1. FSV Mohuč 05
0:0 (0:0)
VfL Wolfsburg
Pátek 20.04.2012, 20:30Německá Bundesliga

Rozhodčí Hartmann nenastavil ani minutu a hned po skončení devadesáté minuty ukončil zápas, který skončil remízou 0:0. Příliš fotbalové krásy a šancí jsme neviděli, proto nepadl a ni žádný gól a zápas končí dělbou bodů. (22:19:51)

90
    Hostům se standardka nepovedla a naopak do brejku šli domácí. Ani oni se ale po faulu Schäfera do zakončení nedostali. Budou alespoň rozehrávat z půlky.

89
    Soto fauloval při rychlém brejku hostů Mandžukiće a je tu přímý kop pro Wolfsburg.

88
    Mandžukić si efektivně zpracoval centr z pravé strany, jeho povedená střela prolétla těsně nad spojnicí břevna a tyče.

87
    Hosté zahrávali aut, ale očividně stále platí, že se nikam neženou. Rodriguez s rozehrávkou hodně otálel.

85
    Domácí měli k dispozici další standardku. Po centru do vápna se ale přes dva bránící hráče nedokázal prosadit Noveski.

83
    Domácí střídají. Odešel Eugen Polanski a nastupuje Julian Baumgartlinger.

82
    Choupo-Moting posílal do vápna centr, na který si naběhl obránce Pospěch. Přes obránce se ale k zakončení nedostal.

82
    Hosté se očividně nikam neženou. Jako by ani nebojovali o účast v Evropské lize..

80
    Centr do pokutového území domácí bránu nijak neohrozil.

79
    Mandžukićovu ránu lehce tečoval Pospěch, a to bylo štěstí pro Wetkla. Je z toho roh.

79
    Domácí se tlačili nyní do vápna soupeře, dobrý zákrok si připsal Benaglio.

78
    Centr do vápna posílal Dejagah, jenže jediný hráč ve vápně byl Mandžukić, který se proti přesile neprosadil.

77
    Po centru z levé strany odehrál dezorientovaný Caligiuri na rohový kop.

76
    Až na jeden přímý kop se hosté ve druhém poločase k ničemu nedostali. Stále se hraje převážně na jejich polovině.

74
    Pospěch parádně přiťukl balon Zidanovi, který z plného běhu vystřelil, jeho rána nebyla špatná, Benaglio byl ale pozorný.