Dukla – Přerov 36:22 (kon.) | Karviná – Jičín 35:30 (kon.) | Hranice – Kopřivnice 29:22 (kon.)
Plzeň – Třeboň 26:21 (kon.)
TJ Cement Hranice
29:22 (11:11)
KH ISMM Kopřivnice
Neděle 15.04.2012, 10:30 • SH Cement Hranice • Chance Extraliga mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Vítám Vás u dnešního utkání, ve kterém se poperou týmy TJ Cement Hranice a KH Kopřivnice. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo a hosté už rozehrávají útok. (0:0) (0:0)

1
    Miroslav Rachač vstřelil první gól zápasu (0:0) (0:1)

1
    Čadrova střela zblokována Pourem. (0:1) (0:1)

2
    Tomáš Veřmiřovský přidává další branku na konto hostů. Domácí v útoku opět chybují. (0:1) (0:2)

3
    Zblokovaná střela končí v autu, Cement teď dobře brání. (0:2) (0:2)

3
    Rozhodčí značí pasivitu. (0:2) (0:2)

4
    Kučerka chytil prudkou střelu z dálky. (0:2) (0:2)

4
    indrákovu střleu Pour pokryl. Cement stále v útoku, k odraženému míči se dostal Brož a stihl zakončit před dopadem do brankoviště. (0:2) (1:2)

5
    Špatná rozehrávka od Kučerky, hosté míč zachytili. Indrák dostává žlutou kartu za nedovolené bránění. (1:2) (1:2)

(1:2) (1:2)

6
    Z křídla se dneska Čadrovi nedaří, další střelu zachytil kopřivnický brankář bez problémů. (1:2) (1:2)

6
    Za nedovolený zákrok na brankovišti nařízen 7m hod. (1:2) (1:3)

6
    I hosté se provinili faulem. Petr Magrla s klidem překonává golmana hostů (1:3) (2:3)

7
    odpískány kroky Kopřivnickým, Cement na druhé straně přešlap. (2:3) (2:3)

8
    Před hranickou bránou se teď dějí věci. Kučerka sice ostrou střelu ze spojky vyrazil, ale míč letěl do autu. Poté další skvělý Kučerkův zákrok nohou, Herda poslal přihrávku Dolákovi, který šel sám proti Pourovi, ale trefil pouze tyč! (2:3) (2:3)

9
    (2:3) (2:3)

10
    A mám tu první vyloučení a to na straně hostů - na lavičku si půjde sednout Frančík za zákrok do obličeje Čadry. (2:3) (2:3)

10
    V oslabení se uvolnil Veřmiřovský a sám proti Kučerkovi úspěšný. Následně se trefuje i Radek Bajgar. (2:3) (3:4)

11
    Kučerka si pohlídal unikajícího Ďurčíka. Domácí však hrají přesilovku a to by mělo být znát na hřišti. (3:4) (3:4)

12
    Další Šírovu střelu vychytal kopřivnický brankář a chybu v útoku hosté potrestali a zvyšují náskok. (3:4) (3:5)

13
    První brankou v zápase se prosazuje Jakub Dolák. (3:5) (4:5)

13
    Herda teď drží kopřivnické hráče daleko od možnosti vystřelit (4:5) (4:5)

14
    Kučerka opět zasáhl na poslední chvíli. (4:5) (4:5)

14
    Čadra se snažil přelobovat Poura, ale ten se vytáhl skoro až ke stropu a balon zachytil. Zároveň za bránění v brankovišti nařízen 7m hod. A tentokrát Magrla nevyužil. (4:5) (4:5)

15
    Šíra srovnává na 5:5, tohle byl přímo hokejový blafák! (4:5) (5:5)

16
    Cementářští zblokovali střelu a Dolák s Čadrou si pomohli v útoku, zakončil Dolák a poslal domácí poprvé v zápase do vedení. (5:5) (6:5)

17
    Všechny šance kopřivnických teď Kučerka pokrývá. (6:5) (6:5)

17
    Veřmiřovský se snažil protlačit přes obranu, napoprvé se mu to nepodařilo, ale napodruhé míč mezi tyče protlačil. (6:5) (6:5)

19
    Chybná přihrávka v útoku Hranic, hosté se opět ujímají vedení a to zásluhou Jiřího Gřese. (6:5) (6:7)

19
    Další chybná rozehrávka, tato přihrávka byla na pivota příliš dlouhá. Rachač v útoku 100% (6:7) (6:8)

(6:8) (6:8)

20
    Domácí branku si teď Kučerka chrání. Je to jediná opora hranického celku, útoku se vůbec nedaří. (6:8) (6:8)

21
    Smůlu prolomil až Radek Bajgar. (6:8) (7:8)

21
    Za držení. (7:8) (7:8)

22
    Signalizovaná pasivita. Střelu z křídla si Kučerka pohlídal. (7:8) (7:8)

22
    Hosté stále u míče. Až teď zazněla píšťala rozhodčího. (7:8) (7:8)

23
    Hranice se valí kupředu a Magrla zakončuje. (7:8) (8:8)

23
    Kučerka podržel skóre shodné, šanci na break ale domácí nevyužili. (8:8) (8:8)

24
    Radek Bajgar se odporoučel k zemi, domácí mají výhodu útoku, Bajgar se stihl zvednout a přidat devátou branku Hranic. (8:8) (9:8)

25
    Nedovolené bránění v brankovišti Cementu. Jiří Gřes nabídnutou výhodu nepromarnil. (9:8) (9:9)

25
    Weintritt se pokusil o střelu z dálky, ale zbrkle zahodil příežitost k lepší přípravě útoku. (9:9) (9:9)

25
    Time hostů. (9:9) (9:9)

26
    Hráči už jsou na place. Hraničtí dobře brání.
    (9:9) (9:9)

26
    Další 7m hod nařízen proti domácím. Opět Gřes a proti němu změna - Mikulenčák. Ani tentokrát se nepodařilo střelu chytit. (9:9) (9:9)

27
    Chybu v rozehrávce domácích naštěstí zachránil hvizd rozhodčího a Hranice mohou do útoku. Ve 27. minutě se trefuje i Michal Indrák. (9:9) (10:9)

28
    Veřmiřovský se snažil protlačit přes obranu, ale znamenalo to pouze ztrátu míče ve prospěch domácího celku. (10:9) (10:9)

28
    Současně vyloučen Hanzelka. Galus zamířil ránu vysoko k břevnu a překonal dnes tak úspěšného Poura. (10:9) (11:10)

29
    Poslední 2 minuty prvního poločasu, Cement má početní převahu. (11:10) (11:10)

29
    Kučerka vyrazil nohou nízkou střelu ze spojky, střela se dostala ke křídlu až k Aspridisovi a ten vyrovnává. (11:10) (11:11)

30
    Útok domácích znovu neúspěšný. Přesilovka se jim vůbec nedaří. Pasivita hostů, pokusili se vystřelit, ale střela zblokovaná. Kučerka na posledních pár vteřin zkusil přehodit přes celou délku hřiště a těsně minul branku překvapeného Poura. (11:11) (11:11)

30
    První poločas skončil. (11:11) (0:0)

(11:11)

31
    Začal druhý poločas. (11:11) (0:0)

31
    O zakončení se po dlouhé rozehrávce pokusil Indrák, Pour byl připraven. (11:11) (11:11)

32
    Hanzelka přidává první trefu druhého poločasu. Bajgar odpovídá na jeho střelu svou ránou. (11:11) (12:12)

32
    Šírovi proklouzla přihrávka na křídlo mezi prsty. Hraničtí však zůstávají u míče. (12:12) (12:12)

33
    Balon nakonec skončil v síti, ale až po hvizdu. (12:12) (12:12)

33
    Herda byl pod tlakem pasivní hry, těsně minul kolem pravé tyče. (12:12) (12:12)

34
    Útok hostů zastavil Kučerka. Ze spojky pálil Indrák, střela zblokovaná. (12:12) (12:12)

34
    Weintrittova přihrávka na pivota, Šíra si se situací už poradil a posílá domácí do vedení. (12:12) (13:12)

35
    Následně sám Weintritt skóruje. (13:12) (14:12)

35
    Hosté se v útoku drží dlouho, Herdovi se podařilo míč vypíchnout a poslal ho Dolákovi, ten však upadl. (14:12) (14:12)

36
    Za nedovolené bránění nařízen 7m hod. Greš už dne po několikáté bezchybný. (14:12) (14:13)

36
    Brož vyloučen na 2 minuty. Domácí však i v oslabení dokázali zaútočit a dostat míč za brankovou čáru. (14:13) (16:13)

37
    Další výhoda 7m hodu. Neomylný Gřes. (15:14) (15:14)

38
    Weintritt poslal krásnou střelu pod nohama Poura. (15:14) (16:14)

39
    Odpískány kroky kopřivnických. Radim Brož zvyšuje náskok na 17:14 (16:14) (17:14)

39
    Hanzelka upravuje na 17:15 (17:14) (17:15)

40
    Bajgar na nic nečekal a sám zakončil. Hned nato chyba v rozehrávce hostů a Dolák unikl do trháku. (17:15) (19:15)

41
    Rachač se natáhl a dostal míč přes bloky, ale Kučerka vytrčil levou ruku až k tyči a vybojoval pro svůj tým možnost přidat další branku - Šíra využil. (19:15) (20:15)

42
    Oddechový čas hostů (20:15) (20:15)

42
    Domácí se přes nepříznivý začátek posunuli až na rozdíl 5 branek. Co s tím Kopřivnice udělá? (20:15) (20:15)

43
    Obrana Cementu je teď velmi ukázněná. Hosté se provinili proti pravidlům kroky a Magrla mohl jít sám do zakončení. (20:15) (21:15)

44
    Hanzelka snižuje. (21:15) (21:16)

44
    Překonat obránce mají teď problémy i domácí. Dolákova střela mimo. (21:16) (21:16)

45
    Kučerka si připisuje další úspěšný zákrok. (21:16) (21:16)

46
    Cementářští jsou teď v jednom kole! Za 15 minut tolik branek, co v prvním poločase. tu poslední přidal z pivota Šíra. (21:16) (22:16)

47
    Kopřivničtí se v útoku neprosazují. (22:16) (22:16)

47
    Tyčka zachránila Poura. (22:16) (22:16)

48
    A když už se dostanou hosté ke střele, je tady Kučerka! Šíra dvakrát po sobě skóruje. (22:16) (23:16)

48
    Z křídla Frančíka zastavuje Kučerka. Těžký zákrok, střela mířila těsně pod horní tyč, Kučerka se musel hodně vytáhnout. Pour své družstvo nedrží tak jako v prvním poločase. Dolák přidává další branku. (23:16) (24:16)

50
    Nařízen 7m hod a zároveň je vyloučen Martinásek. Galus proměňuje. (24:16) (25:16)

50
    Domácí nastupují v početní převaze. Reček zkusil střelu ze spojky, ale netrefil. (25:16) (25:16)

51
    A Weintritt upravuje na rozdíl deseti branek! (25:16) (26:16)

51
    Střelec z křídla konečně překonává Kučerku. (26:16) (26:17)

52
    A na druhé straně palubovky také z křídla - Petr Magrla. (26:17) (27:17)

53
    Veřmiřovský se krásně kličkou uvolnil a míč končí v bráně. (27:17) (27:18)

54
    Indrák vyloučen na 2 minuty. Domácí budou hrát v 5. (27:18) (27:18)

54
    Ďurčík využil početní převahy a popohnat svůj tým, aby snížil vysoký náskok. (27:18) (27:19)

55
    Jakoby Kučerka poroučel i brankovým tyčím, od kterých se střela dvakrát odrazila, avšak přes brankovou čáru neprošla. (27:19) (27:19)

55
    Domácí si berou oddechový čas.
    (27:19) (27:19)

55
    Rachač se do rány opřel a přidal dvacátou branku Kopřivnice. (27:19) (27:20)

56
    A teď jsou na koni pro zmnu hosté. Hanzelka se s tím nemaže a je úspěšný. (27:20) (27:21)

57
    Kučerka vystihl záměr Gřese a odražen střelu pokryl. Dolák z dvou šancí proměnil pouze tu první. (27:21) (28:21)

58
    Domácí už hosty k mnohému nepustí. Ti se snaží střílet ze všech pozic, tam je ale vždy připravený Kučerka. (28:21) (28:21)

59
    Tomáš Herda dává svou první branku v dnešním zápase. (28:21) (29:21)

59
    Hanzelka upravuje skóre. (29:21) (29:22)

60
    Poslední minuta dnešního zápasu. Bajgar kroky, hosté měli výhodu breaku, ale Kučerka Hanzelkovi nedovolil další branku. (29:22) (29:22)