Hranice – Královo Pole 33:31 (kon.) | Třeboň – Frýdek-M. 22:40 (kon.) | Dukla – Lovosice 25:26 (kon.)
HC Dukla Praha
25:26 (10:12)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 26.05.2012, 16:30Chance Extraliga mužů

Sestavy a branky:

HC Dukla Praha: Petržala, Suchý – Krupa 6/2, Piskač 6, Šůstek 6, Rams 2, Šik 2, Kastner 1, Sviták 1, Sýkora 1, Aliapulios, Kern, Mráz, Syřínek

HK .A.S.A. Město Lovosice: Šálek, Kylíšek – Jelínek 5, Krahulík 5, Motl 4/1, Kolomazník 4, Škvařil 3, Klimt 2, Havlát 1/1, Chroustovský 1/1, Landa 1, Havlovec, Horký, Malý (11:57:46)

Poslední zápas na Dukle této sezóny domácí prohráli s Lovosicemi pouze o jeden gól. Získávají tak stříbrné medaile. Na další utkání se můžeme těšit zase v příští sezóně. (25:26)

60
    Konec zápasu. (25:26) (25:26)

60
    Sedmimetrový hod hostí vybojoval Kolomazník. V bráně bude proti Jelínkovi Petržala. Havlát ale šanci proměňuje. Jakub Kastner z křídla míjí branku. (25:26) (25:26)

60
    Blok Dukly ubránil střelu hostí. Lovosice u míče. (25:25) (25:25)

59
    I Lovosicím branková konstrukce nepřeje. Vyrovnává Petr Rams. (25:25) (25:25)

58
    Oddechový čas Lovosic. (24:25) (24:25)

58
    Mrázova střela trefila pouze ruku Šálka. (24:25) (24:25)

58
    Suchý úspěšný i proti náskoku Motla. (24:25) (24:25)

57
    Dvě tyče v podání Dukly za sebou. (24:25) (24:25)

56
    Piskač pozorný v obraně a sám se rozběhl proti bráně Lovosic a zakončuje brankou. Suchý opět úspěšný. (24:25) (24:25)

55
    Klimt se proti Suchému snažil marně. Ani z ruky Ramse další gól nevidíme. (23:25) (23:25)

54
    Radek Mráz trefuje tyč, dvouminutový trest pro Pavla Chroustovského. (23:25) (23:25)

54
    Suchý má další úspěšný zákrok proti Kolomazníkovi. (23:25) (23:25)

54
    Šálek chytá přehoz Šůstka, na druhé straně i Suchý úspěšný. Tentokrát Šůstek gól dává. (23:25) (23:25)

53
    Pískán průraz Lovosic a zároveň dvě minuty pro Kastnera. V útoku jsou domácí. (22:25) (22:25)

52
    Technická chyba hostí. Kastnerovu střelu z křídla Šálek vystihl. (22:25) (22:25)

52
    2 minuty pro Kolomazníka, výhoda sedmimetrového hodu pro domácí. Proti Krupovi se staví Kylíšek, ani tato změna v bráně Lovosicím nepomohla. (22:25) (22:25)