Pátek 22.06.2012, 17:30 • Stadion Bazaly • Přípravný zápas

Statistiky zápasu
    Střely na bránu - 8:4
    Rohové kopy - 6:3. (19:09:57)

V dnešním utkání byli aktivnější domácí fotbalisté, kteří po zásluze vyhráli 3:2.

89
    V samém závěru kopali hosté z Trnavy ještě jeden rohový kop, ohrožení domácí brány z toho ale nebylo.

75
    Trnava právě vstřelila branku!
    Nyní se naopak na druhé straně hřiště prosadili hosté, kteří snižují na 3:2! Gólově se prosadil IVAN SCHRANZ.

73
    Domácí kopali již šest rohů v zápase, zatím ale bez gólového efektu.

68
    Baník kopal další, již třetí roh, v dnešním zápase, tentokrát ale bez gólového efektu.

65
    Baník právě vstřelil branku!
    Fotbalisté Baníku zaznamenali třetí gól v zápase a vedou již 3:1, když se trefil DAVOR KUKEC.

47
    První roh v zápase kopali také hosté z Trnavy, gól z toho ale nebyl.

46

Včera po poločase vedla Trnava 2:1, dnes je tomu přesně naopak, když vede Baník.

34
    První roh v zápase kopali domácí fotbalisté, gól z toho nebyl.

41
    Domácí se vracejí do vedení, když dávají čtyři minuty před koncem gól na 2:1. Svůj druhý gól v zápase vstřelil DOMINIK KRAUT.

22
    Domácí se z vedoucí branky příliš dlouho neradovali. Čtyři minuty po vstřelené brance hosté vyrovnávají na 1:1. Trefil se DERRAS.

18
    Do dnešního zápasu vstoupili lépe hráči Baníku, kteří se po osmnácti minutách hry dostali do vedení, když se prosadil DOMINIK KRAUT.

Dobrý den při sledování změn stavů ze zápasu mezi Ostravou a Trnavou. Včerejší zápas vyzněl lépe pro slovenský tým, který vyhrál 2:1.