Cesena – Bologna 0:0 (kon.) | Chievo – Catania 3:2 (kon.) | AC Milán – Fiorentina 1:2 (kon.)
Novara – Janov 1:1 (kon.) | Cagliari – Inter 2:2 (kon.) | Udinese – Parma 3:1 (kon.)
Lecce – AS Řím 4:2 (kon.) | Atalanta BC – Siena 1:2 (kon.) | Palermo – Juventus 0:2 (kon.)
Lazio – Neapol 3:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:2 (1:1)
AC Siena
Sobota 07.04.2012, 15:00Italská Serie A

Hezký zbytek sobotního dne. (16:57:30)

Je dobojováno. Domácí tým měl po nerozhodné první půli ve druhém poločase více ze hry, nakonec se však radují hosté ze Sieny. V nastaveném čase totiž strhl vedení na svou stranu Destro, který z velkého úhlu překonal domácího brankáře a odstartoval bouři radosti na střídačce Sieny.

90+3
    Rohový kop pro Bergamo.

90+1
    Siena právě vstřelila branku!
    MATTIA DESTRO dostal ideální přihrávku do běhu a z úhlu poslal míč na vzdálenější tyč! Siena je tak velice blízko ke třem bodům!

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90
    Následně jej napodobuje hostující Giorgi, který rovněž vyfasoval kartónek žluté barvy.

89
    Chudý výčet karetních hříšníků rozšířil domácí Manfredini.

86
    Své třetí střídání provádějí také hosté ze Sieny. Pro dnešek dohrál Gazzi, poslední vteřinky si naopak vychutná Parravicini.

83
    Domácí kouč naposledy střídá. Ze hry je stažen Gabbiadini, zatímco opačným směrem poputuje Carrozza.

81
    Siena bude kopat rohový kop.

81
    Změna v hostující sestavě. Hru se pokusí oživit Bogdani, který na hrací ploše nahradil Grossiho.

77
    Na žlutá napomenutí máme rovněž srovnáno na 1:1. Kartu vyfasoval na hostující straně Terzi.

76
    Jaké to je kopat rohový kop si vyzkouší tentokrát Siena.

73
    Hosté poprvé střídají. Ze hry odchází autor vyrovnávací branky Larrondo a místo něj si zahraje D'Agostino.

71
    Neujala se ani následná střela střídajícího Denise. Bergamo však zůstane u míče a bude kopat roh.

69
    Do zakončení se dostal Stendardo, jeho hlavička ale mířila vedle.

68
    Rohový kop pro domácí fotbalisty.

66
    Střílený centr v podání domácích byl na Denise příliš prudký. Bergamo se ale jak vidno snaží s nerozhodným stavem něco udělat.