Hr. Králové – Vlašim 3:4 (kon.) | Ústí n/L – Kert Park Praha 0:4 (kon.) | Hr. Králové – Vlašim 1:2 (po pr.)
HBC Hradec Králové 1988
1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
HBT Vlašim
Neděle 06.05.2012, 13:00Coalsoft play-off Extraligy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Dvořáček) - Chmel, Fišer, Švanda, Jiřík, Hora, Friml, Hrabica, Černý - Bacovský, Novák, Ježek, Petr, Hudeček, Tesař, Hajník, Lux, Myslivec, Svoboda, Hrubý, Ruda
    Trenéři - Pavlík, Rytíř

HBT Vlašim: Šindelář F. (Mikl) - Kříž, Střeska, Hýdl, Špale, Blažek, Kieler - Dedek, Topolánek, Dušek, Horák, Šindelář J., Burda, Bartejs, Konečný, Juráček, Denis, Wróbel
    Trenéři - Čičatka, Podrázký

Rozhodčí: Šprincl, Polášek.

Na střídačkách se domlouvají poslední taktické kroky a zápas o finále play off může začít

00:01

00:25
    Zápas začal ve vysokém tempu, Novák od modré pálil, ale Šindelář byl připraven a střelu s menšími problémy chytil

00:56
    Hradec se tlačí v útočné třetině a bojuje o každý centimetr na hřišti. Vhazuje se před Šindelářem

01:48
    Novák trochu zaspal přihrávku a míčku se zmocnil Horák a vynutil si vhazování před Bryknerem

01:56
    Wróbel prověřil Bryknera a ten chytá

02:21
    Kříž vypálil od modré na Bryknera, ten famózně vyráží a Hradec v útočném pásmu opět čaruje

02:28
    Hradec má možnost přesilové hry, Hýdl dostává 2 minuty za nedovolené bránění

03:01
    nastupuje první útok Hradce proti první obranné formaci Vlašimi. Hradeckým se nedaří udržet se v útočné třetině a vlašimští se osvobozují

04:02
    Hrubý pálil od modré a Šindelář na poslední chvíli vyrazil betonem

04:28
    Hosté v plném počtu

04:29
    Novák nevyužil prázdné brány, ale vynutil si faul, za hrubost dostává 2 minuty Topolánek

05:12
    Hradec se opět tlačí v útoku do brány a Bacovský po přihrávce Petra vypálil od modré, Šindelář vyrazil

05:43
    Po vyhraném buly pálil od modré Hrabica, ale Šindelář opět ukázal své kvality a vyrazil

06:30
    Hrabica zabránil průniku dvou hráčů na golmana a svým zákrokem zachránil situaci

07:57
    Hradec většinu času tráví v útočné třetině, ale teď pronikl hradeckou obranou Horák a vystřelil na Bryknera, ten ale chytá

08:14
    Vlašim si zahraje dnešní první přesilovku, na trestnou lavici si jde sednout Fišer za držení

08:41
    Hradec se brání a Myslivec proběhl skulinkou vlašimské obrany a pokusil se dostat míček do branky Šindeláře, ten se opět blýskl parádním zákrokem

09:16
    Hradec nenechává Vlašim ohřát se v útočné třetině a již ubránil půlku oslabení

09:39
    Blažek se dostal k míčku a ihned vystřelil na Bryknera, který chytá

10:15
    Brykner teď na poslední chvíli zlikvidoval levým betonem střelu Kašeho, Hradec v plném počtu

11:22
    Hra se přelévá středním pásmem, žádný tým nechce udělat chybu

12:00
    Rozhodčí nechal hradecké hrát i přes protesty vlašimských, že byl Novák v offsidu, Šindelář uklidňuje situaci

12:56
    Fanoušci od začátku zápasu hlasitě podporují hradecké a tlačí je vpřed, Hrubý si vykoledoval faul a dvě minuty dostává Konečný za hákování

13:24
    Před Bacovským opět zívala prázdná brána, ale bohužel se nestihl zorientovat a míček vylétl z hřiště

14:23
    Pro hradecké nepříjemná situace Dvořák s Wróbelem běželi na samotného Hrabicu, ten je včas odzbrojil

14:56
    Vlašim v plném počtu

15:00

První třetina se ke konci přiostřila a žádný hráč si nenechává líbit sebemenší kontakt. Ve druhé třetině se můžeme těšit na vyrovnaný boj plný osobních soubojů

15:01

15:19
    Bacovský s Petrem měli první šanci druhé třetiny, ale míček Šindelářovi nepropadl mezi betony jak Petr zamýšlel

17:30
    Vlašimští si zahrají přesilovku, nedovoleně si počínal Petra dostává 2 minuty za sekání

18:32
    Brykner likviduje jednu střelu za druhou a Hradec je sevřen v obranném pásmu

19:11
    Brykner uklidňuje situaci a schovává míček pod lapačku

19:19
    Novák upaloval na Šindeláře a od modré pálil, Šindelář opět vyráží a Novák si vykoledoval faul. 2 minuty za hákování dostává Horák

19:30
    Hradec začíná přesilovku

21:04
    Hradec právě vstřelil branku!
    Branku vstřelil ŠVANDA. Asistence Myslivec.

21:53
    Dvojnásobná přesilovka Vlašimi je narušena dalším vyloučením vlašimských, 2 minuty hrubost dostává Špale.

25:23
    Kaše s Denisem teď zatočili s Hradeckou obranou a Bryknera zachránilo jen, že míček uskočil od hokejky soupeře

26:12
    Novák s Bacovským předvedli souhru před Šindelářem, ale ten to je opět vychytal

28:12
    Nátlak Hradce, který se stupňoval zastavilo pošťuchování Konečného a Myslivce, kteří si půjdou sednout na trestnou na 2 minuty za hrubost

29:02
    Petr běžel sám na Šindeláře, ale opět na něj nevyzrál

30:00

Druhá třetina byla ještě bojovnější než první a to je příslib pro ještě ostřejší třetí třetinu, takže se máme na co těšit. Třetí třetina začne přibližně ve 14:19

30:01

30:12
    Hraje se v plném počtu

31:03
    Hradec začal aktivněji a Šindelář zastavuje hru

31:54
    Blažek pálil od modré a Brykner vyráží před sebe, chvíli nevěděl, kde má míček a toho málem využil Bartejs, ale Brykner napodruhé chytá.

32:03
    Vyloučen hráč domácích Lux 2 minuty za držení

32:56
    Špale právě fauloval Nováka, ten leží v bolestech na zemi. Špale dostává 2 minuty za nedovolené bránění

Spoluhráči odnášejí Nováka z plochy, dnes už si nejspíš nezahraje

33:10
    Další souboj u mantinelu, nyní se s těžkostí zvedá vlašimský Juráček

33:46
    Závar před vlašimskou bránou. Šindelář musí zasahovat

34:23
    Hrabica vypálil od modré, Šindelář je stále neprůstřelný a působí hradeckým velké potíže

35:42
    Hradec právě v šanci ale prázdná brána je dnes překážkou velké části hradeckých hráčů

37:32
    Vlašim se tlačí do útoku, ale Hradec stahuje hned hru na svoji stranu

Právě dorazila sanitka a už nakládají Nováka. Snad to nebude nic vážného

38:05
    hra je čím dál tím víc ostrá a po hřišti začínají padat hráči obou týmů

38:47
    Vlašim se snaží vyrovnat, zatím si jen Bartejs vykoledoval faul na sebe a trestnou lavici si jde sednout na dvě minuty Bacovský za hru vysokou holí

40:10
    Vlašim využívá přesilovku a od modré nekompromisně pálil JURÁČEK. Asistence Blažek a Wróbel

40:35
    Bacovský byl zezadu strčen přes hráče a je z toho potyčka před Šindelářem. Oba aktéři dostávají po dvou minutách za hrubost. Hradecký Petr dostal 2 minuty plus 10 osobní trest za úder na hlavu. Vlašimský Horák dostal osobní trest 10 minut

41:36
    Obrovský závar před Bryknerem, Vlašimští promrhali několik tutovek a Brykner se i bez hole blýskl.