Trnava – Trenčín 2:2 (kon.) | B. Bystrica – Žilina 2:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Senica 1:3 (kon.)
Ružomberok – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Nitra – Prešov 0:1 (kon.)
FC Nitra
0:1 (0:0)
FC Tatran Prešov
sk Sobota 28.04.2012, 17:30Niké liga

Ďakujem za pozornosť, stretneme sa niekedy nabudúce. (19:21:14)

Skončilo sa dnešné stretnutie, v ktorom o výsledku zápasu rozhodol Prešovčan Katona v 57 minúte a hostia si pripíšu v tabuľke dôležité tri body.

91
    Veľká šanca hostí, Katona prihral nezištne Krajníkovi, ktorý sa ocitol zoči voči pred Hroššom, avšak ten skvelo zasiahol a stav zostáva nezmenený.

90
    Rozhodca nadstavuje 3 minúty.

90
    Nitra v náznaku poslednej snahy o vyrovnanie, ale nič nevymysleli domáci hráči.

89
    Protiútok hostí, domáci sa ubránili a hostia budú zahrávať aut na polovici domácich.

88
    Posledné striedanie Prešova, Stríhavku nahradil Guba.

87
    Soumahov center hráči Prešova odvrátili.

87
    Rohový kop domácich.

86
    Hroššov dlhý nákop, hlavička Šimoneka, lopta končí v náručí Diviša.

84
    Grman ďalšou nepresnou prihrávkou zastavil snahu domácich.

83
    Soumahov center z pravej strany nenašiel nikoho.

82
    Nitra je celý zápas bezzubá, čo domáci diváci kritizujú.

81
    Uvidíme či sa dostane Nitra k náporu v posledných desiatich minútach zápasu, zatiaľ tomu nič nenasvedčuje.

80
    Zraneného Gajdoša nahradil Murín.

79
    Lipták s Katonom v ďalšom úniku, akcia končí zblokovanou strelou Zošáka.

77
    Gajdoš ošetrovaný pred Hroššovou bránkou, hosťom to vyhovuje, uvidíme koľko rozhodca nadstaví.