Everton – Sunderland 4:0 (kon.) | Newcastle – Bolton 2:0 (kon.) | Tottenham – Norwich 1:2 (kon.)
Aston Villa – Stoke 1:1 (kon.) | Fulham – Chelsea 1:1 (kon.)
Aston Villa FC
1:1 (1:0)
Stoke City
Pondělí 09.04.2012, 18:30 • Villa Park • Anglická Premier League

Utkání skončilo spravedlivou remízou 1:1. V prvním poločase šel domácí tým do vedení po gólu Weimanna. Ve druhé půli vyrovnal Huth. Zápas byl podprůměrný a diváci viděli jen málo pěkných akcí. Děkuji za pozornost, přeji hezký den (20:26:01)

90+4
    Hlavní sudí Dean kontroluje hodinky. Hra ještě bude minutu trvat.

90+3
    Utkání se dohrává bez vyložené šance.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 5 minut.

90
    ... Aston Villa se dokázala ubránit. Za chvíli rozhodčí ukáže kolik se bude nastavovat.

89
    Stoke vybojovalo v závěru rohový kop...

87
    Herd je hodně otřesený a na hřiště musí nosítka.

86
    Herd vypadá špatně. Huth je naopak na nohou.

85
    Dlouhý aut Shotttona do vápna končí odpískaným útočným faulem Hutha na Herda. Hra je přerušená. Oba leží na trávníku.

84
    Domácí tým ale nic nevymyslel a Stoke se takticky drží na polovině soupeře.

83
    Ani Stoke ale svůj pokus nedokázalo zužitkovat a do útoku jde opět Aston Villa.

82
    Protiútok Aston Villy ke střele nevedl. Míč pro hosty.

81
    Fuller vystřídal Delapa a Stoke posiluje ofenzivu.

81
    Crouch byl nachytán v ofsajdovém postavení. Šlo o první ofsajd v utkání.

80
    Centr do hostujícího vápna v pohodě stáhl brankář Begovic.

79
    Aston Villa to zkouší po pravé straně. Míč má Collins.

78
    Hra se vrátila po pár náznacích na dobré šance do starých kolejí a hraje se fotbal, který pro oko diváka není příliš lahodný.