Středa 25.04.2012, 17:45Challenger Neapol (antuka)

6-1
    To je ode mě vše. U dalšího on-line přenosu brzy nashledanou. (19:01:28)

6-1
    Mannarino zvítězil. Zhruba za hodinku a čtvrt bylo hotovo. Rozdíl na kurtu byl patrný od prvních minut zápasu. Jebavý moc kazil, připsal desítky nevynucených chyb a to rozhodlo o jeho vypadnutí z turnaje v Neapoli. Dál postupuje zaslouženě Adrian Mannarino, který zvítězil jednoznačně 6:2 a 6:1.

40-0
    Kraťas Mannarina, na který Jebavý nedosáhl, znamená mečbol pro Francouze. Celkem tři má k dispozici.

30-0
    Míček získává Mannarino.

15-0
    Mannarino na podání. A je úspěšný.

5-1
    Není co řešit. Mannarino sebral podání Jebavému a směřuje k vítězství v tomhle zápase. Navíc nyní bude podávat.

A-40
    Ale ne. Francouz má první brejkbol v tomhle setu.

40-40
    Mannarino zase dostal tenhle gem do shody.

40-A
    Mannarino to zkusil hezky, z otočky vracel těžký míček. Ten ale nakonec spadnul mimo kurt.

40-40

40-A
    Eso Jebavého. To je jev podobný zatmění slunce. Také se dlouho nevidí...

40-40
    Jebavý není po psychické stránce na nejlepší úrovni. Je tu další shoda.

30-40
    Míček získává Jebavý.

30-30
    No, už tečou nervy. Jebavý udělal dvojchybu, zahrál si fotbal s raketou, párkrát jí nechal dát pusu se zemí. Ale musí pokračovat. Vyrovnáno.

15-30
    Mannarino snížil.

0-30

0-15
    Co bylo tohle? Takhle se, pane Mannarino, hraje ledatak líný tenis u Máchova jezera. Fuj, to byl teda úder. A jenom proto, že chtěl být elegantní.

4-1
    Ritern Jebavého byl hodně špatný a skončil hluboko mimo vymezený prostor. Francouz se ujal vedení v tomhle setu už na rozdíl tří gemů a má nakročeno k vítězství.