Další zápas je na programu v pátek od 15:00.

Dnes je to ode mě vše. Těším se na Vás někdy příště u dalšího přenosu. (16:14:20)

Vyhraná vhazování: 31:30
    Vyloučení: 1:2
    Využití: 1:0
    Nejvíce času na ledě strávil: Anssi Salmela (22:25)

Máme za sebou utkání, ve kterém byli hokejisté Omsku o chlup lepší a právem navýšili vedení ve finálové sérii východní konference na 3:1. Jsou tak krůček k postupu do vytouženého finále KHL. Uvidíme, zda se jim podaří udělat potřebný třetí krok nebo se nakonec bude radovat Čeljabinsk.

60:00

59:37
    Avangard právě vstřelil branku!
    A to se jim stává osudným! Popov v pádu poslal puk na ROMANA ČERVENKU, který pečetí výhru Avangardu! Asistence: Alexandr Popov.

59:08
    Hosté to zkusí v šesti.

59:04
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Ještě to bude drama! Puk se dostal mezi kruhy k ANTONU GLINKINOVI, kterýtvrdou ranou zápěstím překonal Karriho Rämä. Asistence: Jevgenij Kuzněcov.

58:52
    Oddechový čas pro domácí, kteří zřejmě chtějí využít buly v útočném pásmu k definitnímu potvrzení dnešní výhry.

58:52
    Traktor by rád zkusil powerplay, ale po vlastním zakázaném uvolnění by to byla při nejmenším sebevražda.

58:23
    Puk na domácí střídačce. Vhazovat se bude před brankou Omsku.

58:03
    Jakucenja střílí mimo.

57:21
    Pěrežogin to zkusil bekhendem, ale střela neměla potřebnou razanci.

57:08
    Oddechový čas pro hosty.

57:08
    Avangard hraje na jistotu a než by se zbytečně dopustil chybné rozehrávky, raději vyhodí na zakázané uvolnění.

55:56
    Frolov se zkoušel obtočit okolo branky, ale Garnett si prostor u tyče pohlídal.

55:38
    Jeden takový se naskytl nyní! Červenka a Frolov jeli dva na jednoho. Frolov odkrytou branku minul.

55:00
    Domácí zodpovědně brání dvougólový náskok, nic neriskují a vyčkávají na případné brejky.

54:19
    Andrej Popov ve vynikající pozici! Rämö sklapl betony včas.

54:02
    Panov to zkoušel bekhendem, ale Rämö byl připraven.

53:12
    Nepřesná domácí rozehrávka končí zakázaným uvolněním.

52:48
    Červenka pálí, Garnett vyráží.

52:30
    Omsk si může dovolit převážně bránit a iniciativu nechává na Traktoru.

51:09
    Ivanov minul Garnettovu branku.

50:28
    Rjabykinova střela duní o zadní mantinel.

49:33
    Bulis přenechal Čistovovi, který trefil pouze lapačku brankáře Räma.

48:54
    Střela Andreje Popova je vyražena do ochranné sítě.

48:19
    Útok Čeljabinsku zastavuje offside.

47:32
    Stejně si počínal i Panov na druhé straně.

47:06
    Pěrežogin minul branku.

47:02
    Škoula pálí, Garnett chytá.

46:33
    Jakucenja vypálil zápěstím, ale na brankáře Omsku byl krátký.

45:54
    Omsk v offsidu.

45:49
    Kaljužnému střela nesedla.

45:05
    Glinkin krásně vypálil a ještě krásněji proti němu zasáhl Rämö lapačkou.

44:33
    Vasilčenkovu střelu zkusil tečovat Panov, ale nevyšlo to.

43:28
    Rjabykinova střela byla nepřesná.

43:02
    Traktor v offsidu.

42:55
    Čeljabinsk je více na puku, ale Omsk dobře brání, takže Rämö nemá práci.

41:49
    Ivanov to zkusil z úhlu, ale Garnett byl připraven.

41:18
    Panov pálí, Rämö chytá.

40:39
    Puk na domácí střídačce. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

40:12
    Nahození ze středního pásma bylo sice prudké, ale Rämö s ním neměl problém.

40:01

Ve středovém kruhu už se to hemží hráči obou barev a do zahájení třetí třetiny zbývá jen pár okamžiků.

Třetí třetina začne přibližně v 15:36.

Ve druhé třetině působil Omsk od samého začátku aktivněji a z celé řady příležitostí vytěžil branku, která pro něj znamená dvoubrankový náskok před poslední třetinou. Bude zajímavé sledovat, co zbylých dvacet minut přinese.

40:00

39:46
    Sjomin vypálil ze středního pásma, ale Garnett byl připraven.

39:30
    Hry je opatrná z obou stran a obrany nedovolí ohrožení brankářů.

38:08
    Ivanov hledal před brankou Volkova, ale Volkov nedokázal zpracovat.

37:35
    Dělovka Alexandra Něstěrova byla sražena do rohu.

37:26
    Rozehrávka Omsku končí icingem.

37:15
    Hraje se převážně ve středním pásmu a brankáři jsou bez práce.

36:10
    Sjomin přejel příliš rychle přes modrou a je z toho offside Avangardu.

35:54
    Katičev pálí, Rämö vyráží.

35:21
    Kaljužnyj minul branku.

34:12
    Nikita Nestěrov hrozivě napřáhl, ale hradbu těl před Rämem nepropálil.

33:33
    Frolov to zkoušel podobně jako před chvíli Kurjanov, ale rovněž neuspěl.

32:46
    Kurjanov se pokoušel obtočit okolo branky, ale Garnett udržel beton u tyče.

32:06
    Nahození ze středního pásma Rämö pro jistotu přikryl před dotírajícím Bulisem.

31:58
    Traktor vyhazuje na zakázané uvolnění.

31:51
    Pěrvušin přejel celé hřiště a následně se natlačil před branku, kde zkusil zakončovat bekhendem, ale na Garnetta nevyzrál.

30:36
    Frolov tvrdě vypálil a Garnett jeho střelu i přes drobné problémy zkrotil.

30:22
    Quint pálí. Rämö vyráží.

29:43
    Na Sibiři vypukla další vlna euforie! Střelu Sjomina Garnett vyrazil pouze před ALEXEJE KALJUŇÉHO, který neměl problém nasměrovat puk do odkryté klece. Asistence: Dmitrij Sjomin.

29:16
    Rämö má puk v moci a hra je přerušena.

28:53
    Avangardu je pískán offside.

28:21
    Prudké nahození ze středního pásma vyráží Rämö do ochranné sítě.

27:13
    Pujac pálí, Garnett vyráží.

26:34
    Nahozený puk se dostal ke Garnettovi, který přerušuje.

26:19
    Červenkovi před branku najel Nestěrov, který okamžitě od Romana dostal přihrávku a bekhendem ji směroval do protipohybu brankáře Garnetta. Ten na puk nedosáhl, ale bylo to i proto, že Nestěrov nasměroval puk příliš vysoko.

26:01
    Vasilčenko právě nádherným hitem sundal Něstěrova.

25:26
    Omsk delší dobu obléhal útočné pásmo, aby posléze vypálil Bělov a Garnett mohl jeho nepřijemnou střelu k tyči zkrotit.

24:36
    Bělovova střela sražena do rohu.

23:45
    Nyní se delší dobu hraje ve středním pásmu.

22:54
    Garnett pro jistotu přikryl nahozený kotouč, který k němu doklouzal.

22:36
    Bělovova střela duní o zadní mantinel.

21:56
    Volkov před brankou našel Ivanova, který byl před Garnettem úplně sám! Navrch měl maskovaný muž.

21:46
    I Rämö si zachytá. Pílil Razin, ale puk je v bezpečí lapačky finského gólmana.

20:56
    Garnett vyráží pokus Pěrvušina. Omsk do druhé části vletěl jako vítr.

20:43
    Pěrežogin ve velké šanci. Garnett vyráží do rohu.

20:27
    Alexandr Popov se krásně protáhl do šance, ale Garnett chytá.

20:01

Hráči se vracejí na led a vše je připraveno pro začátek druhé části.

Druhá třetina začne přibližně ve 14:49.TOPlist

Máme za sebou první třetinu, která nabídla atraktivní hokej z obou stran, nicméně gólová radost přišla pouze na straně Omsku. O zatím jedinou branku zápasu se v přesilovce postaral Egor Averin a Avangard se po dvaceti minutách těší z náskoku. Uvidím co nabídnou další dvě třetiny.

20:00

19:42
    Bezprostředně po buly přišla Panovova střela, ale byla vyražena do ochranné sítě a uvidíme další buly před brankářem Omsku.

19:39
    Kontiola to zkoušel, ale Rämö byl připraven.

19:11
    Kaljužného nahození míjí branku.

18:25
    Pěrežogin předvedl parádní sólo a skvěle našel Červenku před brankou. Český útočník trefil jen skvělého Garnetta, který se stačil přesunout.

17:48
    Burdasova střela vyražena do ochranné sítě. Buly před Rämöm.

17:03
    Špatně posouzený offside. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.

16:54
    Tvrdá rána Rjezanceva se neujala.

16:24
    Ani tentokrát se Čeljabinsk neusadil v útočném pásmu.

16:10
    Puk znovu za Garnettem.

15:49
    Omsk vyhazuje.

15:30
    Trochu ožehavá situace. Kuzněcov najel do Bělova a ten se mstil. Když už Kuzněcov ležel Bělov do něj ještě před zraky rozhodčího kopl, za což dostává dvě minuty. Přesilovka pro Traktor.

14:32
    Frolov hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávku zastavil Garnett, který přerušuje hru.

13:43

13:16
    Jednu tutovku nyní Traktor hlavně díky Garnettovi přečkal, ale nakonec se ujala střela z hrotu kruhu v podání EGORA AVERINA, který využívá přesilovku a otevírá skóre! Asistence: Anssi Salmela.

12:41
    Hosté vyhráli buly a posílají puk za Räma.

12:37

12:12
    Červenka v obrovské šanci! Dlouho váhal a jeho střelu vyrazil obránce před Kaljužneho, kterého Garnett zázračně vychytal.

11:55
    Traktor vyhazuje.

11:15
    Máme zde další vyloučení. Traktor jde na chvíli do tři. Panov sekal.

11:03
    Salmela pálil a po jeho střele vznikl nebezpečný závar. Garnett ho vyřešil.

10:51
    Další rána Ivanova byla tečována, ale šla mimo branku.

10:44
    Ivanov minul branku.

10:34
    Garnett pro jistotu přikryl puk před dotírajícím Volkovem.

10:14
    Hosté znovu šetří čas.

09:45
    Omsk si střelu nepřipravil a Traktor posílá puk přes všechny čáry.

09:17
    Razin (CLJ) dostává dvě minuty za podražení.

09:05
    Pěrežogin vypálil a Garnett s vypětím všech sil vyráží.

08:11
    Střela Konstantina Popova byla zablokována a následná rána z hole Quinta branku minula.

07:52
    Hráči Avangardu se neshodli při rozehrávce a je z toho zakázané uvolnění.

07:12
    Puk v ochranné síti nad Rämöm. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

06:15
    Granett schoval Pujacovu střelu z úhlu do lapačky a arénou zní rozhodčího hvizd.

05:59
    Andrej Popov předvedl parádní sólo, ale nakonec se dostal jen do rohu a Omsk obrací hru.

05:11
    Kaljužnyj nahodil puk, ale Garnett měl dobrý výhled. Hra přerušena.

04:22
    Červenkova střela duní a zadní mantinel.

04:05
    Rämö měl se zprvu nenápadným nahozením Katičeva mírné problém, ale nakonec puk zkrotil a přerušuje.

03:48
    Omsk na chvíli držel útočné pásmo, ale Traktor jeho hráče odzbrojil a vrhá se dopředu.

03:17
    Kalinin se dral po pravém křídle, ale byl zastaven Razinem.

02:17
    Pěrežogin prověřil Garnetta, ten chytá a přerušuje.

01:58
    Glinkin pálí, Rämö sráží do rohu.

01:25
    Garnett přikryl nahozený kotouč a bude se vhazovat před jeho brankou.