SK Ďáblové Praha
Sobota 26.05.2012, 14:00 • Palmovka - Asfalt • 1. Liga Západ

Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne! (15:54:06)

Shrnutí trenéra Michala Teplýho: "Gratuluji týmu Ďáblů, protože si myslím, že toto umístění je velmi dobré. Pevně věřím, že nás výborně připravili na barážovou účast.

Kovařík z pověrčivosti nepřevzal ani jeden z pohárů. Chtějí totiž opravdu velice Extraligu, kam dle některých opravdu tento tým s touto soupiskou patří!

Připravuje se k vyhlašování pořadí, obrovský pohár se už žhavý pro vítěze.

Příští víkend se jeden do Karviné, kde se bude společně s Karvinou a Jihlavou bojovat o extraligovou příslušnost.

TJ Kovo Praha se stává vítězem 1. NHbL - Střed.

45:00

44:41
    Další výborný zákrok Zelenky.

44:33
    Vhazování před LAINem, Kovo už oslavuje.

44:00
    Poslední minuta zjevně už zápasu.

43:23
    Tichý se snažil překvapit Zelenku, ten chytá svůj životní zápas.

42:40
    Útok, pouze útok. Bohužel bez gólu.

41:36
    Domácí v plném počtu. O vítězi je zjevně rozhodnuto.

39:50
    Nezačali moc dobře, Janáček střílel, akorát byla střela sražená.

39:36
    Adam vyloučen na dvě minuty za Nedovolené bránění. Poslední šance na zvrat v utkání!

38:20
    Ďáblové se nedokáží usadit a domácí pouze vyhazují za červenou čáru.

37:17
    Domácí už neútočí pouze drží míček co nejdále od brány.

36:30
    Ďáblové se snaží dostat do zápasu gólem, domácí hrozí z rychlých brejků.

34:53
    LAIN dostal osobní trest za nesportovní chování. Trest si odsedí Vencl.

34:53
    Kovo Praha právě vstřelilo branku!
    Samostatnou akci zakončil KOŠELY a vymetl růžek LAINovi branky.

33:03

32:49
    Plecitý byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Hraje se 4 na 3 a za 14 sekund to bude 5 na 3

32:31
    Tichý a Čanecký byli vyloučeni za vzájemné držení. Tyto tresty se krátí, takže se hraje stále 4 na 4

31:50
    Myslivec vyloučen za napadení, Hraje se 4 na 4 ještě 1:13

31:03
    Kovařík byl vyloučen na dvě minuty za napadení. Ďáblové budou hrát o bytí nebytí.

30:01

Nyní se na hřiště přinášejí i poháry za umístění. Dneska bude jeden z týmů hodně oslavovat, blíže k tomu mají hráči Kova.

Na hřiště již byl přivezen putovní pohár pro vítěze ligy.

Ze začátku třetiny měli domácí více ze hry, ale dokázali toho využit pouze jednou. Ďáblové s blížícím se koncem snažili zvrátit utkání, ale přesilovku nevyužili a tak se jde do šaten už s velkým náskokem.

Zásahy brankářů po druhé třetině:

Zelenka: 13
    Lain: 14

30:00
    Druhá třetina skončila a domácí již hrají v plném počtu.

14:53
    Před bránou úplně volný Myslivec nedokázal zasunout za ležícího Zelenku a z metru netrefil bránu.

28:39
    Ďáblové pokračují v přesilovce a míček točili po stranách. Nebezpečnou střelu dokázal chytit Zelenka, který je zatím bezchybný.

28:15
    Janáček si vysloužil osobní trest když klel, protože byl tvrdě atakován.

27:57
    Peřka vyloučen za nedovolené bránění. Ďáblové mají šanci dát gól do šatny.

27:34
    Zelenka radši pokryl míček, když v nebezpečném útoku byli hráči Hostů

27:09
    Oba týmy v plném počtu.

27:02
    Zelenka teď kryl nebezpečnou střelu, Míček poté našel mezi nohama.

26:02
    Hruška za červenou zachytil rozehrávku. Poté vystřelil LAIN ramenem vyrazil nad bílou část sítě.

25:09
    Adam a Myslivec za vzájemnou potyčku vyloučeni na 2 minuty za hrubost. Hraje se 4 na 4

29:33
    Štěpáník sám před brankářem. Lain obratně zasáhl betonem.

24:14
    Ďáblové se teď dostali do útoku a motali hlavy bránícím hráčům.

22:49
    Ďáblové se teď usadili v útočné třetině. Kovo poté šlo do rychlého brejku, ale Hnízdil to zasekl a skončil v rohu. Výborná práce obrany.

22:04
    Tvrdě dohraný Suchan leží na zemi. Rozhodčí přerušili a vhazuje se na modré Ďáblů.

21:20
    Oba týmy jsou v plném počtu.

20:30
    Posunutá brána LAINa, Janáček ještě reklamuje úmysl. Rozhodčí se nenechá přesvědčit.

19:20
    Suchan a Šimov vzájemně vyloučeni za hrubost, hraje 4 na 4.

19:00
    Mezi kruhy vyslal nahrávku Svoboda a HNÍZDIL prostřelil brankáře.

18:52
    Střídání Ďáblů za pomocí ICINGu, Kovo má teď drtivý tlak.

18:29
    Teď se Fišer proháčkoval až před Laina, v rozhodující chvíli mu míček sklouzl!

17:22
    Štěpáník úplně sám před brankářem, Lain předvedl jistý zákrok

15:56
    Myslivec běžel společně s Burešem sám na golmana. Nepovedla se mu nahrávka a vracející Adam dokazal zasunout pod Zelenku a ten kryje.

15:44
    Tečované vyhození Hrušky, buly na modré čáře blíž k Zelenkovi.

15:01

Utkání je velmi vyrovnané. Hraje se v rychlém tempu. Spravedlivější by byl nerozhodný stav o přestávce, ale výborně zatím chytá Zelenka. Zato Kovo dalo jeden ukázkový gól a druhý velmi náhodný a nečekaný!

Díky závěrečnému turnaji Starších žáků je tu velmi početná divácká kulisa. Celkem zde přišlo 148 diváků což je velmi solidní úspěch už v první třetině utkání.

Zásahy brankářů:

Zelenka: 14
    Lain: 12

15:00

14:55
    Uher nebezpečně střílel osamocený z vrcholků kruhů. Zelenka se dokázal velmi rychle přemístit!

14:28
    Sólovou akci zakončil FIŠER za bezmocného LAINa. Ďáblové si to ale vytvořili samy protože měli hodně příležitostí vyhodit, ale neudělali to.

13:10
    Napřed Ďáblové nahodili k zahrádkářům po buly Kovo vyhodilo na ICING

12:37
    Ihned si vytvořili tlak a snažili se vyrovnat!

12:02
    Ďáblové v plném počtu a zahrají si krátkou přesilovku.

11:19
    Ukázkovou nahrávku vyslal Štěpáník na HNÍZDILA ten nekompromisně zavěsil.

10:48
    Poté Čanecký vyloučen na 2 minuty za Sekání. Hraje se 4 na 3

10:38
    Střela Čaneckého skončila na břevně.

10:02
    Z Ďáblů byl vyloučen hráč Kavalír za Podražení. Kovo hraje 1:48 přesilovky 5 na 3

09:50
    Vyloučen z týmu Ďáblů Myslivec za krosček.

09:25
    Janáček běžel do úniku, ale nepovedla se mu nahrávka na volného Fraňka. Střelu od obránce kryl Lain.

08:40
    Střela od hostů končí po zásahu Zelenky mimo hřiště.

08:15
    Rozhodčí teď několikrát rozpažili a ani jeden z možných icingu se nepíská. Míček poté mimo hřiště.

07:33
    Klepetko se skácel k zemi, nikdo neví proč. Vypadá to na problém s kolenem. A odchází ze hřiště za pomoci pořadatele.

07:09
    Domácí v plné počtu.

06:22
    První minutu byli Ďáblové v útočném pásmu, poté dvakrát chybovali a hráči Kova drželi míček daleko od své brány.

05:09
    Vyloučen hráč z mužstva TJ KOVO Praha, Fišer za sekání.

04:48
    Trochu neurovnané hry, která nakonec končí ICINGem Ďáblů

03:34
    Kovo bylo v obrovském tlaku, ICING domácích

02:29
    Nebezpečný přechod Ďáblovů. Zelenka střelu vyrazil pouze před sebe. Nikdo nedokázal dorazit volný míček.

01:39
    Teď chvíli úřadovali v pásmu naopak Ďáblové, Bureš poté ztratil míček a Janáček zavezl. Buly před Lainem

00:49
    Kovo se ze začátku ihned usadilo v pásmu a drží s tlak.

00:01

Stále jsou favoriti Kovo Praha, ale Ďáblové se předvádějí výborným výkonem a již ukázali, že jsou schopní vyhrát těžká utkání.

Už nastupují, atmosféra by se dala krájet!

Oba týmy čekají na nástup na modrou čáru.

Vítejte u dramatu 1. NHbL - Střed, kde se v rozhodujícím utkání střetnou domácí týmy TJ Kovo Praha a SK Ďáblové Praha.

TJ Kovo Praha: Zelenka(Poul) - Adam, Zeman Ma., Kovařík, Hruška, Čanecký, Peřka - Šimeček, Franěk, Janáček, Svoboda, Hnízdil, Štěpáník, Košely, Suchan, Fišer, Zeman Mi., Bravenec, Mainzer, Krištof

SK Ďáblové Praha: Lain(Žežulík) - Šimon, Kavalír, Plecitý, Tichý, Bémer - Myslivec, Vencl, Strejček, Bureš, Klepetko, Uher, Gotfrid, Horáček, Kočka, Jelínek, Lehner

Rozhodčí: Žižka, Žák.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Jiří Volkán

Branky a nahrávky: 12. Hnízdil (Štěpáník, Kovařík), 15. Fišer, 19. Hnízdil (Svoboda), 35. Košely

Rozhodčí: Žižka, Žák