IS Sports Team 96 Výběr – NEVA Saint-Petersburg 4:1 (kon.) | WING 49 CZ Morava Select – North American Select 0:5 (kon.) | IS Sports Team 96 Výběr – North American Select 4:1 (kon.)
WING 49 CZ Morava Select
0:5 (0:0, 0:2, 0:3)
North American Select
Pondělí 09.04.2012, 10:00Zápasy mládeže

Finále si zahraje severoamerický výběr, který nastoupí proti výběru ze severní Moravy. (12:29:39)

60:00

40:55
    North American Select vstřelili gól!
    V krátkém sledu je navýšeno už na 5:0, když se Američané trefili do odkryté branky.

40:30
    O vítězi už zřejmě nejsou pochybnosti. Severoamerický výběr se trefuje z kruhu nad lapačku.

40:01
    Výběr ze Severní Ameriky se ujímá tříbrankového vedení, když jeden z hráčů zužitkoval přihrávku do brankoviště střelou mezi nohy gólmana.

39:00
    Američané se tlačí do útoku. Domácí hokejisté především brání.

34:01

34:00

25:20
    Moravané budou hrát čtyři minuty přesilovku pět na tři. Výběr z Kanady a USA si plete hokej s bojovými sporty.

24:11
    Hosté po střele k tyči navyšují na 2:0. Rozhodčí poslali do šaten dalšího hráče ze severoamerického výběru a rozdali i jeden osobák.

23:13
    Ledová plocha se mění spíš v bitevní pole. Moravský výběr si zahraje dvě minuty přesilovky pěti proti třem a poté čtyři minuty v pěti proti čtyřem.

21:46
    Výběr z Kanady a USA se ujímá vedení ve vlastním oslabení. Tři hráči severoamerického jsou stále na trestné lavici, jeden již byl vykázán do kabin.

20:31
    Severoameričané vyprovokovali již třetí bitku v utkání. Domácí si zahrají čtyřminutovou přesilovku.

17:01

17:00

08:41
    Moravští si v přesilové hře vytvořili několik slibných příležitostí, ani jednu však nedokázali využít.

04:54
    Moravský výběr je pod neustálým tlakem, z nějž se zatím nemůže vymanit. Severoamerický výběr má v utkání jednoznačnou převahu jak po herní, tak po fyzické stránce.

Hezký den, o finále prestižního mládežnického turnaje Lekov Cup se v Plzni v malé hale utká výběr hráčů z Moravy proti výběru z Kanady a Spojených států amerických.