Německo – Izrael 2:0 (kon.) | Řecko – Arménie 1:0 (kon.) | Francie – Srbsko 2:0 (kon.)
Francie
2:0 (2:0)
Srbsko
Čtvrtek 31.05.2012, 21:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims (10 000 míst) • Přípravný zápas

Generálka na Euro Francii vyšla výborně, jediné co je může mrzet jsou neproměněné šance v prvním poločase + zranění M´Vily, který nejspíš start na Euru v těchto chvílích má hodně nejistý. Více bude známo zítra. Já vám děkuji za pozornost a zítra nezapomeňte sledovat zápas České reprezentace proti Maďarsku, tedy generálka našeho celku. Napočtenou. (22:50:41)

90+2
    Do zajímavého postavení se dostal Menez před Brkičem, ale než stačil zakončit, tak se ozvala píšťalka Kirchera, který signalizuje ofsajd.

90+1
    Tak ještě dvě minuty navíc nastaví sudí Kircher.

90
    Z vlké dálky vypálil Radovanovič a trefil bránu, ale v době doletu míče k Llorisovi už střela neměla potřebné parametry a francouzský gólman tak neměl problém šanci zlikvidovat.

90
    Ještě jeden přímý kop pro Srbsko.

89
    Poslední minuty je na míči hlavně Srbsko, které se snaží snížit, ale přes dobře rozestavený obranný val Francie to už půjde těžko.

87
    Nyní se Nemanja Tomič už dostal ke střele a nemířil špatně, ale jeho pokus proletěl vedle šibenice Llorisovy brány.

85
    Nemanja Tomič se snažil naběhnout si za obranu Francie, ale v době přihrávky byl v ofsajdu a tak sudí Kircher píská.

83
    Posledních pár minut utkán, které se hraje už ve velmi volném tempu, to hlavní se událo v prvním poločase, nyní Francie kontroluje výsledek.

80
    Srbové přichystali další střídání, ze hřiště jde Tadič a nahradí jej Tomič N.

79
    Lloris si nyní dovolil to co by v zápase o všechno nikdy. Odkopával míč a před dobíhajícím Lazovičem udělal stahovačku kličku a přihrál míč, hezký kousek francouzského brankáře.

77
    I Francie střídá, ze hřiště jde Malouda a nahradí jej Ben Arfa.

76
    Střídání Srbů, Lazovič nahrazuje Jankoviče.

74
    Dušan Tadič v další šanci, ale ani tentokrát se mu vstřelit branku nepodařilo.

72
    Francie opět střídá Mexése na hřišti nahradí Rami.

66
    Mexés je prvním hráčem zápasu, který vidí žlutou kartu, když fauloval šlapákem Mijailoviče, jenž se velmi težce zvedá z trávníku.

62
    Dušan Tadič se dostal asi do největší šance Srbska, když dostal míč před Llorise, ale jeho následnou střelu francouzský gólman vystihl a chytá. Tadič jen nevěřícně kroutí hlavou.