FC Barcelona
2:2 (2:1)
Chelsea FC
Úterý 24.04.2012, 20:45 • Camp Nou, Barcelona (ESP) • Liga mistrů

Mohli jsme sledovat infarktové utkání, které má šťastný konec pro Chelsea. Když se ve třicáté sedmé minutě nechal vyloučit naprosto zbytečně Terry, asi málo kdo doufal a už vůbec věřil, že by Chelsea mohla postoupit. Barcelona vyhrávala 1:0 a za malou chvíli zvýšil Iniesta na 2:0. Nicméně naději na postup oživil Ramires, který dal nesmírně důležitou branku v nastaveném čase. Chelsea hrála celý druhý poločas jen v deseti a velmi statečně odolávala Barceloně. Sudí Çakır nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby a hned v devadesáté první minutě se mohl radovat Torres, který byl na hřišti pouhých jedenáct minut. Torres dostal dlouhou přihrávku, zpracoval si míč a pospíchal k Valdésově brance, kde celou situaci vyřešil výborně, a zpečetil tak postup do finále Ligy mistrů. Pro dnešek se s vámi loučí Lucie Rapantová, do Londýna ještě posílám gratulace a Vám přeji dobrou noc. (22:50:10)

90
    Sudí Çakır nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Chelsea právě vstřelila branku!
    FERNANDO TORRES posílá definitivně Chelsea do finále Ligy mistrů! TORRES zachoval chladnou hlavu, obešel Valdése a dopravil míč do prázdné branky!

90
    Do zakončení asi z dvaceti metrů se dostal Mascherano, ale Čech vytěsnil míč na rohový praporek.

89
    Žlutou kartu vyfasoval Meireles.

87
    Do zakončení se dostal Alves, ale branku minul.

86
    Na výlet se vypravil do pokutového území Messi, ale Cole mu míč vytěsnil.

86
    Do zakončení se dostal Sanchez, ke kterému se v pokutovém území odrazil míč, ale Čech si počínal správně.

85
    Torres vybojoval autové vhazování.

84
    Torres zkazil přihrávku, a umíče jsou tak domácí hráči.

83
    Messi orazítkoval Čechovu tyč.

81
    V ofsajdu se ocitl Alves.

80
    Posledního střídání využívá také Chelsea. Ze hry odchází Drogba, kterého nahrazuje Torres.

78
    Do zakončení se dostal Busquets, který vystřelil vysoko nad branku.

77
    Barcelona kombinuje na soupeřově polovině, ale Chelsea se statečně brání.

74
    Třetí střídání na straně domácích. Na hřiště se podívá Keita, který nahradil Fabregase.