Frýdek-Místek – Zábřeh 2:1 (kon.) | HFK Olomouc – Olomouc B 4:0 (kon.) | Líšeň – Rosice 1:3 (kon.)
Břeclav – Uničov 1:2 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:3 (1:2)
FC Slovan Rosice
Sobota 19.05.2012, 15:00 • SK Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga

Dnešní utkání tedy skončilo zaslouženou výhrou Slovanu Rosice, který se tak s největší pravděpodobností zachránil v soutěži. To s domácí Líšní už to vypadá pět kol před koncem ohledně záchrany třetí ligy hodně špatně. Rozhodla zejména první půle, ve které domácí pustili svého soupeře lacinými brankami do dvoubrankového vedení. Po snížení se zdálo, že se do druhé půle nadechli k případnému obratu. Opak byl ale pravdou. Hosté ve druhé půli drželi své vedení a Líšeň téměř do žádných akcí nepouštěli. Z posmutnělého stadionu v Líšni se pro dnešek loučím, přeji pěkný zbytek soboty, třeba při sledování semifinále mistrovství světa v hokeji našich reprezentantů se Slováky. (17:15:33)

90+3
    A za rozhodnutého stavu posledním hvizdem ukončuje tento derby zápas.

90
    Rozhodčí Duda nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

90
    Rosice právě vstřelily branku!
    Je definitivně rozhodnuto. PAVEL ŠUSTR vypálil ze zhruba 25 metrů na bránu přízemní sřelu k tyči, na kterou Sedmidubský nedosáhl a míč zaplul do sítě.

82
    Poslední dnešní střídání celkově, v dresu Slovanu Rosice má odehráno Jaroslav Oprchal, na posledních zhruba deset minut nastupuje Ondřej Dufek.

76
    Hostující tým z Rosic podruhé vystřídal, odešel autor jejich druhé branky, Zdeněk Látal, zahrát si naopak jde Pavel Šustr.

75
    Na dnešní derby utkání si za pěkného počasí našlo na líšeňský stadion cestu 455 diváků.

74
    Poslední mmožnost střídání v domácím dresu, dohráno má pro dnešek Zbyněk Oprchal, na trávník vstupuje Martin Krejčí.

71
    Hostující Dominik Krhut nevěděl, co s míčem, a tak ho poslal z velké dálky na bránu a ten se k překvapení všech otřel o břevno domácí brány!

66
    Další žlutou kartu inkasuje z ruky hlavního arbitra Jan Krejčí.

63
    A na druhé straně na hřišti končí Milan Pacanda, kterého zastoupil Lukáš Podzemský.

63
    Dvojí střídání, na obou stranách. Nejprve ze hřiště odešel domácí Jan Malík, místo něj na hřiště vyběhl Jakub Milotínský.

58
    Hostující kapitán Petr Malata uviděl žlutou kartu.

46

Viděli jsme velice zajímavý první poločas. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení, kdy domácí obrana dvakrát trestuhodně zaváhala a pustila hosty téměř zadarmo k náskoku. V závěru prvního poločasu se podařilo Líšni náskok Rosic alespoň snížit, a tak utkání dostalo do druhého poločasu náboj, uvidíme, jak se bude dále vyvíjet.

41
    Líšeň právě vstřelila branku!
    K penaltě se postavil Jan Koudelka, kterého však Doleček vychytal, avšak míč se z jeho rukavic odrazil k JAKUBU MIČKOVI, který prudkou přízemní střelou uklidil míč přece jen do brány.