padlo po jedné brance. (34:22) (34:22)

57
    Pernička pěkným obloučkem překonal domácího brankáře a kosmeticky upravuje skóre. (33:21) (33:21)

55
    Kichner se dnes prosazuje potřetí, celkově je to třicátá třetí branka domácích. (33:20) (33:20)

54
    Frýdek-Místek v pohodě kontroluje hru a udržuje si dvanáctibrankové vedení. (32:20) (32:20)

54
    Hosté dávají jubilejní dvacátý gól. (31:20) (31:20)

52
    Po dlouhé přihrávce od svého brankáře se ocitl sám před brankou domácích Zedek a v pohodě skóruje. (30:19) (30:19)

50
    Přerovští zahodili druhou sedmičku po sobě! (30:18) (30:18)

49
    Třicátý gól domácích dává Ondřej Meca. (30:18) (30:18)

48
    Hostující brankář Vydra vychytal ve vyložené šanci jednoho z domácích hráčů. (29:18) (29:18)

47
    Pernička dává osmnáctou branku přerovského mužstva. (29:18) (29:18)

47
    Výborný zákrok domácího brankáře a po něm gól na opačné straně palubovky. (29:16) (29:16)