Dánsko – S. Makedonie 6:5 (kon.) | Estonsko – Gruzie 1:2 (kon.) | Rumunsko – Slovensko 2:0 (kon.)
Slovinsko – Finsko 1:1 (kon.) | Andorra – Česko 1:5 (kon.) | Nizozemsko – Bulharsko 5:0 (kon.)
Island – Ázerbájdžán 1:2 (kon.)
Estonsko
1:2 (0:2)
Gruzie
Úterý 05.06.2012, 16:30 • Lilleküla Stadium - Tallinn • Kvalifikace ME U21

Gruzie, která jednoznačně ovládla první poločas, se nakonec strachovala o své vítězství až do samotného konce. Estonci totiž po změně stran dokázali snížit na rozdíl jediné branky a toužili po vyrovnání. Na něj ale nakonec nedosáhli. (18:24:38)

90+4
    Utkání se chýlí ke konci. Podle všeho je už rozhodnuto.

90+2
    Diváci nakonec vidí i žlutou kartu. Za faul na Tvildianiho si ji vysloužil domácí Tšegodajev.

90
    Vše nasvědčuje tomu, že dnešní tři body si Gruzie vzít nenechá. Závěr utkání má zatím pod kontrolou.

87
    Estonci stále věří ve vyrovnání, jenže mnoho času už jim nezbývá. Navíc se nedá říct, že by měli nějakou drtivou převahu.

85
    Domácí Prosa se během krátké doby dopustil hned dvou faulů.

82
    Také hosté se rozhodli pro změnu. Hřiště opustil Beglarishvili, místo kterého přišel Sharashenidze.

80
    Ještě před vstřelením branky došlo na straně Estonska ke střídání. Odešel Peitre, přišel Tšegodajev.

80
    Estonsko právě vstřelilo branku!
    Estonko je nakonec za svou aktivitu přeci jen odměněno zaslouženým gólem. Po přímém kopu Paponova se prosadil MIKK REINTAM.

79
    Hosté se ubránili.

78
    Nadiradze se v posledních minutách rozhodně nenudí. Tentokrát jej zaměstnal Alliku, který gól sice nevstřelil, ovšem vybojoval alespoň roh.

76
    Svou střelu sice dokázal poslat na bránu, ovšem výborný zákrok předvedl gólman Nadiradze a míč vyrazil. Stav tak zůstává stále nezměněn.

76
    Beglarishvilimu je pískán faul. K zahrávání následné standardní situace se staví Maksim Paponov.

74
    Ve druhém poločase jsme prozatím svědky vyrovnané podívané, což pochopitelně mnohem více vyhovuje Gruzii, která se už nemusí nikam hnát.

71
    Meerits podržel svůj tým, když dokázal lapit štiplavý pokus Chapidzeho.

70
    Nyní je to ale Okriashvili, kdo zahrál mimo rámec pravidel. Gruzínci se tak budou muset vrátit zpátky do obrany.

68
    Alliku zastavil nedovoleně Okriashviliho, což znamená přímý kop pro Gruzii.

66
    Hned vzápětí přichází další střelecký pokus domácích. Podholjuzin pálil zhruba o metr mimo.