HBT Vlašim
6:3 (1:1, 2:1, 3:1)
HC Kert Park Praha
Neděle 20.05.2012, 11:00 • Na Lukách, Vlašim • Coalsoft play-off Extraligy

Vlašim vyhrála extraligu! Pro hráče, kteří se chystají k nástupu na herní plochu, se připravují ceny. (13:27:10)

45:00

44:45
    Juráček dostal dvouminutový trest za napadení.

43:48
    Hraje se už v poklidu. Hosté tuší, že tříbrankový náskok pravděpodobně nedotáhnou.

43:16
    Kert Praha vsadil na hru bez brankáře, která nevyšla. Po úniku totiž do odhalené sítě v poklidu dotáhl míč Wróbel.

42:48
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Branku vstřelil TOMÁŠ WRÓBEL. Asistence: MARTIN ŠPALE.

42:02
    Vhazování před Šindelářem se bude opakovat.

42:02
    Hosté si berou oddechový čas. Potřebují srovnat řady. Odvolávají brankáře a budou hrát v šesti.

41:49
    Kieler šetří čas a vyhazuje do útočného pásma.

41:09
    Pískána hra rukou. Nové vhazování ve středním pásmu. Plzák vyhrál a Michetschläger se dostal k střele z dálky. Bránu však neohrozila.

40:51
    Po nepřehledné situaci u mantinelu v obranné třetině domácích se vhazovalo před Šindelářem. Hra byla brzy vykázána do středního pásma.

40:09
    Do konce utkání zbývá pět minut. Kert se snaží o vyrovnání, nedokáže se ale dostat do útočného pásma.

39:53
    Míč končí mezi diváky vpravo od Gerlicha.

39:37
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude v jejich obranném pásmu.

39:00
    Gerlich na brankové čáře zasahuje před skákajícím míčem.

38:23
    Fris na druhé straně zkouší betony Gerlicha. Blažek o chvíli později otestoval jeho lapačku.

37:50
    Vlašim nedokáže vyhodit z obranného pásma.

36:55
    Nové vhazování před připraveným Šindelářem. Míče se zmocnil Ptáčník, který vyzkoušel chuť Šindelářových betonů.

36:37
    Po vhazování v obranném pásmu domácích musel Šindelář zasahovat. Míč letěl kousek od brankové čáry.

36:22
    Sikora a Topolánek vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

35:56
    Hra přerušena v útočném pásmu domácích, kteří v krátkém čase dokázali zvýšit vedení o dvě branky.

35:33
    Branku vstřelil JAN BARTEJS. Asistence: MARIÁN JURÁČEK a JOSEF BLAŽEK.

35:01
    Branku vstřelil JAKUB ŠINDELÁŘ. Asistence: JOSEF BLAŽEK.

34:20
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Branku vstřelil TOMÁŠ SIKORA. Asistence: JIŘÍ KRUČEK.

34:17
    Domácí jsou v plném počtu. Vhazovat se bude před Šindelářem, který si právě urovnává výstroj.

34:13
    Další střela Plzáka. Svatyně domácích ale zůstala ušetřena.

33:26
    Kuna vyzkoušel připravenost Šindeláře. Ten včas zaklapl betony a síť za jeho zády zůstala v klidu.

32:50
    Hra přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

32:12
    Za sekání vyloučen Horák za podražení na dvě minuty.

31:59
    Ponechána výhoda hostů. Gerlich sprintuje ven z brány.

31:25
    Vhazování před Gerlichem.

31:09
    Pospíšil a Bartejs vyloučeni shodně na 2 plus 2 minuty za hrubost.

31:09
    Hra přerušena. Na zemi se drží v objetí klubko hráčů.

30:55
    Vrábel ze středního pásma otestoval pevnost mantinelu za Gerlichem.

30:05
    Po úvodním vhazování se Topolánek snaží vyškrábnout míč zpoza mantinelu za Gerlichem.

30:01

Druhá třetina přinesla řadu šancí obou týmů. Zatímco Vlašim diktovala průběh úvodních minut a dokázala vstřelit dvě branky, Kert Praha byl výrazně lepší druhé polovině třetiny a vynutil si zaslouženě jeden gól. V závěrečných minutách ale Vlašim opět opanovala hřiště a mohla své vedení zvýšit. Na střely 14:10 pro domácí celek.

30:00

29:34
    Šindelář se snažil o zakončení, když šel sám na Gerlicha.

29:08
    Blažek pálí. Střela mu ale nesedla a míč míjí pravý Gerlichův beton nejméně o metr.

28:20
    Vlašimští si vytvářejí jasný tlak a ostřelují Gerlicha ze všech světových stran.

27:55
    Juráček šel podruhé sám na Gerlicha. Nepřekonal jeho vyrážečku.

27:15
    Míč skončil na střídačce hostů. Další vhazování před Šindelářem.

26:54
    Hra přerušena. Strkanice za bránou Šindeláře. Vhazovat se bude před jeho betony.

26:19
    Vhazování před Gerlichem. Střeska se dostal k přihrávce a jeho ránu reflexivně vyrazil brankář.

25:59
    Střeska si připsal výborný obranný zákrok, když lehl do střely, která mířila na Šindeláře z bezprostřední blízkosti.

25:28
    Bartejs z poloviny hřiště vyvezl míč za Gerlicha. Stačil ještě oběhnout jeho bránu a dostat se ke střele. Skončila na levém betonu brankáře.

24:46
    Vhazování před Gerlichem. Blažek se dostal k prudké střele a vyzkoušel připravenost hostujícího brankáře.

24:08
    Bošák a Juráček vyloučeni za hrubost na dvě minuty. Oba týmy hrají ve čtyřech.

23:51
    Gerlich rychle rozehrál zbloudilý míč. Na druhé straně pak Šindelář v rohu hřiště tělem přikryl stejný balón.

23:34
    Další střela prověřila připravenost Gerlicha. Vzápětí Kočka otestoval pevnost výzbroje Šindeláře.

23:09
    Hra vykázána do středního pásma. Vlašim se po dlouhé době díky Topolánkovi podívala zblízka na Gerlichovu lapačku.

23:02
    Vlašim se nemůže dostat z obranného pásma. Kert si vytváří jasnou převahu.

22:44
    Plzák málem zakončil. Šindelář neměl v tu chvíli přehled o pozici míče. Vhazuje se opět před jeho bránou.

22:27
    Po strkanici kolem Šindelářovy brány hra přerušena. Hostující si vytvářeli dobré šance. K čistě gólové příležitosti se ale nedostali.

22:06
    Míč mezi diváky. Vhazovat se bude před Gerlichem.

21:58
    Šindelář se utrhnul hostující obraně a ocitl se sám před odkrytou Gerlichovou sítí. Klička k úspěšnému zakončení mu ale nevyšla.

21:20
    Hra přerušena. Opětově se bude vhazovat před Šindelářem. Výrazně aktivnější Kert dokázal nakonec potrestat pasivitu domácích.

21:11
    Branku vstřelil DAVID TYBUREC. Asistence PETR MICHETSCHLÄGER.

20:58
    Třetí zakázané uvolnění domácích v řadě. Kert Praha si stále udržuje útočné pásmo.

20:27
    Plzák si vytvořil dobrou šanci. Šindelář musel rychle zasahovat.

20:04
    Další zakázané uvolnění. Vlašimští se dostali pod tlak. Vhazovat se bude opět před Šindelářem.

19:43
    Zakázané uvolnění domácích.

19:22
    Fanoušci domácích výrazně ožili. Příznivci Kertu se jim snaží vyrovnat. Hra se mezitím přesunula před betony Šindeláře. Vyškolit se jej snažil Kuna.

19:07
    Branku vstřelil TOMÁŠ HORÁK. Asistence: JOSEF BLAŽEK.

18:49
    Za hrubost vyloučeni Wróbel a Michetschläger. Oba si odsedí dvouminutový trest.

18:42
    Nýdl si vytvořil několik slušných šancí a byl blízko od zvýšení vedení domácích nad hostujícím celkem.

17:50
    Další buly před Gerlichem. Vlašim se uklidňuje po dobře odehraných minutách druhé třetiny, kdy po strkanici zpoza brány hostujícho týmu dokázala dostat míč za betony pražského brankáře.

17:28
    Hradecký z hostujícího týmu vyloučen za podražení. Dostal dvouminutový trest.

17:17
    Branku vstřelil TOMÁŠ HORÁK. Asistence: JAN NÝDL.

16:56
    Kuna nebezpečně vystřelil na Šindeláře. Ten ale jeho střelu bezpečně zlikvidoval pravým betonem. Vhazovat se bude v obranném pásmu Vlašimi.

16:13
    Vrábel nahrál Duškovi, který s Horáčkem dostal Gerlicha na záda. Jeho svatyně ale odolala.

15:01

Vlašim si do šaten odnáší možnost téměř dvouminutové přesilové hry. Na střely 13:8 pro domácí tým. Domácí zvýšenou aktivitu nepotvrdili dalším gólem. Kert Praha si na druhou stranu vytvořil také řadu dobrých šancí, jak skórovat. Většinu z nich ale zlikvidovala solidní obrana domácích.

15:00

14:49
    Vyloučen Kuna na dvě minuty za sekání.

14:47
    Blažek vyvezl míč před Gerlicha. Klička před zakončením do sítě hostů mu ale nevyšla.

14:19
    Probíhá poslední minuta první třetiny. Oba týmy přidaly na aktivitě. Nyní čekají na další vhazování ve středním pásmu.

13:38
    Plzák se po vhazování ve středním pásmu dostal ke střele na Šindeláře.

12:44
    Dušek s Juráčkem měli blízko k zakončení. Přihrávka před prázdnou bránu ale nevyšla.

12:28
    Gerlich sleduje vhazování před jeho betony.

12:13
    Přihrávka rukou. Hra přerušena. Vhazuje se ve středním pásmu.

11:55
    Juráček se svezl po mantinelu za Gerlichem po krosčeku hostů. I když byla hra přerušena, vylučovat se nebude.

11:48
    Šindelář a Wróbel kombinovali před Gerlichem. Ten si zapsal hned několik úspěšných zákroků.

11:05
    Šindelář se ocitl zcela sám před Gerlichem. K zakončení se ale nedostal.

10:45
    Hosté kombinují v obranném pásmu Vlašimi. Ke střele na bránu se ale nedostali. Šindelář i jeho síť mohli být v klidu.

10:14
    Tyburec pálí ze středu hřiště a Šindelář si připsal úspěšný zákrok lapačkou. Hra přerušena.

09:23
    Hosté v útočném pásmu domácích nevydrželi dlouho. Teď však rozjíždějí novou útočnou akci, kterou zastavuje Denis.

08:52
    Dušek míří na trestnou lavici za hákování. Odsedí si dvouminutový trest.

08:41
    Wróbel se dostal ke střele. Šel sám na Gerlicha. Ten ale vyrazil ramenem.

08:12
    Vhazování ve středním pásmu. Hraje se za Gerlichovou bránou.

07:40
    Branku vstřelil RADIM DEDEK. Asistence: ŠPALA MARTIN a JAN BARTEJS.

07:30
    Po vhazování před Gerlichem se Vlašim snaží srovnat stav.

07:10
    Branku vstřelil PLZÁK LUKÁŠ. Asistence: KUNA DAVID.

06:53
    Hra byla vykázána do středního pásma. Míč vyhodil Denis.

06:53
    Posunutá brána. Šindelář narazil do konstrukce, když se snažil reagovat na skákající míč za sítí.

06:20
    Kert rozjíždí novou útočnou akci. Domácí ale vyhazují.

05:43
    Juráček vyloučen za nedovolené bránění na dvě minuty. Hosté hrají přesilovku.

05:06
    Ptáčník se těžce zvedal ze země po zákroku domácích za Gerlichovou bránou. Vhazuje se před bránou hostujícho týmu.

04:38
    Konečný se snažil rozjet útočnou akci domácích. Hra přerušena za bránou hostů. Vhazuje se v jejich obranném pásmu.

04:02
    Vhazování před Šindelářovými betony.

03:30
    Vlašim míchá s míčem v rohu za Gerlichem. Hosté se však rychle vymanili z nepříjemné situace a málem se dostali ke střele na bránu domácích.

03:10
    Míč končí na střídačce hostů. Hra přerušena.

02:20
    Domácí se drží v útočném pásmu hostů. Snaží se dostat míč před Gerlicha.

01:51
    Zakázané uvolnění. Další vhazování před Šindelářem.

01:35
    Kruček J. se snažil o zakončení. Střelu ale zablokovali obránci domácích.

01:20
    Hra přerušena. Vhazovat se bude před Šindelářem.

01:00
    Fanoušci mohutně povzbuzují oba týmy. Domácí jsou ale v přesile.

00:02
    Po úvodním vhazování se domácí rychle ujali míče a přesunuli hru před Gerlichovu svatyni.

00:01

HBT Vlašim: Šindelář F. (Mikl) - Kříž, Střeska, Hýdl, Špale, Blažek, Fris, Dedek, Topolánek, Dušek, Horák, Šindelář J., Burda, Bartejs, Konečný, Juráček, Denis, Wróbel Trenéři - Čičatka, Podrázký

HC Kert Park Praha: Gerlich L. - Sup, Sikora, Ptáčník, Michetschläger, Pavlík, Rozenberg, Führich, Plzák, Krtička, Kruček, Kuna, Tyburec, Hradecký, Kočka, Kruček, Bošák, Nechyba

Rozhodčí: .

-03:00
    Týmy jsou na hřišti. Zazní státní hymna.

-05:00
    Tribuny se pomalu zaplňují. Hráči obou týmů už čekají na střídačce.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Ondřej Grym

Branky a nahrávky: 8. Dedek (Špala), 18. HORÁK (NÝDL), 20. HORÁK (BLAŽEK), 36. ŠINDELÁŘ (BLAŽEK), 36. BARTEJS (JURÁČEK, BLAŽEK), 43. WRÓBEL (ŠPALE) - 8. Plzák L. (Kuna D.), 22. TYBUREC (Michetschläger), 35. SÝKORA (KRUČEK J.)