Chrudim – Vysoké Mýto 9:1 (kon.) | Tango Brno – Bohemians Futsal 3:4 (kon.)
FC Tango Brno
3:4 (1:0)
Bohemians 1905 Futsal
Pátek 27.04.2012, 20:00 • hala Vodova • Play-off Futsal ligy

Domácí ještě reklamují zákrok na Beleje, za který chtěli odpískat pokutový kop, ale už je po všem a na vítězství Bohemians 1905 to nic nezmění. Bohemians dnes rozhodně předvedli statečný výkon, kdy otočili ze stavu 0:3 a první vítězství v sérii si zaslouží. Tímto se s Vámi z Brna loučím a přeji pěkný víkend !! (21:47:54)

39
    Bohemians Futsal právě vstřelili branku!
    Co se jevilo jako nemožné se stává skutečností, Petr Pleyer přensou střelou posílá Bohemku do vedení

39
    A to už necelé 2 minuty před koncem neplatí, Bohemians krásně rozebrali přihrávkami na jeden dotek brněnskou obranu, Štverák ještě posunul na Kopeckého a ten bezproblému srovnal

38
    Novotný mířil přesně, ale Kubíček skvělým zákrokem drží stále vedení Tanga

38
    Time Bohemians 1905 - do konce chybí necelé 3 minuty

36
    Vypadalo to, že je to pomalé a bez nápadu a myslel si to zřejmě i poslední hráč v sestavě Bohemias Petr Šnídl, který napřáhl ke střela a ta se po teči zastavila až v síti Kubíčkovi branky

36
    Josef Havel zkoušel trefit bránu odkopem přes celé hřiště, ale chybělo pár centimetrů. Takže naděje Bohemky stále žije

34
    Tentokrát Radim Záruba natáhl ke střele z dálky, která minula Vozárovi branku o pár centimetrů

33
    Obraz hry je teď dosti monotónní, hosté pokud mají míč, zkoušejí to s 5ti futsalisty bez brankáře a svírají obranou čtveřici Tanga, která čeká na rychlé kontry.

32
    Faul Tango - 3:0

31
    A hosté opět s 5ti hráči do polei

30
    To už teď neplatí, Vodecký ideálně našel Štveráka, pro kterého nebyl problém trefil odkrytou bránu

29
    Hostům se hra s 5ti hráči v poli zatím moc nedaří, chybí jim přesná a překvapující přihrávka

28
    Domácí Záruba a Seidler šli na samostatného obránce v bráně, Záruba přihrával Seidlerovi, který v jasné pozici selhal a minul prázdnou bránu

25
    A znovu Jan Havel, který to zkoušel technicky z křídla, ale jeho střela se do brány nevešla

24
    Tango Brno právě vstřelilo branku!
    A další gól si připisuje Honza Havel, který se s ničím nerozpakoval, napálil míč bodlem a jeho střela zapadla přesně k tyči.

23
    Stejskal lehce propadl v obrně Brůny, který toho ihned využil, předložil míč Belejovi, který byl sice lehce v záklonu, ale dokázal se srovnat a trefil odkrytou bránu

22
    Na druhé straně, Seidlerovu bombu z úhlu vyráží Vozár na roh

22
    Kopecký se teď snažil prostrčit na Štveráka, ale Josef Havel tomu zabránil skvělým obraným zákrokem

21
    Tango vlétlo do druhé půle ve velkém stylu. Nejdříve Záruba v jasné pozici doslova promáchl a ihned po něm dimo Chadzidis minul naprosto prázdnou bránu

21

V první půli jsme byli svědky velice zajímavého futsalu, který přinesl šance na obou stranách, při gólmanech stála i notná dávka štěstí, jelikož je několikrát podržela branková konstrukce. Určitě se máme ve druhé půli na co těšit, začínáme přibližně za 12 minut.

20
    Další faul na stranu hostů - 2:5

20
    Faul hosté - 2:4

19
    Kopecký už po několikáté potáhl míč po pravá straně a zkoušel přihrávkou pod sebe někoho najít, ale Vodeckému k míči scházely decimetry

17
    Time out Tango Brno

17
    Domácí propadli v obraně, Novotný pálil tváří v tvář na Kubíčka, ale jeho střelu zastavilo břevno

15
    Junek prověřil Kubíčka dalekonosnou střelou, ten jeho pokus bez problémů vyboxoval na aut

11
    Další chyby v hostují rozehrávce se snažil využít střelou Martin Brůna, ale jeho pokus neměl gólové parametry

10
    Tyhle minuty jasně patří brněnským, kteří jsou povzbuzování výborným domácím publikem

9
    A štěstí se hostů drží dál, Seidler nastřeluje břevno

9
    Domácí šli do rychlého brejku, ale nejdříve Belej, následně po něm Chadzidis trefili pouze tyč

3
    A roh je využit !! Kovácsovu střelu zastavil tyč od které se míč odrazil přímo před Michala Seidlera a ten dorážel do prázdné

3
    Ale i domácí se uvádí...Brůna pálil z úhlu výsledkem je roh

2
    Zatím jsou to hosté., kdo drží míč na svých futsalkách a určuje tempo utkání. Hráči Tanga se s míčem zatím nepotkali

1
    Do první šance tlačil hostující kapitán Kopecký, ale Kubíček výborným vyběhnutím natolik zmenšil střelecky úhel, že jeho střela nepředstavovala větší nebezpečí

FC Tango Brno: Kubíček, Zrzavý - Chadzidis, Belej, Veselovský, Záruba, Seidler, Kovács, Havel Josef, Havel Jan, Brůna. Cieslar

Bohemians 1905 Futsal: Vozár, Bellada - Kopecký, Novotný, Zapletal, Koudelka, Šnídl, Pleyer, Junek, Štverák, Vodecký, Stejskal

Rozhodčí: Henych, Venc, (Chládek).

1

Oba týmy už nastupují a hrací plochu, Tango v klasickém bílém, Bohemka v ještě klasičtější zeleno-bílé.

Vítám Vás u dnešního prvního semifinále Chance futsal ligy mezi domácím Tangem Brno a hostující pražskou Bohemkou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Martin Fabián

Branky: 3. Seidler (Kovács), 23. Belej (Brůna), 24. Havel Jan (Havel Josef) - 30. Štverák (Vodecký), 36. Šnídl (Kopecký), 39. Kopecký (Štverák), 39. Pleyer (Stejskal)

Karty:   4. Kovács (TAN)

Rozhodčí: Henych, Venc, (Chládek)