Pardubice – Letohrad 4:0 (kon.) | Ml. Boleslav B – Ovčáry 3:0 (kon.) | Písek – Plzeň B 2:1 (kon.)
Chomutov – Karlovy Vary 1:0 (kon.) | Vltavín – Liberec B 3:0 (kon.) | Chrudim – Č. Lípa 2:0 (kon.)
Kladno – Roudnice 1:2 (kon.) | Kunice – Králův Dvůr 1:1 (kon.) | Domažlice – Hlavice 4:0 (kon.)
FC Písek
2:1 (1:1)
FC Viktoria Plzeň B
Sobota 14.04.2012, 10:15Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

FC Písek: Satrapa - Pivoňka, Kuboš, Pastyrik, Busta, Malý, Klavík, Hřebeček, Zušťák, Kohut, Pavlík.

FC Viktoria Plzeň B: Mandous - Petráček, Kováč, Hájovský, Hrubý, Hoffman, Kůžel, Libotovský, Kyndl, Končal, Štípek.

Rozhodčí: Vlasjuk - Duchoň, Hasíková.

1

3
    Končal vybojoval pro hosty rohový kop. Následně se probojoval k zakončení Hofman, nemířil ale vůbec přesně.

4
    Hosté jsou na začátku utkání velmi aktivní, domácím prakticky ještě nepůjčili míč.

6
    Teprve nyní Malý zatáhl balon po pravé straně, zakončení z poměrně velké vzdálenosti se mu ale vůbec nepovedlo.

7
    Malý také u další akce svého týmu. Tentokrát prošel s míčem až k brankáři Mandousovi, balon ale namířil jen do náruče plzeňského gólmana.

9
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté se prosazují po rohovém kopu. Míč úspěšně přesměroval hlavou do branky LUKÁŠ LIBOTOVSKÝ.

12
    Domácím se zatím kombinačně příliš nedaří. Už to vypadalo, že Mandouse písečtí hráči ohrozí, nakonec ale končí míč pouze v zámezí.

15
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí přece jenom brzy vyrovnávají. Těžký skákavý balon si zpracoval ADAM KLAVÍK a z hranice velkého vápna namířil míč k pravé tyči.

21
    Domácí vstřelenou brankou ožili a aktuálně jsou aktivnějším týmem. Kombinaci Píseckých přerušuje faul na Hřebečka.

23
    Domácí zahráli volný kop velmi slušně. Malého centr tak tak přelétl branku.

28
    Zušťák ve stoprocentní šanci přízemní ranou míří jen do padajícího Mandouse.

29
    Obrovský tlak domácího týmu. Domácí snad třikrát ohrozili hostující klec, ani tentokrát to ale druhá branka nepřichází.

31
    Zušťák opět v dobré pozici. Se zakončením ale počkat a hostující hráči se stihli rychle vrátit.

33
    Domácí se neshodli v rozehrávce a málem na to také doplatili. Míč poskakoval v hodně nebezpečném pásmu před píseckou brankou, nakonec vše vyřešil dlouhý odkop.

36
    Klavík se mohl podruhé zapsal mezi střelce. Tentokrát přeběhl po pravé straně více než půl hřiště, polovysokou střelu si ale Mandous pohlídal.

39
    Zušťák byl faulován a domácí si vyzkouší standardní situaci z dvaceti metrů.

41
    Poprvé rozhodčí Vlasjuk tasí kartu. Žlutou vidí domácí Stanislav Hřebeček.

44
    Menší pošťuchovaná je zřejmě tím posledním, co první poločas nabídne.

Úvod utkání patřil hostům z Plzně, kteří se také dostali do zaslouženého vedení. Jenže domácí dokázali poměrně rychle gólem Klavíka srovnat a v dalším průběhu první půle byli také nebezpečnějším týmem. Stav 1:1 však setrval do konce úvodního poločasu a k zisku tří bodů tak mají oba týmy před druhou polovinou utkání stejně daleko. Pokračovat budeme přibližně v 11:15.

46

49
    Podruhé v utkání se kartuje. Žlutou kartu vidí hostující brankář Aleš Mandous, který za hranici vápna sundal Zušťáka.

53
    Ve druhém poločasu zatím nesleduje příliš pohledný fotbal.

56
    Malý perfektní přihrávkou vyslal Klavíka do brejku, písecký útočník ale z dobré pozice vystřelil jen do připravené náruče plzeňského brankáře.

58
    Žlutá karta pro domácího Romana Pivoňku.

61
    Hřebečkova nedůrazná střela nečinila Mandousovi problém.

62
    Další zakončení na straně Písku. Ani tentokrát ale změny nenastanou.

66
    Klavík předložil míč před bránu, kde MARTIN MALÝ hlavou dopravil balon do sítě. Domácí tak dokonávají obrat.

70
    Střídání Plzně. Ze hry odejde Martin Hoffmann, místo kterého se na trávníku objeví Ondřej Šípek.

74
    Malý měl na kopačce třetí branku. Domácí zahrávali po faulu na Zuštáka přímý kop a písecký hráč o pár centimetrů přestřelil.

76
    Písek střídá. Odejde střelec první domácí branky, Adam Klavík a na trávníku se ukáže Karel Krejčí.

76
    Také Plzeň mění hráče. Místo Matěje Kyndla si v poslední čtvrthodině hry zahraje Michal Lukeš.

79
    Plzeňští přidali na aktivitě, domácí ale velmi dobře brání.

83
    Druhé střídání na straně Písku. Odejde Tomáš Pavlík, nastoupí Lukáš Jakobovský.

90+1
    Písek takticky šetří čas, a tak naposledy střídá. Kapitán Zušťák pustí do hry mladíka Šlehófera.

90+2
    Hosté tlačí všechno do útoku, času už ale příliš mnoho nezbývá. Hraje se poslední minuta utkání.

90+2
    Dlouhý odkop od domácí branky je posledním, co se v sobotním utkání stane. Zápas je u konce.

Dopolední zápas končí těsným vítězstvím domácího celku. Jihočeši zkraje první půle inkasovali, rychlou brankou ale dokázali o pár minut později srovnat a ve druhé půli pak dokonal obrat Malý. Stav 2:1 setrval až do závěrečného hvizdu. S přáním příjemně prožitého víkendu se z Písku loučí Petr Košatka. Na shledanou. (12:11:50)