Estrella Burgos – Lojda 0:2 (kon.) | Copil – Hájek 0:2 (kon.)
Elias – Minář 0:2 (kon.) | Džumhur – Veselý 2:1 (kon.)
Brugues-Davi – Lojda 2:0 (kon.) | Minář – Bedene 0:2 (kon.)
Dušan Lojda
2
7 6
Středa 13.06.2012, 10:10 • Kurt číslo 3 - Košice • Challenger Košice (tráva)

Dušan Lojda v tomto dvoudenním utkání porazil Victora Estrellu. V prvním setu byl souboj více než otevřený. Lojda dokonce musel odvrátit dva setbally, nakonec však získal set v tiebreaku.
    Ve druhém setu to již byla hra na jednu branku a ani dešť nezměnil nic na tom, že do dalšího kola postupuje český tenista, který se v něm utká s Bruguesem-Davi. (10:13:16)

Konec zápasu

2:6
    Na tyto dva míče se čekalo celý jeden den. Dušan Lojda dokázal využít náskok, který měl a postupuje do dalšího kola. Dohrávka trvala celé dva míče.

0-40
    Dušan Lojda má 3 matchbally.

Utkání začalo. Na podání Estrella za stavu 6:7, 2:5, 0:30.

Hezké dopoledne, dnes bychom od 10:00 měli společně sledovat dohrávku 1. kola chalengerového turnaje z Košíc. Utkání mezi Victorem Estrellou a Dušanem Lojdou bylo včera přerušeno kvůli dešti. Uvidíme, zda se dnes dohraje bez větších komplikací.

Kvůli tomu, že v Košicích stále prší, bylo utkání Estrella – Lojda odloženo na středu 10 hodin ráno!

Bohužel v Košicích opět hustě prší a dohrávka tohoto utkání se tak znovu odkládá na neurčito.

V Košicích již je připraven kurt s označením "Blue". Uvidíme, za jak dlouhou dobu organizátoři připraví i dvorec číslo 3.

Déšť v Košicích ustál a všechny dvorce se připravují, aby mohlo dojít k brzkému pokračování programu druhého dne.

0-30
    Bohužel v Košicích se spustil nepříjemný déšť a my si tak budeme muset počkat na dohrávku tohoto zápasu.

0-30
    Blíž k zisku gemu, setu a tím pádem i zápasu je náš tenista.

0-15
    Dušan Lojda útočí na zisk utkání už při podání soupeře.

2:5
    Stav 2:5 je na světě a Estrella půjde po přestávce podávat na udržení se v utkání.

15-40
    Dva gamebally by mohli dodat trochu klidu.

15-30
    Lojda si teď vylepšuje procentuální úspěšnost na svém podání.

15-15
    Výborně Lojda! Je potřeba si udržet servis, jinak bude osud druhého setu ještě ve hvězdách.