FC Viktoria Plzeň
3:0 (3:0)
SK Slavia Praha
Pondělí 30.04.2012, 18:00 • DOOSAN Aréna, Plzeň • Gambrinus liga

Druhý poločas skončil opět takřka ihned po uplynutí poslední minuty. Ve něm už jsme ale ani přes řadu šancí další branku neviděli. Skóre tak zůstalo 3:0 pro domácí po trefách Petržely a Bakoše. Červenomodří tak opět stáhli náskok na vedoucí duo Liberec - Sparta a drží nad vodou své naděje na titul. To slávisté budou muset o záchranu ještě možná bojovat. Loučím se s vámi ze Štruncových sadů a přeji hezký zbytek pondělního večera. (19:51:29)

89
    Slávisté měli menší tlak, ale vyplynul z něho jen další protiútok Viktorie. Hora našel křižným centrem Petrželu, který nic nevymýšlel a zblízka se pokusil napálit míč pod břevno. Jeho pokus skončil kousek nad horní tyčí branky hostů.

88
    Posledních pár minut si zahraje místo Pilaře i Hora.

88
    Veselého kličku domácí přečetli a odvracejí do zámezí.

87
    Wágner ještě u branky hostů v obtížné situaci zabojoval a dostal se i k zakončení.

86
    Žlutou kartu dostal ještě Daniel Veselý.

86
    Neuvěřitelné co Kolář dokáže spálit. Na malém vápně v ideální pozici, ale akce nekončí brankou.

85
    Paprčiak vystřídal Škodu.

84
    Slávisté napadají vysoko, ale Čišovský si v obtížné situaci poradil zkušeně a udržel balon.

83
    Plzeň střídá podruhé. Horvátha nahradí Procházka.

82
    Plzeň kontroluje hru na své polovině.

81
    Trubila si na levé straně neporadil nejlépe a nastartoval další útok Plzně. Střílel Rajtoral, Čontofalský nadvakrát zasáhl.

80
    Limberský hledal na zadní tyči Wágnera, ten na centr nedosáhl.

78
    Kolář se po několikáté ocitl v obrovské šanci, ale ani teď situaci nevyřešil správně a po zbytečné kličce o výhodnou pozici přišel. Následný Petrželův volej skončil vysoko nad břevnem.

77
    Dnešní utkání sleduje 11412 diváků.

76
    Další zákrok Čontofalského před dotírajícím Kolářem.

75
    A to také byla poslední akce slovenského reprezentanta. Na posledních 15 minut ho střídá Wágner.