Caen – Bordeaux 1:0 (kon.) | Nice – Lorient 2:0 (kon.) | PSG – Marseille 2:1 (kon.)
OGC Nice
2:0 (0:0)
FC Lorient
Neděle 08.04.2012, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Děkuji Vám za pozornost. (18:52:01)

Výborný vstup do druhého poločasu rozhodl o vítězství domácích. Lorient tak nevyhrál již sedmé utkání v řadě na hřišti soupeře.

87
    Mounier je ošetřován mimo hřiště a zdá se, že domácí budou dohrávat také v deseti.

85
    Domácí se již nikam neženou. A hosté se v deseti nedokážou prosadit.

82
    Mohlo být 3:0, ale další z domácích útočníků opět z dobré pozice netrefil odkrytou bránu.

81
    Mouloungui je ošetřován za postranní čárou, ale vypadá, že bude pokračovat.

79
    Romao málem zlomil nohu Moulounghuiovi a po právu vidí červenou kartu.

78
    Anin mohl rozhodnout, ale z výborné pozice netrefil prázdnou bránu.

77
    Hra ztratila tempo.

74
    Poslední střídání domácích. Dikatiho nahradil Gomis.

72
    Rohový kop pro domácí.

71
    Útočnou akci Lorientu zastavil ofsajd.

68
    Hosté střídají naposled. Koneho nahradil Baca.

68
    Domácí stahují ze hry Goncalvese a posílají tam Moulounguiho.

67
    Ze hry jde v tomto poločase neviditelný Jouffre a místo něj nastoupil Autret.

65
    Lorient drží míč, ale směrem dopředu je neškodný.

63
    Hosté se nedokážou dostat k šestnáctce domácích.

61
    Domácí poprvé střídají. Odešel Abriel, nastoupil Anin.

58
    Nice právě vstřelilo branku!
    Obrovská chyba brankáře Lorientu. Audard se pozdě rozhodl vyběhnout na centr do šestnáctky a když pochopil, že již míč nestihne, zůstal stát na místě a CIVELLI neměl problém jej hlavou překonat.

57
    Nice si vykoledoval další přímý kop z dobré pozice.

55
    Domácí jsou teď jednoznačně lepším mužstvem na hřišti.

53
    Hosté střídají. Diarru nahradil Emeghara.

52
    Jenže centr končí pouze na hlavě jednoho z obránců Lorientu.

51
    Volný přímý kop domácích.

49
    Aktivita domácích se vyplatila. MOUNIER utekl hostující obraně a sám proti Audardovi uspěl.

46
    Domácí se hned od prvních vteřin tlačí do útoku.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:01.

Nepříliš zajímavý fotbal nám přinesl první poločas. V obraně obou celků se otevírají okýnka a je jen otázkou času, kdo se jako první prosadí.

45+1
    Největší šanci poločasu teď zahodil Coulibaly, když míč poslal pouze o pár centimetrů mimo.

45
    Nastavovat se bude 1 minuta.

45
    Ani z této šance domácí nic nevytěžili a z tribun se již ozývá nespokojený pískot.

44

42
    Goncalves v šestnáctce hlavičkoval z výborné pozice pouze do místa, kde stál Audard.

40
    Mounier se ocitl za zády obránců a je mu pískán ofsajd.

38
    Grandin zastavil rychlý protiútok a vidí žlutou kartu.

38
    Přetažený centr nenašel nikoho z domácích.

37
    Rohový kop pro Nice.

34
    Abriel skončil na zemi po nešetrném zákroku protihráče. Sudí zatím vše řeší domluvou.

31
    Další nebezpečný centr do domácí šestnáctky odvrátil Bourillon. Coulibaly navíc vidí žlutou kartu.

28
    Zatím nevidíme nijak úchvatný fotbal. Je vidět, že se utkávají týmy ze spodních příček tabulky.

26
    Grandin si naběhl v šestnáctce na centr od spoluhráče, ale z pár metrů míč poslal mimo.

24
    Goncalvesovi byl opět odpískán ofsajd, ve kterém však nebyl.

22
    Aliadiere vystřelil pouze do náruče Osiny.

21
    Goncalves v ofsajdu.

19
    Míč se od obrany odráží do zázemí.

18
    Kone fauluje útočníka těsně před šestnáctkou a domácí tak budou kopat přímý kop z dobré pozice.

16
    Hosté mohli udeřit z rychlého protiútoku, ale útočník trefil pouze nohy Osiny.

16
    Centr na zadní tyč našel pouze hlavu obránce.

15

13
    Mounier se prodral až k zakončení, ale tísněný pálil vedle.

11
    Po tvrdém zákroku zůstává na zemi ležet Jouffre. Zdá se, že bude bez problémů pokračovat.

8
    Clerc z první napálil centr mimo bránu.

7
    Jouffre poslal další centr přímo do náruče Ospiny.

6
    Žádný z týmů si zatím nedokáže vybudovat převahu.

4
    Na druhé straně nepřesně střílel Coulibaly.

2
    Jouffre centroval do šestnáctky, ale svůj centr hodně přetáhl a ten tak skončil v zámezí.

1

Oba celky jsou na hřišti.

Za malou chvíli začne duel dvou mužstev, které drží příčky jen těsně nad sestupovými vodami. Dá se říct, že v tomhle zápase se hraje o šest bodů. Mužstvo, které zvítězí bude mít již skoro jistotu nejvyšší soutěže i pro příští sezonu.

OGC Nice: Ospina, Civelli, Diakite, Clerc, Digard, Abriel, Coulibaly, Mounier, Sable, Grandin, Goncalves

FC Lorient: Audard, Kone, Ecuele Manga, Bourillon, Mareque, Romao, Mvuemba, Jouffre, Coutadeur, Diarra, Aliadiere

Rozhodčí: Fredy Fautrel.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.