Dánsko
sk Středa 30.05.2012, 18:00 • Športová hala, Považská Bystrica • Kvalifikace ME

Dovidenia pri ďalších online prenosoch.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (18:24) (19:22:56)

A je dobojované! Favorit zvíťazil v pomere 24:18, Slovenky však treba pochváliť za pekný a takmer vyrovnaný výkon. V druhom polčase sa im dokonca podarilo aj zvíťaziť v pomere 13:12. Musíme však zkonštatovať, že Slovenky sa na ME 2012 v Holandsku už neobjavia. Nevadí, snáď to výjde nabudúce. (18:24)

60
    Jakubisovej sa skvelým podstrelom podarilo streliť posledný gól dnešného stretnutia. (18:24) (18:24)

60
    Pekná kombinácia Sloveniek, avšak bol pískaný prešľap. (17:24) (17:24)

59
    Po technickej chybe sa zakončenia dostala Tóthová, ktorá osamotená obhodila dánsku gólmanku. (17:24) (17:24)

58
    Pilekovej sa podarilo z pravej strany skórovať! Rozdiel je však stále 8gólový. (16:24) (16:24)

58
    Dánka Daldiová skóruje a zvyšuje náskok svojho tímu už na 9 gólov. (15:24) (15:24)

57
    Technická chyba na slovenskej strane poskytuje loptu priamo do dánskych rúk. (15:23) (15:23)

57
    Po viditeľnom faule sa nepískalo, čo ponúklo Dánkam šancu skórovať, ktorú Spelenbergová aj patrične využíva. (15:23) (15:23)

56
    Po peknej strele Mortensenovej prichádza pekný zákrok Túrociovej. (15:22) (15:22)

55
    Pekná strela Wollingerovej, tá sa však ujala len v náručí Pedersenovej. (15:22) (15:22)

54
    Dánky sa dostali do prečíslenia, čo aj využívajú. Skóruje Augustensenová. (15:22) (15:22)

54
    Dubajovej jednoduchá akcia stroskotala na dánskom obrannom vale. (15:21) (15:21)

53
    Krásny zákrok Pedersenovej po hode z rúk Jakubisovej. (15:21) (15:21)

52
    Dve minúty za faul na oblasť hlavy zinkasovala Spelenbergová. Nasleduje slovenská presilovka. (15:21) (15:21)

52
    Mortensenová sa dokázala presadiť! Opäť je to 6gólový náskok. (15:21) (15:21)

51
    Dánska lavička si berie oddychový čas. (15:20) (15:20)

50
    7metrový hod v podaní Dubajovej! Pedersenová však vytiahla nádherný zákrok! (15:20) (15:20)

50
    Nádherný zákrok Pedersenovej po strele Jakubisovej. (15:20) (15:20)

49
    Stuparičová sa presadzuje, čím znižuje náskok Dánok. (15:20) (15:20)

Slovensko: Túrociová - Trochtová, Wollingerová, Minarčíková - Stuparičová Szöllösiová, Pileková, Súkenníková - Szarková, Jakubisová, Drotárová, Dubajová, Tóthová, Michnová, Košíková, Polláková.
    Dánsko: Pedersenová -