Olomouc – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Sparta – Kluž 1:0 (kon.) | Jihlava – Žižkov 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Táborsko 5:0 (kon.) | Vlašim – Příbram 1:2 (kon.) | Liberec – Nitra 3:2 (kon.)
Humpolec – Jablonec 0:8 (kon.) | Dukla Praha – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | L. Mikuláš – Dolný Kubín 1:1 (kon.)
Trnava – Slovácko 4:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:1 (1:0)
ŠK Slovan Bratislava
Středa 27.06.2012, 16:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Přípravný zápas

Domácí byli v prvním poločase lepším týmem a mohl v zápase rozhodnout. To se jim však nepodařilo a poté, co se Szarkovi podařilo vyrovnat, skončil zápas nerozhodným výsledkem. (17:53:24)

89
    Žlutou kartu obdržel hostující Gorosito.

82
    Peltiera nahradil v dresu Slovanu Kuzma. Z hráčů na lavičce se do hry ještě nedostali domácí brankář Blaha a hostující Molnár.

80
    Kladrubský z přímého kopu mířil vedle branky.

78
    Stále čekáme na nějakou výraznější šanci.

73
    Úroveň hry šla po prostřídání z obou stran hodně dolů. Hra je plná nepřesností a hraje se hlavně uprostřed hřiště.,

68
    Další přímý kop kopal za domácí Pospíšil, ale trefil jen zeď.

67
    Přímý kop pro Sigmu kopal Heinz, ale poslal ho nad branku.

66
    Slovan dal gól! ÁKOS SZARKA dorazil do sítě sražený míč a vyrovnává!

61
    Hraje se stále mezi oběma brankami, hlavně mimo vápno. Došlo opět k hromadnému střídání.

42
    První žlutou kartu dostal hostující Kopúnek.

58
    Hraje se ve středu pole, druhý poločas je zatím z obou stran velice opatrný.

53
    Obrovskou šanci měl domácí Golban, když po rohu hlavičkoval do zpola odkryté branky, ale netrefil ji.

Do druhého poločasu oba týmy mnohokrát střídaly.

46

40
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Krásná akce domácích! Po přihrávce Hořavy zakončil patičkou do sítě MARTIN DOLEŽAL a Sigma se dostává do vedení.

Branky: 40. Doležal - 66. Szarka

Karty:   42. Kopúnek (SBA), 89. Gorosito (SBA)

SK Sigma Olomouc: Zlámal - Janotka (61. Koutný), Dreksa (46. Weverson), Golban (61. Škerle), Vepřek (61. Hála) - Hořava (61. Šindelář), Rossi (46. Pospíšil), Ordoš (46. Tomeček) - Petr (46. Varadi), Doležal (46. Heinz), M. Hubník (46. Vašíček). (náhradní gólman: Blaha)
    ŠK Slovan Bratislava: Putnocký (46. Kováč) - Perez (46. Molnár), Hlohovský (46. Grendel), Peltier (82. Kuzma), Milinković (6. Arreola, 46. Piroska), Kopúnek (61. Sabo), Švec, Gorosito, Kladrubský, Tawamba (46. Jánošík), Obradović (46. Szanka). (Molnár)

Rozhodčí: Machálek - Kotík, Řezníček