Warriors Brno – Zlín 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 2:5 (kon.)
HCM Warriors Brno
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Berani Zlín
Neděle 25.03.2012, 10:10 • Hokejová hala Úvoz • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Ve středovém kruhu vidímě tradiční vítězný rituál a obrovskou radost, nejen z dnešního vítězství, ale především z celé veleúspěšně první extraligové sezóny. (12:24:20)

Domácí vynikajícím výkonem a třemi brankami ve třetí třetině získali toto důležité utkání a ve své první extraligové sezóně skončili na parádním třetím místě.

58:50
    Zlín se ještě snaží o zkorigování stavu, ale zatím neúspěšně.

57:32
    V rohu útočného pásma domácích se strhla další šarvátka. Tentokrát mezi Davidem Peškou a Bohdanem Dobiášem, ale rozhodčí ji včas stačili ukončit a oba výtržníky poslali na trestnou lavici.

56:50
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Haloda neudržel puk ve výstroji a přestože, první dorážku pokryl na tu druhou TOMA POLÁKA už nestačil.
    Asistence: Dominik Hohl

56:12
    Zlínský trenér se teď na rozhodčí hodně zlobí, ale nic to nemění na tom, že Brno pokračuje v přesilové hře. Už "jen" 5 na 4.

56:12
    Necelá půl minuta stačila domácím na využití. Střelu od modré čáry Davida Sedláčka usměrnil za Halodova záda JAKUB KUBEŠ.

55:46
    Za brankou domácích se teď kočkují Bumbál se Sabolem a oba si půjdou odpočinout. Sabol 2 min. a Bumbál 2+2 min. - hrubost. Zlínský Hladiš dostává 2 minuty za krosček a domácí tak mají k dispozici 2 minuty přesilovky 5 na 3.

54:39
    Oba týmy teď vrhly všechny síly do útoku a vidíme neuvěřitelný hokej a taky neuvěřitelné neproměněné šance.

53:39
    Další tyčka zvonící za Halodou.

53:11
    Teď už meli ruce nad hlavou Zlínští hráči, ale opět jsme viděli jen rozpažené ruce hlavního rozhodčího. Branka nebyla uznána zřejmě pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

52:42
    A další "gólovka". Michal Mandát přestřelil.

52:08
    Hráči Brna už zvedali ruce nad hlavu, ale rozhodčí pouze rozpažil. Michal Nohel trefil z ostrého úhlu pouze tyč, od které se puk odrazil mimo brankoviště.

51:16
    Skrumáž před zlínskou bránou a obrovská šance, kterou však Denk s Nohelem nevyužili.

50:37
    Hra se přelévá z jedné srany na druhou a brankáři obou tým musí být stále ve střehu.

Magdalena Malá

Branky a nahrávky: 32. Mandát, 41. Nohel (Panáček), 57. Kubeš (Sedláček), 57. Polák (Hohl) - 8. Gago (Kuncek)

HCM Warriors Brno: Sasínek (Růžička) - Haman, Němec, Dupljaku, Nohel, Sedláček, Mandát, Polák, Vágner, Hussein, Denk, Roubal, Sabol, Dufek, Lidák, Svoboda, Hohl, Lainka, Dobiáš, Kubeš, Panáček
    Berani Zlín: Haloda (Hlaváč) - Gabrhelík, Váňa, Kolařík, Šenkeřík, Werbik, Pavlůsek, Procházka, Hladiš, Gago, Vyoral, Strmiska, Kobylík, Kuncek, Valášek, Peška, Rezek, Schmied, Bumbál, Stiksa

Rozhodčí: Coufal - Černý, Otáhal