FK Chrudim
6:1 (3:0)
Bohemians 1905 Futsal
Středa 16.05.2012, 18:00Play-off Futsal ligy

Era-Pack zcela zaslouženě vyhrává první domácí utkání jasným rozdílem. I přesto si ale troufám říci, že Bohemka byla adekvátním soupeřem, minimálně v prvním poločase. Další zápas se hraje tento pátek ve sportovná hale v Praze na Jižním Městě. (19:37:22)

40
    Poslední minuta utkání začala a jak bývá zvykem na zápasech Era-Packu, fanoušci tleskají ve stoje.

39
    Bohemians Futsal právě vstřelili branku!
    Máme tu drama!!! Bellada střílí gól minutu a půl před koncem a Bohemka je na koni. Ne, dělám si srandu. Po závaru před Mellerem Bellada doklepl míč do sítě a postaral se tak alespoň o čestný úspěch svého celku.

38
    Na M. Mareše byl zpáchán škaredý zákrok minimálně na ŽK. Rozhodčí ale nereagoval a tak se dočkal alespoň zasloužené ovace v hledišti.

37
    Místní disdžokej se zřejmě uklikl neboť si neumím vysvětlit jinak, proč už takřka 4 minuty před koncem pouští písničku od Queen - We are the champions.

36
    Chrudim právě vstřelila branku!
    "Do prázdné kasy" zacinkal šestý kousek ze sálovky CACAUA.

34
    A do branky hostů se staví Josef Bellada.

34
    Meller trefuje tyč!

33
    A Bohemka opět v power play.

33
    Škoda. Kdyby Stejskal lépe zpracoval, mohli si to 2 Klokani hopsat proti 1 obránci Chrudimi. Ale znáte to pořekadlo na "kdyby". "Kdyby byly v pr.... ryby, tak by nemusely být rybníky", což má něco do sebe.

32
    Obrana obou mužstve, jako by teď snad ani neexistovala nebo si šla dát "kouřovou".

29
    "Táto, ty ses zul", mohl by teď říkat kameraman České Televize, před kterým si Marek Kopecký sundal sálovku.

29
    Meller svým dlouhým nákopem nenašel nikoho.

28
    Rešetár pláchl obraně Bohemky jak Simír Gerchán ozbrojenému zločinci. I když to je vlastně hloupost, vždycky tomu bylo přesně naopak a ke všemu zločinec nikdy neunikl.

26
    To je pro mě a mé hlody vysvobození! DOUGLAS vystihl rozehrávku Klokanů a jak široký tak dlouhý skočil skluzem po míči, který skluzem dopravil mezi tři tyče. Velká paráda chrudimského forwarda.

26
    Hmm, možná by to chtělo, aby se na palubovce dělo něco zajímavého. Evidentně začínám psát s prominutím blbosti.

25
    Kopecký v rozlišováku namísto Vozára. Opět tu máme klokana v útoku navíc. Aby si pro něj za chvíli nepřijeli ze zoo.

24
    Roli tvrďáka převzal MICHAL MAREŠ a ten se s tím už opravdu nemazlil! Zvyšuje přesnou bombou na 4:0!

Dany

Branky: 3. Max (Mareš R.), 9. Mareš M., 20. Mareš R., 24. Mareš M., 26. Douglas, 36. Cacau - 39. Bellada

Karty:   13. Koudelka (BOH)

FK Chrudim: Meller (Ždánský) - Mareš R., Popelka, Max, Vladyka (C), Cacau, Douglas, Rešetár, Mareš M. II. (ml), Slováček, Mareš M.
    Bohemians 1905 Futsal: Vozár (J.Bellada) - Kopecký, Pleyer, Štverák, Novotný, Junek, Stejskal, Koudelka, Zapletal, V. Bellada

Rozhodčí: Henych - Blažej, Hoffman