Bělorusko – Ázerbájdžán 0:0 (zruš.) | Arménie – Kazachstán 3:0 (kon.) | Švédsko – Srbsko 2:1 (kon.)
Turecko – Ukrajina 2:0 (kon.) | Rakousko – Rumunsko 0:0 (kon.) | Francie – Estonsko 4:0 (kon.)
Arménie
3:0 (3:0)
Kazachstán
Úterý 05.06.2012, 18:00Přípravný zápas

Utkání končí. Arménie dnes předvedla větší fotbalovou kvalitu a naprosto zaslouženě vítězí v poměru 3:0. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (19:52:59)

90+2
    Nepovedená přihrávka domácích. Kazachstán ve druhém poločase nepředvedl naprosto nic fotbalového. Jen se zabarikádoval na svoji polovině a bránil.

90+1
    Nastavují se tři minuty nad rámec hrací doby.

90+1
    Kazachstánci se ubránili. Poté se pokusil jediný hráč vyvézt míč, ale byl velmi brzo obrán a opět u míče domácí.

90
    Domácí zamkli hosty u jejich branky.

90
    A povedlo se jim dostat až do zakončení, obrana zablokovala!

89
    Až teď se hraje. Arménie je u míče.

88
    Akci přerušuje rozhodčí, jeden z hostí leží na trávníku s křečemi. Nehraje se.

87
    Hosté zahustili pokutové území a houževnatě brání.

86
    Domácí rozjíždějí akci od svého brankáře. Už to tak vypadá, že se branky nedočkáme.

84
    Movsisyan si opět udělal z obrany kužely a šel na brankáře. Tento hráč si dělá na hřišti doslova co chce.

82
    Na druhé straně to zkoušeli hosté, střela šla zcela mimo.

81
    A další střela domácích z dálky nad branku.

80
    Hra už ztratila tempo a spíše se dohrává. Kazachstán se ani nepokouší o nějaký vysoký pressing.

79
    Domácí rozjíždějí další útočnou akci.

77
    Nepovedený centr domácích a míč končí u brankáře.

75
    Domácí jsou u míče. Je to stále stejná píseň. Domácí drží míč, snaží se o nějaké útoky, ale hosté daleko lépe brání. Proto je skóre stále stejné.

73
    Teď si brankář Arménie zahrával s pokutovým kopem. Vrhnul se pod nohy protihráče a zbavil ho míče, ten upadl. Byl to hodně hraniční zákrok.

72
    Kazaschtánci se pokoušeli také o nějakou akci, ale nedokáží si ani přihrát, chybí jim taková kvalita jako hráčům Arménie.

71
    A kdo jiný než Movsisyan opět v akci! Jeho střela šla nad. Domácí mají problém s přesností.

69
    Z rohů nebylo nic. Ve druhém poločase, jak to tak vypadá už tolik branek neuvidíme. Kazachstán zlepšil bránění a už to nemají domácí tak snadné.

68
    A ještě repete.

68
    Další rohový kop pro domácí.

66
    Domácí musí zakládat akci až od svého brankáře. Kazachstán se ve druhém poločase soustředí už jen na bránění. Ví, že dnes zde žádný výsledek neuhraje.

64
    Arménci mají jednu šanci za druhou, ale nemají už tak dobře seřízená mířidla! Další střela kousek nad!

62
    Jen to zahučelo! Míč letěl jen kousek vedle branky.

61
    Roh pro domácí.

59
    Centr domácích přetažen a nakonec se hosté ubránili a získali míč.

58
    Kazachstán trochu lepšil napadání a už není ten přechod tak snadný. Přesto Arménci stále ovládají hru.

56
    Domácí postupují kombinačním útokem.

55
    A další velká šance domácí! Opět brankář Kazachstánu připraven.

54
    Hra trochu ztrácí tempo, hodně se kouskuje.

52
    Domácí chyceni v ofsajdu.

50
    A další velká šance domácích! Tentokráte to obránce vyřešil pohotovým skluzem. Arménie rozhodně nepolevila a dále tlačí.

48
    A už to mohlo být 4:0! Útočník Kazachstánu šel jeden na jednoho proti Sidelnikovi a ten ho vychytal!

47
    Hosté se pokusili vstoupit do poločasu aktivně, ale jejich přihrávky postrádají přesnost.

46

První poločas je za námi. Arménie zatím jasně dominuje a svému soupeři dala tři branky a to ještě několik nebezpečných střel zablokovala obrana a nebo zneškodnil brankář. Na kolika brankách se skóre zastaví, to uvidíme ve druhém poločase. Teď je na programu přestávka.

Druhý poločas začne přibližně v 19:05.

45+2
    Míč má v moci brankář a tím také končí první poločas.

45+2
    Roh hostů.

45
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu. U míče jsou domácí ale nikam se nehrnou.

44
    Trenér Beránek bude muset o poločase něco vymyslet, pokud nechce aby zápas skončil debaklem.

41
    Arménie právě vstřelila branku!

A už je to rozdílem tří branek! To vypadá s Kazachy na ručník. Tentokráte to byla nádherná střela z dálky proti které neměl Sidelnikov žádnou šanci. Branku vstřelil YURA MOVSISYAN.

40
    A Kazachstán opět u míče. Všechny jeho akce jdou přes Movsisyana. Ten hraje velký zápas.

39
    Ihned po výkopu mohl Kazachstán vyrovnat, došlo k přečíslení. Jen pohotový skluz obrany domácích zamezil střele.

38

Parádní akce domácích na jejíž konci zakončoval útočník domácích GEVORG GHAZARYAN nádhernou střelou z voleje přesně k tyči!

35
    No tak to byla šance! Kazachstán se z ničeho nic dostal ke standardní situaci. Centr byl velmi přesný a hlavička zakončujícího hráče šla doslova centimetry nad břevno!

34
    Akci domácích nyní ukončuje ofsajd. Kazachstán si touto hrou koleduje o druhou branku.

34
    Chvilkové oživení Kazachstánu je pryč a domácí opět ovládají hru.

31
    A opět Movsesjan! Přes jeho stranu hrozí největší nebezpečí! Střela po jeho akci a následné nahrávce šla jen kousek vedle.

30
    Domácí zatlačili soupeře, ale Kazachstán hodně zahušťuje prostor a opět střelu zablokovala obrana.

29
    Akce Kazachstánu končí v zámezí.

27
    Movsisyan (Arménie) se pěkně protáhl kolem obránce a vyzkoušel pozornost brankáře, kdyby tam stál někdo na dorážku, mohlo být s Kazachstánem zle.

26
    Ze hry se vytratila kvalita a je to spíše boj než fotbal.

25
    Hra se začíná trochu vyrovnávat, už i Kazachstán dokáže podržet míč a zkouší něco vymyslet.

23
    Kazachstánci to zkoušeli centry. Míč letěl nebezpečně velkým vápnem, ale nikdo ho nedokázal tečovat.

22
    Hosté se taky podívali chvíli na polovinu soupeře, jejich akce však končí nepovedenou přihrávkou.

20
    Arménie u míče. Kazachstán má problémy dostat se vůbec za polovinu soupeře.

19
    Parádní akce domácích! Rozjeli akci po křídle a následovala přízemní přihrávka, hráči si ale až moc dávali přednost se střelou, až vypálil poslední hráč a Sidelnikov míč chytil.

17
    Střelu Marcose (Arménie) zablokovala obrana na poslední chvíli.

16
    Domácí rozjíždějí další akci.

15
    Tým Kazachstánu trénuje český trenér Miroslav Beránek. Ale zatím je jasná převaha domácích. Kazachstán kloudně nevystřelil.

Arménie: Gevorg Kasparov - Valeri Alexanyan, Robert Arzumanyan, Sargis Hovsepyan, Levon Hayrapetyan, Karlen Mkrtchyan, Artak Yedigaryan, Gevorg Ghazaryan, Henrikh Mkhitaryan, Yura Movsisyan, Marcos Pinheiro Pizzelli

Kazachstán: Andrei Sidelnikov , Konstantin Engel , Aleksandr Kirov, Mukhtar Mukhtarov, Mikhail Rozhkov, Heinrich Schmidtgal, Bauyrzhan Islamkhan , Kairat Nurdauletov, Ulan Konysbaev, Baurzhan Dzholchiev, Sergey Ostapenko

Rozhodčí: .

11
    Domácí zavřeli hosty na jejich polovině a vůbec jím nepůjčují míč.

10
    Kazaši se také pokoušeli o akci, ale nedokázali projít přes obranu domácích.

8
    Domácí stále v náporu. Úvodní branka je ještě víc povzbudila.

6

Úvodní tlak nakonec vedl k brance a domácí jsou ve vedení 1:0! Gól vstřelil GEVORG GHAZARYAN.

5
    O něco jsou zatím aktivnější domácí. Ti už prověřili brankáře hostí, ale zatím bez gólového efektu.

2
    Utkání začalo oboustranně opatrně. Ani jeden z týmů se nikam nehrne.

1

Favoritem by měli být domácí fotbalisté. Ti mají ve svém středu přeci jen o něco větší zkušenost a kvalitu než fotbalisté Kazachstánu.

Ještě jednou Vás vítám u našeho online textového přenosu. Dnes máme na programu prestižní přátelský duel mezi týmy Arménie a Kazachstánu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.