FC Viktoria Plzeň
4:0 (2:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 26.03.2012, 16:30 • DOOSAN Aréna, Plzeň • Gambrinus liga

Viktoriáni se v dnešním utkání pokusili odčinit předchozí výsledek s Olomoucí a stejným rozdílem dnes dokázali porazit Dynamo České Budějovice. V prvním poločase se trefil nejprve Vladimír Darida a poté Marek Bakoš. Ve druhé půli se ještě jednou dokázal prosadit plzeňský středopolař – Darida a gólový účet dnes završil střídající Michal Ďuriš. Přeji vám pěkný zbytek pondělního odpoledne a těším se s vámi u dalších onlajnů z plzeňské Doosan Arény. (18:23:13)

90+1
    Ďuriš nedokázal přihrát na Rajtorala a poslední šanci tak mají hosté.

90
    Nastavuje se jen jedna minuta.

90
    Rajtoral si na druhé straně také vypomohl skluzem.

89
    Nepřesnou přihrávku Javorka na Otepku ve skluzu odkopává Limberský.

88
    Domácí už se nikam neženou a v poklidu dohrávají utkání.

87
    Vladimír Darida se ještě jednou zapíše do statistik. Od rozhodčího Královce obdržel žlutou kartu.

86
    Další centr Dynama za obranu domácích sbírá pohodlně Pavlík.

85
    Další střídání domácích. Hájovský na konec utkání nahradí Čišovského.

85
    Domácí opět uklidňují hru kombinací na vlastní polovině.

84
    Dnešní utkání sleduje 6751 diváků.

84
    Poslední střídání na straně hostů. Řezníček jde ze hřiště a namísto něj naskočí Linhart.

82
    Plzeň také střídá. Wágner nahradí na poslední minutky Petrželu.

81
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Stejně jako v prvním poločase to trvalo jen minutku a je tu další branka! MICHAL ĎURIŠ se dostal do samostatného úniku, oběhl brankáře a z úhlu poslal míč za brankovou čáru. 4:0!

80
    Další branka VLADIMÍRA DARIDY. Plzeňský mladík proběhl přes polovinu hřiště a po zpětné přihrávce z pravé strany prostřelil po druhé českobudějovického brankáře.

79
    Ďuriš s Daridou se hnali do rychlého kontru, ale první jmenovaný si při běhu ukopl balon a Lengyel zažehnal nebezpečí.