Bělorusko – Ázerbájdžán 0:0 (zruš.) | Arménie – Kazachstán 3:0 (kon.) | Švédsko – Srbsko 2:1 (kon.)
Turecko – Ukrajina 2:0 (kon.) | Rakousko – Rumunsko 0:0 (kon.) | Francie – Estonsko 4:0 (kon.)
Švédsko
2:1 (1:1)
Srbsko
Úterý 05.06.2012, 19:00Přípravný zápas

Je tu konec přátelského zápasu mezi Švédskem a Srbskem. Viděli jsme vyrovnanou podívanou, která nakonec vyzněla lépe pro domácího účastníka Eura 2012, když vítěznou branku vstřelil v 52. minutě z pokutového kopu Zlatan Ibrahimovič. (20:55:15)

90+4
    Z něj ale nic nebylo a zápas spěje do svého konce.

90+3
    V samém závěru budou domácí kopat přímý kop.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Teď už mají ale míč domácí hráči a očividně se snaží šetřit čas.

90
    Začala poslední minuta normální hrací doby, míč mají hosté.

89
    Další pokus o útočnou akci domácích končí ofsajdem Hyséna.

89
    Po centru do vápna hlavičkoval Hysén, mířil ale hodně nepřesně nad bránu.

88
    Ještě je tady rohový kop pro Švédsko.

87
    Dvojité střídání domácích. Odešli Larson a Svensson a místo nich si zahrají Holmen a Wilhelmsson.

86
    Necelých pět minut před koncem mají míč ve své moci domácí a snaží se zápas v poklidu dohrát.

85
    Kolarov poslal míč do vápna, balon se odrazil mimo velký čtverec k Lazovićovi, jehož rána byla hodně nepřesná.

84
    Hostům se nyní podařilo vybojovat rohový kop.

82
    Domácí střídají. Odešel střelec rozdílové branky Ibrahimovič a nastupuje Wernbloom.

81
    Velmi nepřesně a slabě střílel Petrović, rozehrávat bude Wiland.

81
    Až nyní si domácí gólman sáhl na balon, bez větších problémů ale odkopem rozehrál, když mu míč přihrál jeden ze spoluhráčů.

80
    Domácí fotbalisté se začínají trochu dostávat pod tlak, zatím ale gólman Wiland zasahovat nemusel.