HC Košice
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC SLOVAN Bratislava
sk Pondělí 16.04.2012, 18:00 • Steel aréna • Tipos Extraliga (SR)

Máme za sebou skvelý zápas, v predĺžení sa presadil individuálnou akciou domáci kapitán Miroslav Zálešák a tak domáci hráči odchádzajú do hlavného mesta s prvým mečbolom. Prajem Vám prijemný zvyšok večera. (20:48:19)

68:31
    Košice dali gól!
    Kto iný ako domáci kapitán prebral zodpovednosť na seba, MIROSLAV ZÁLEŠÁK si nakorčuľoval spoza bránky a aj keď bránený, tak dokázal prestreliť Konráda.

68:08
    Cele predĺženie sa dá charakterizovať jedným slovom "opatrnosť" .

66:57
    Puk ostal vo výstroji Nováka a tak sa hra prerušila.

66:07
    Puk je za bránkou hostí a tí ho vyvážajú do stredného pásma.

64:50
    Slovanisti sa na chvíľku usadili v pásme Košíc, hra sa po pár sekundách presunula do stredného pásma.

63:45
    Opäť Spilar v zakončení, nabral rýchlosť a vystrelil, Konrád betónom vyrazil.

63:14
    Puk sa pohybuje v týchto chvíľach najmä v strednom pásme.

62:03
    Kukumberg sa predral až k Hylákovi, brankár domácich dobre zasiahol.

61:41
    Obe mužstva hrajú pochopiteľne z obrany a neurobiť osudnú chybu.

60:25
    Gabriel Spilar mohol rýchlo rozhodnúť, v dvoch strelách neprekonal Konráda.

60:01
    Začalo predĺženie.

Máme za sebou tretiu tretinu v ktorej sme gól nevideli a tým pádom sa bude predĺžovať, v čase 20:31 začne predĺženie.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:23
    Dravecký si hneď po buly hľadal lepšiu pozíciu na zakončenie, jeho strela skončila mimo bránky.