IHC Pardubice – IHC Kladno 0:0 (11:00) | ILHK Hr. Králové – Tuněchody 8:1 (kon.)
ILHK Hradec Králové
8:1 (0:0, 2:0, 3:0, 3:1)
IHC Tuněchody
Neděle 29.04.2012, 15:30STILMAT extraliga inline hokeje

47:59
    Hradec právě vstřelil branku!
    Zápas ale stoprocentně zakončí branka Hradeckých! Vteřinu před vypršením časomíry dorazil kotouč nad Vyčítalův beton ADAM SVOBODA - 8:1. Asistence: Lukáš Karlík, Zdeněk Čáp.

46:56
    Tuněchody právě vstřelily branku!
    Alespoň jeden úspěch Tuněchod v dnešním utkání. Za záda Petra Lochmana zaplula přesná střela PAVLA MUSILA - 7:1. Asistence: Libor Půlpán.

45:52
    Ještě jedno razítko na vysoké vítězství domácích. DANIEL KOMÁREK dopravil přesný Bujňákův pas na místo určení - 7:0. Vyhání tím Michala Vicha z brány, na posledních pár minut nastoupí Daniel Vyčítal. Asistence: Tomáš Bujňák, Pavel Hlavatý.

44:50
    ...a vymysleli další gól v síti Michala Vicha! ŠIMON MACHÁŇ se sám před brankářem neukvapil a vytáhl parádní kličku zakončenou bekhendovou střelou do růžku - 6:0! Asistence: Václav Pánek, Lukáš Karlík.

43:14
    Lukáši Nedvídkovi sice kotouč před odkrytou částí branky úplně nesedl, to ale nesnižuje výtečný postřeh Petra Lochmana.

40:55
    Dnešnímu utkání oficiálně přihlíží 33 diváků.

38:26
    V oslabení předvedl nádhernou akci domácí kapitán Ondřej Fiedler. Po své kličce ale už neměl čas zakončit tak, jak by si představoval.

37:51
    Kavalírova dorážka skončila těsně vedle.

37:05
    Do poslední části však vstoupili hosté výtečně a je z toho hradecký faul. Pavel Vaněk si vysloužil menší trest za držení protihráče.

33:06
    Zděněk Čáp se krátce po konci svého trestu vyřítil do šance, v níž mu soupeř puk vypíchnul. To ale jen na hokejku DANIELA KOMÁRKA, který poslal Michala Vicha nádhernou kličkou na párek - 5:0. Asistence: Zdeněk Čáp.

31:59
    Skvělý Petr Lochman drží soupeřovy choutky na uzdě!

30:44
    A bude to dokonce dvojnásobná výhoda pro Tuněchody! Zdeněk Čáp (HKR) - 2 minuty za vražení na hrazení.

30:07
    Lukáš Karlík (HKR) - 2 minuty za hákování. Domácí budou muset přejít do defenzívy.

29:36
    Pištora už skákal zpět do hry, když domácí počtvrté rozvlnili soupeřovu síť. Podobnou akci jako při druhé brance zakončoval znovu DAVID ŠAFRÁNEK - 4:0. Asistence: Ondřej Fiedler, Adam Svoboda.

29:13
    Adam Svoboda pohrdnul úplně prázdnou klecí!

28:22
    Profesionální branář inline hokeje Michal Vich rozesmutnil dorážejícího Daniela Komárka.

27:33
    Tomáš Pištora (TUN) navíc o chvíli později zahákoval protihráče a Tuněchody se budou muset dál bránit.

26:32
    Z další akce rozjetého týmu domácích ale už soupeř kapituluje. Kapitán ONDŘEJ FIEDLER předvedl povedený slalom zakončený přesnou střelou nad Vichovu lapačku - 3:0. Bez asistence.

26:21
    Ve stejném střídání měl Šafránek další tutovku, jenže nedokázal puk dorazit do odkryté klece! Neuspěl ani Šimon Macháň.

25:21
    Skvělý zákrok Michala Vicha proti Davidu Šafránkovi!

23:42
    Za celé necelé dvě minuty se hosté nedostali z drtivého náporu a Hradec nakonec vsítil svůj druhý přesilovkový gól. Dirigent Ondřej Fiedler rychle přesměroval puk na hůl DAVIDA ŠAFRÁNKA, proti němuž se Vich nestačil přesunout - 2:0. Asistence: Ondřej Fiedler.

22:58
    Velký hradecký tlak končí na tyči branky Michala Vicha!

22:02
    Oddechový čas pro Tuněchody.

22:02
    Šafránkova střela byla zblokována a pak se hosté dotkli puku. Filip Bukač (TUN) - 2 minuty za podražení.

19:27
    A právě Šimon Macháň (HKR) se o chvíli později provinil nedovoleným bráněním. První přesilovka hostů.

19:12
    Michal Vich si skvěle vyjel proti šanci Šimona Macháně a nedal mu čas připravit si zakončení!

16:17
    Hradečtí po minutě početní výhodu využívají. Prvotnímu tlaku se ještě Tuněchody ubránily, pak ale z pravého kruhu vyslal milimetrově přesnou střelu ZDENĚK ČÁP a Michal Vich nestačil - 1:0. Asistence: Václav Pánek.

15:12
    Vzápětí fauloval Filip Bukač (TUN), po jeho podražení jdou domácí na druhou přesilovku.

15:09
    Hradecká čtveřice byla na ploše už hodně dlouho, přesto ujela dopředu a David Šafránek zazvonil na tyčku!

10:45
    Libor Půlpán (TUN) je prvním hříšníkem zápasu, vyloučen za podražení.

09:44
    Na druhé straně po hradecké chybě zastavil Musilův pokus Lochman.

09:12
    Dobrou střelu Fiedlera mohl dorazit Šimon Macháň. Minul.

04:17
    Až nyní si sjel Pavel Kavalír z pravé strany před Lochmana, pak ale nedokázal zakončit přesně.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 17. Čáp (Pánek), 24. Šafránek (Fiedler), 27. Fiedler, 30. Šafránek (Fiedler, Svoboda), 34. Komárek (Čáp), 45. Macháň (Pánek, Karlík), 46. Komárek (Bujňák, Hlavatý), 48. Svoboda (Karlík, Čáp) - 47. Musil (L. Půlpán)

ILHK Hradec Králové: Lochman (Šivel) – Fiedler "C", Svoboda, Macháň, Šafránek, Pánek, Karlík, Komárek, Vaněk, Bujňák, Hlavatý, Bezděk, Čáp. Trenér: Aleš Půlpán st.
    IHC Tuněchody: Vich (od 46. Vyčítal) – Šťastný "C", L. Půlpán, Konečný, Pištora, Šplíchal, Bukač, Musil, Kavalír, Nedvídek, Havlík. Trenér: Jan Řivnáč.

Rozhodčí: Jílek, Frodl.