Czech Selects White – ECS Quebec 3:2 (kon.) | Czech Selects Blue – Oblast Petrohrad 2:1 (kon.) | Sweden Selects – Czech Selects White 1:3 (kon.)
Czech Selects Red – ECS Ontario 2:3 (po s.n.) | Stříbrní Lvi – Czech Selects Blue 8:2 (kon.) | Czech Selects Red – CSKA Moskva 1:5 (kon.)
Czech Selects Red
1:5 (0:4, 1:1)
CSKA Moskva
Středa 25.04.2012, 19:30 • Ice Arena, Praha - Letňany • 98 WSI Praha

Tým CSKA Moskva rozhodl o vítězství v první polovině zápasu, kdy čtyřikrát skóroval. Tým Czech Selects Red se dočkal čestného úspěchu v samém závěru, kdy v přesilovce rozvlnil síť Pospíšil. (20:53:36)

40:00

39:08
    Czech Selects Red právě vstřelili branku!
    Český tým v závěru utkání využil přesilovou hru. Janda vypálil od modré, jeho ránu gólman Trifonov vyrazil před sebe a MARTIN POSPÍŠIL skóroval do poloodkryté brány. Asistence: Sebastian Janda.

38:30
    Na trestnou lavici usedl na dvě minuty Ryženkov, Češi si zahrají přesilovku.

36:22
    Beran vyslal střelu zápěstím, puk skončil v lapačce brankáře Trifonova.

33:52
    Vyloučený Gerasin se vrátil na led. Oba týmy hrají v plném počtu.

33:45
    Do šance se řítil Chlouba, bekhendem z úhlu vystřelil, brankář Trifonov byl však připravený.

33:21
    V oslabení měl dobrou příležitost Sadykov, v přečíslení dva na jednoho ale brankáře Januše neobelstil.

31:52
    Na trestnou lavici usedl Gerasin, český tým si zahraje přesilovku.

31:17
    Matějka se zmocnil puku ve středním pásmu, dojel s ním až do útočné třetiny, kde tvrdě vypálil, bránu však minul.

30:07
    Gólman Januš si připsal úspěšný zákrok, vhazovat se bude po jeho levici.

28:32
    Matějka pěkně vystřelil, brankáře Trifonova ovšem nepřekonal.

28:00
    Střílená přihrávka Kodýtka nebezpečně prolétla brankovištěm.

27:09
    Vertij naservíroval puk mezi kruhy Morsarovovi, jenž při pokusu o střelu promáchl.

26:37
    Pokus Ščerbakova od modré čáry vyrazil gólman Januš.

25:36
    Střelu Verby z mezikruží lapil gólman Januš.

24:50
    CSKA právě vstřelilo branku!
    CSKA Moskva využilo početní výhodu po 26 sekundách, skákavá střela ROMANA GORDĚNKA od modré čáry zapadla k levé tyči. Asistence: Jakov Bjakov.

24:24
    Sysel obdržel za vražení na hrazení trest na dvě plus deset minut. CSKA Moskva si zahraje přesilovku.

24:10
    Nikita Andrejev je zpět na ledě.

Jan Švanda

Branky a nahrávky: 40. Pospíšil (Janda) - 11. N. Andrejev (Makejev), 12. Vertij (M. Andrejev), 14. Ivanov (Vertij), 17. Verba, 25. Gorděnko (Bjakov)

Czech Selects Red: Januš - Matějka, Remiáš, Volf, Piska, Kosina, Kodýtek, Sysel, Váchal, Tomaník, Pospíšil, Beran, Eliáš, Chlouba, Janda, Jeřábek, Komárek, Pšenička, Čechura.
    CSKA Moskva: Trifonov - Ščerbakov, Rudakov, Ryženkov, Belevič, Frolov, Makejev, Bjakov, Gerasin, Gorděnko, Sadykov, Popugajev, M. Andrejev, Alexandrov, N. Andrejev, Morsarov, Ševčenko, Ivanov, Alexejev, Beljakov, Verba, Vertij.