Španělsko
4:0 (3:0)
Turecko
Čtvrtek 21.06.2012, 11:30Kvalifikace mistrovství Evropy - ženy

Je za námi zápas kvalifikace o mistrovství Evropy žen mezi Španělskem a Tureckem. Domácí hráčky nezaváhaly a v poklidném tempu vyhrály nad tureckými soupeřkami vysoko 4:0. (13:30:33)

90+3
    Zápas se již dohrává, míč mají ve své moci domácí hráčky.

90+1
    K zajímavé střele se již v nastavení dostala Vázquezová, mířila ale mimo.

89
    Španělky mají velkou převahu, tureckým fotbalistkám očividně došly síly.

87
    Další šanci ke skórování měli domácí hráčky v podobě přímého kopu Eriky Vázquezové, tentokrát se ale hráčky Turecka ubránili.

86
    Tým Turecka střídá. Odešla Yağová a nastupuje Karataşová.

85
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    O pátý gól španělského týmu se postaraly samy hráčky Turecka, které si vstřelili vlastní gól, jmenovitě Seval Kıraçová.

83
    Domácí tým má velkou převahu a tlačí se vehementně do útoku.

81
    Po faulu Vázquezové na Erolovou budou u míče hráčky Turecka.

79
    Následný roh v podání Yağové si obrana Španělska pohlídala.

78
    Ke střele se dostala Işikiriková, její pokus byl ale zastavený domácí obranou.

76
    Domácí hráčky mají v závěru již velkou převahu, stále ji nejsou schopné ale vyjádřit gólově.

74
    Až nyní po rohu Correderové se k zakončení dostala Paredesová a zasahovat musela Şahinová.

72
    Stále sledujeme územní převahu španělského týmu. Ten ale není ve druhém poločase schopný navýšit své vedení.

70
    Střídání Španělska. Odešla Ibarrová a nastupuje Hermosová.

69
    Střídání na turecké straně. Odešla Denizová a nastupuje Elgalpová.

68
    Correderaová kopala rohový kop, turecké hráčky se nyní ubránili.

66
    Po faulu na Ibarrovou dostává žlutou kartu Eceová.

66
    Z hranici vápna se ke střele dostala Diéguezová, mířila ale mimo.

65
    Odstupuje střelkyně dvou branek María Pazová a nastupuje Correderaová.

64
    Po rohu Yağové se k zakončení dostala Erolová, mířila ale mimo.

62
    Po delší době musela zasahovat Şahinová, která chytila střelu Losadové.

60
    Turecká hráčka Yağová měla možnost zahrávat přímý kop, gól z toho ale nebyl.

59
    Střídání Španělska. Odešla Meseguerová a zahraje si Losadová.

58
    Nyní faulovala také domácí Soniová a hra je tak opět přerušena.

56
    Následně se ale faulu dopustila také Şekerová a míč se tak rychle vrací na kopačky domácích hráček.

55
    Paredesová faulovala a u míče jsou hráčky Turecka.

53
    U míče jsou stále domácí hráčky, k pořádnému zakončení se ale zatím ve druhém poločase nedostaly.

51
    Až k zakončení se nyní dostala Vázquezová, mířila ale mimo.

50
    Domácí hráčky se v úvodu druhé půle nikam moc neženou, určitě ale budou chtít přidat další góly.

48
    Po faulu Landové bude u míče tým Turecka.

46
    Tým Turecka o poločase střídal. Hrát nebude Aladağová a zahraje si Işikiriková.

46

Je za námi první poločas zápasu mezi Španělskem a Tureckem. Domácí hráčky bez větších problémů potvrzují roli favoritek a vedou po zásluze 3:0.

45+2
    Po faulu Denizové budou ještě z poloviny hřiště rozehrávat Španělky, hrají se poslední vteřiny první půle.

45+1
    Již se hraje nastavený čas, míč mají domácí hráčky.

44
    Blízko dalšího gólu byla Soniová, zasahovat musela opět Şahinová.

43
    Rychle se blíží závěr prvního poločasu, domácí hráčky by rády vstřelily ještě jeden gól.

41
    Po zakončení Ibarrové budou domácí fotbalistky zahrávat další roh.

40
    Nyní se dostala Vázquezová k zahrávání rohového kopu, hostující hráčky se ale ubránily.

38
    Po další střele Vázquezové musela zasahovat brankářka tureckého týmu.

37
    Domácím hráčkám ještě více narostlo sebevědomí a teď již jednoznačně vládnou hrací ploše.

35
    Španělky ze dostávají rychle do tříbrankového vedení, když se opět prosazuje MARÍA PAZOVÁ.

32
    Španělky se dostávají do dvoubrankového vedení, když se prosadila MARÍA PAZOVÁ!

32
    Po střele Pazové musela zasahovat Şahinová.

31
    Hráčky Turecka měly nyní možnost zahrávat dva rohy za sebou, Şekerová ani Urazová ale míč nenasměrovaly do brankového prostoru.

29
    Stále sledujeme územní převahu domácích hráček, rozdíl ve skóre je ale pouze jednobrankový.

26
    Následně kopala roh Ibarrová, nic z toho ale nebylo.

26
    Po standardce se k zakončení dostala Soniová, hostující brankářka si připsala důležitý zákrok.

26
    První žlutou kartu v zápase dostala hostující Esra Erolová.

23
    Po rychlé kombinaci se až k zakončení dostala Vázquezová, mířila ale mimo.

21
    Španělky podobně jako muži Španělska hodně drží balon a pozvolnými kombinacemi se přibližují k bráně soupeřek.

19
    Domácí hráčky mají velkou územní převahu, Turecko je podle očekávání pod trvalým tlakem.

16
    Po střele Pazové musela nyní zasahovat Şahinová.

13
    Čekání na první gól skončilo, když se trefila SONIOVÁ.

12
    Po střele Paredesové musela zasahovat brankářka tureckého týmu.

9
    Domácí hráčky stále diktují tempo hry a jsou lepší.

6
    Vázquezová se dostala do ofsajdu, míč pro hostující hráčky.

5
    Domácí hráčky mají podle očekávání převahu. Tlačí se do útoku a chtějí rychle vstřelit uklidňující gól.

3
    Další přerušení hry, tentokrát po faulu domácí Meseguerové.

3
    O další přerušení hry se postarala Şekerová, opět to byl faul a znovu tedy u balonu zůstanou hráčky Španělska.

2
    Po faulu Yağové budou u míče hráčky Španělska.

1
    O výkop se postaraly hráčky Turecka.

1

Španělky jsou velkými favoritkami zápasu. Oba týmy proti sobě hrály v této kvalifikaci 17. září v Turecku a Španělky vyhrály vysoko 10:1!

Španělsko: Ponsová - Landová, Melisová, Garcíová, Diéguezová, Soniová, Pazová, Meseguerová, Ibarrová, Vázquezová, Paredesová

Turecko: Şahinová - Eceová, Karagençová, Demirdönová, Şekerová, Kıraçová, Aladağová, Erol, Yağová, Urazová, Denizová

Rozhodčí: Dalyová - O'Neillová, Bradyová (všechny Irsko).

Favoritkami zápasu jsou hráčky Španělska, které jsou v druhé kvalifikační skupině na druhém místě za vedoucím Německem. Na kontě mají šestnáct bodů za pět výher, jednu remízu a dvě porážky. Fotbalistky Turecka jsou outsiderem skupiny, momentálně jsou na posledním sedmém místě se ziskem jednoho bodu.

Dobré dopoledne při sledování online reportáže ze zápasu kvalifikace mistrovství Evropy žen mezi domácím Španělskem a Tureckem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.