Zubří – Dukla 37:34 (kon.) | Královo Pole – Třeboň 30:19 (kon.) | Frýdek-M. – Kopřivnice 32:34 (kon.)
Karviná – Lovosice 28:22 (kon.)
HCB Karviná
28:22 (13:12)
HK FCC Město Lovosice
Úterý 08.05.2012, 18:00Chance Extraliga mužů

První poločas byl hodně dramatický a Lovosice byly mírně lepší. Ve druhém poločase ale hosté úplně vypadli ze hry a díky střelecké nemohoucnosti zápas ztratili. Karviná vyhrála zaslouženě a udržela třetí místo. Děkuji za pozornost, přeji hezký den (28:22) (19:25:13)

60
    Konec zápasu. (28:22) (28:22)

60
    Těsně před koncem Karviná upravuje skóre na 28:22. (28:22) (28:22)

60
    Do konce zbývá 20 vteřin. (27:22) (27:22)

60
    Běží poslední minuta a za hosty snížil Klimt. (27:22) (27:22)

59
    Karviná se v útoku neprosadila a míč mají hosté. (27:21) (27:21)

58
    Brecko upravuje skóre a dívá se na časomíru kolik chybí do konce. (27:21) (27:21)

57
    Domácí tým zvyšuje vedení po přesné střele ze sedmimetrového hodu. (27:20) (27:20)

57
    Karviná vybojovala sedmičku. (26:20) (26:20)

56
    Horký snižuje na rozdíl šesti branek, ale hosté se z gólu už ani neradují. (26:20) (26:20)

56
    Roman Požárek chytil střeleckou formu a dal další gól. (26:19) (26:19)

55
    Lovosice se konečně trefily, když gól dal po pěkné střele Krahulík. (25:19) (25:19)

55
    Karviná si poslední minuty opravdu užívá a spolu s ní i domácí publikum, které tvoří výbornou atmosféru. (25:18) (25:18)

54
    Lovosice se dostaly ke střele, která končí mimo. Hosté nedali gól již 10 minut! (24:18) (24:18)

53
    Roman Požárek dal další gól a Karviná vede již o 6 branek. (24:18) (24:18)

52
    Lovosice nedaly další útok a troufám si říct, že o vítězi je rozhodnuto. (23:18) (23:18)

51
    Požárek se dostal k odraženému míči a poté prostřelil hostujícího brankáře. (23:18) (23:18)

50
    Lovosice opět ztratily balon a Karviná má další útok. (22:18) (22:18)

50
    Lovosice mají v útoku velké problémy a nyní se nemohou dostat ani ke střele. (22:18) (22:18)

50
    Lovosice se neprosadily. Karviná naopak ano a tak vede o čtyři branky. (22:18) (22:18)

49
    Hostující trenér si vzal oddechový čas, protože situace začíná být pro Lovosice kritická. (21:18) (21:18)

49
    Oddechový čas pro hosty. (21:18) (21:18)

49
    Petrovský přesně zamířil do protipohybu brankáře a posílá Karvinou do tříbrankového vedení. (21:18) (21:18)

48
    Další dobrá zákrok domácí obrany. Karviná jde do útoku. (20:18) (20:18)

47
    Vytlučená obrana Karviné. U míče zůstávají hosté. (20:18) (20:18)

47
    Domácí tým se prosazuje po rychlém protiútoku. (20:18) (20:18)

47
    Lovosice chybují a Karviná může navýšit náskok. (19:18) (19:18)

46
    Karviná ubránila útok soupeře a poté sama přesně zakončila. (19:18) (19:18)

45
    Karviná vyrovnala díky přesné střele Vanča. (18:18) (18:18)

44
    Horký posílá hosty po delší době do vedení. (17:18) (17:18)

43
    Karviná opět ztratila míč a Lovosice mohou jít do vedení. (17:17) (17:17)

43
    Kolomazník dokázal využít karvinské chyby v obraně a vyrovnal. (17:17) (17:17)

41
    Lovosice mají další útok. Akci zakládá Havlát. (17:16) (17:16)

40
    Chroustovský střelou o zem snižuje na rozdíl jedné branky. (17:16) (17:16)

40
    Chroustovský bude zahrávat sedmičku. (17:15) (17:15)

40
    Lovosice netrefily branku a Karviná z protiútoku nastřelila jen brankáře. Stav je tak nezměněn. (17:15) (17:15)

39
    Karviná navyšuje své vedení po pěkné kombinační akci. (17:15) (17:15)

39
    Roman Jelínek snižuje na rozdíl jediného gólu. (16:15) (16:15)

38
    Chudoba šel sám na brankáře Lovosic a nedal mu sebemenší šanci na úspěšný zákrok. (16:14) (16:14)

37
    Domácí Karviná neproměnila sedmičku. (15:14) (15:14)

37
    Krahulík se moc nerozhlížel a středem hřiště přes obránce poslal míč přesně k tyči. (15:14) (15:14)

36
    Ani Karviná ale neuspěla a stav je tak stále jen o dvě branky. (15:13) (15:13)

35
    Lovosice ztratily při útoku míč a šanci tak má Karviná. (15:13) (15:13)

34
    Karviná dává další gól z bleskového protiútoku. (15:13) (15:13)

34
    Škvařil se dostal do úniku a v pohodě zavěsil. (14:13) (14:13)

33
    Hanisch se prosazuje nízkou střelou středem. (14:12) (14:12)

32
    Lovosice se neprosadily a míč má Karviná. (13:12) (13:12)

31
    Lovosice nastřelily v úvodu tyč. Získaly i odražený míč a mají další útok. (13:12) (13:12)

31
    Začal druhý poločas. (13:12) (13:12)

Hráči se vrací na palubovku. Druhý poločas za chvíli začne. (13:12)

První poločas přinesl hodně vyrovnaný boj. Lovosice většinou těsně vedly, ale Karviná v závěru stav otočila a vede o jednu branku. Druhý poločas začne přibližně v 18:48. (13:12)

30
    První poločas skončil. (13:12) (13:12)

30
    Lovosice mají čtyřicet vteřin. (13:12) (13:12)

30
    Kalous šel zleva sám na branku a dal míč na vzdálenější tyč. (13:12) (13:12)

29
    Škvařil po pěkné kombinační akci Lovosic vyrovnal střelou pod víko. (12:12) (12:12)

28
    Oddechový čas pro hosty. (12:11) (12:11)

28
    Karviná nechce pustit vedení a prosazuje se po rychlém a přesném útoku. (12:11) (12:11)

28
    Motl vyrovnal po akci z levé strany. Zakončil o palubovku pod skákajícího gólmana. (11:11) (11:11)

27
    Odpískaná pasivita Lovosic. Míč pro domácí tým. (11:10) (11:10)

26
    Lovosice jsou v útoku a hrají kolem domácí branky. (11:10) (11:10)

25
    Předchozí zaváhání Lovosic domácí tým trestá a jde poprvé do vedení. (11:10) (11:10)

25
    Lovosice měly šanci na gól, ale nedokázaly přesně vystřelit. (10:10) (10:10)

24
    Karviná vyrovnala, když se postupným útokem prosadila středem hřiště. (10:10) (10:10)

22
    Po minutě bez vážnější akce se prosadily oba týmy a stav je tak stále o jeden gól pro Lovosice. (9:10) (9:10)

20
    Karviná snižuje po rychlém protiútoku středem. (8:9) (8:9)

19
    Lovosice nechtějí připustit vyrovnání a jdou opět do dvoubrankového vedení. (7:9) (7:9)

18
    Karviná se dotáhla po střele Kružíka na rozdíl jedné branky. (7:8) (7:8)

17
    Karviná snižuje po přesné střele Sliwky. (6:8) (6:8)

16
    Chroustovský sedmičku bezpečně proměnil. (5:8) (5:8)

16
    Sedmičku vybojovali i hosté. Míč si bere Chroustovský. (5:7) (5:7)

15
    Karviná snížila ze sedmimetrového hodu. (5:7) (5:7)

14
    Karviná neproměnila další útok a míč mají Lovosice. (4:7) (4:7)

13
    Škvařil navyšuje hostující vedení na tři branky. (4:7) (4:7)

12
    Domácí i hosté měly šanci na gól. Obrany ale byly úspěšnější. (4:6) (4:6)

11
    Hostující Brecko neproměnil sedmičku. (4:6) (4:6)

11
    Hanisch se vrátil z trestné lavice a hned vstřelil gól. (4:6) (4:6)

10
    Lovosice se prosadily po rychlém útoku po levé lajně. (3:6) (3:6)

9
    Petrovský se neprosadil a svou střelou nechal vyniknout hostujícího brankáře. (3:5) (3:5)

8
    Hosté poprvé v utkání odskakují na rozdíl dvou branek. (3:5) (3:5)

7
    Lovosice se prosazují ze sedmičky a zatím nepustily domácí tým do vedení. (3:4) (3:4)

7
    Domácí Hanisch si musí na dvě minuty odpočinout. (3:3) (3:3)

7
    Kružík po rychlém útoku vyrovnává. (3:3) (3:3)

6
    Krahulík dal další gól a Lovosice opět vedou. (2:3) (2:3)

6
    Další nevyužitý útok jak na domácí, tak i na hostující straně. (2:2) (2:2)

5
    Oba týmy měly útok, který ale nedokázaly využít. (2:2) (2:2)

4
    Domácí tým se v početní výhodě ihned prosazuje. (2:2) (2:2)

3
    Kolomazník dostal dvě minuty a Karviná hraje přesilovku. (1:2) (1:2)

3
    Kolomazník dostal žlutou kartu. (1:2) (1:2)

2
    Lovosice jdou opět do vedení. Výhodu útoku má Karviná. (1:2) (1:2)

1
    Karviná po rychlém protiútoku vyrovnala na 1:1. (1:1) (1:1)

1
    Krahulík otevírá skóre utkání. Prosadil se středem. (0:1) (0:1)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Hráči nastupují na palubovku. Karviná v černých dresech, hosté v modrém. (0:0)

Soupisky pro letošní sezonu:

HCB OKD Karviná: Adamík, Drápal, Lefan - Heinz, Vančo, Hardt, Horňák, Kružík, Vobořil, Bednařík, Hanisch, Kalous, Požárek, Chudoba, Diviš, Krahulec, Monczka, Sliwka, Kavka, Mlotek, Petrovský.

HK .A.S.A. Město Lovosice: Šálek, Kylíšek, Jakub - Radek Jelínek, Komárek, Škvařil, Horký, Malý, Motl, Brecko, Havlovec, Kolomazník, Roman Jelínek, Chroustovský, Havlát, Landa, Berka, Krahulík, Klimt, Šuma. (0:0)

Přeji hezký podvečer při sledování házenkářské nadstavbové části nejvyšší soutěže. V rámci 29. kola hostí HCB ODK Karviná tým HK .A.S.A. Město Lovosice. Karviná je v aktuální tabulce třetí, hosté jsou na 5. pozici. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.