Zubří – Dukla 37:34 (kon.) | Královo Pole – Třeboň 30:19 (kon.) | Frýdek-M. – Kopřivnice 32:34 (kon.)
Karviná – Lovosice 28:22 (kon.)
HCB Karviná
28:22 (13:12)
HK FCC Město Lovosice
Úterý 08.05.2012, 18:00Chance Extraliga mužů

První poločas byl hodně dramatický a Lovosice byly mírně lepší. Ve druhém poločase ale hosté úplně vypadli ze hry a díky střelecké nemohoucnosti zápas ztratili. Karviná vyhrála zaslouženě a udržela třetí místo. Děkuji za pozornost, přeji hezký den (28:22) (19:25:13)

60
    Konec zápasu. (28:22) (28:22)

60
    Těsně před koncem Karviná upravuje skóre na 28:22. (28:22) (28:22)

60
    Do konce zbývá 20 vteřin. (27:22) (27:22)

60
    Běží poslední minuta a za hosty snížil Klimt. (27:22) (27:22)

59
    Karviná se v útoku neprosadila a míč mají hosté. (27:21) (27:21)

58
    Brecko upravuje skóre a dívá se na časomíru kolik chybí do konce. (27:21) (27:21)

57
    Domácí tým zvyšuje vedení po přesné střele ze sedmimetrového hodu. (27:20) (27:20)

57
    Karviná vybojovala sedmičku. (26:20) (26:20)

56
    Horký snižuje na rozdíl šesti branek, ale hosté se z gólu už ani neradují. (26:20) (26:20)

56
    Roman Požárek chytil střeleckou formu a dal další gól. (26:19) (26:19)

55
    Lovosice se konečně trefily, když gól dal po pěkné střele Krahulík. (25:19) (25:19)

55
    Karviná si poslední minuty opravdu užívá a spolu s ní i domácí publikum, které tvoří výbornou atmosféru. (25:18) (25:18)

54
    Lovosice se dostaly ke střele, která končí mimo. Hosté nedali gól již 10 minut! (24:18) (24:18)

53
    Roman Požárek dal další gól a Karviná vede již o 6 branek. (24:18) (24:18)

52
    Lovosice nedaly další útok a troufám si říct, že o vítězi je rozhodnuto. (23:18) (23:18)

51
    Požárek se dostal k odraženému míči a poté prostřelil hostujícího brankáře. (23:18) (23:18)

50
    Lovosice opět ztratily balon a Karviná má další útok. (22:18) (22:18)

50
    Lovosice mají v útoku velké problémy a nyní se nemohou dostat ani ke střele. (22:18) (22:18)