HFK Olomouc – Olomouc B 1:1 (kon.) | Olomouc – Brno 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Třinec 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Dukla Praha – Čáslav 5:3 (kon.) | Slovácko – Trenčín 3:1 (kon.)
Jablonec – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Senica – Ostrava 1:2 (kon.) | Vaslui – Liberec 0:1 (kon.)
Trnava – Jihlava 2:2 (kon.) | Žilina – Bílsko-Bělá 1:2 (kon.) | St. Pölten – Sparta 0:0 (kon.)
Ružomberok – Podbrezová 0:0 (kon.) | Rapid – Sparta 1:1 (kon.)
1. HFK Olomouc
1:1 (1:1)
SK Sigma Olomouc B
Sobota 07.07.2012, 09:30 • Stadion Olešnice u Bouzova • Přípravný zápas

Konec zápasu. (11:12:55)

88
    Závěrečný hvizd se blíží, vypadá to na remízu.

85
    V závěru zápasu jsou domácí jasně lepším týmem. Centr z pravé strany útočník HFK poslal těsně nad břevno.

84
    Opět v šanci Hapal. Ani čtvrtá gólová šance v podání holického hráče ale nekončí vedením jeho týmu.

81
    Další velká příležitost Holice. Ani tentokrát se ale domácí neradovali z branky.

71
    Břevno zazvonilo i na druhé straně. Hladík střelou z voleje sice přehodil Šroma, míč ale skončil na brankové konstrukci.

69
    Hra je přerušena, Probíhá občerstvení.

68
    Míč si našel cestu jen do zdi, od které se dokutálel do zámezí. Rohový kop pro HFK.

67
    Rychlý brejk ze strany domácího celku končí dvacet metrů před šestnáctkou faulem. Holice bude mít přímák z dobré pozice.

64
    Další dálkový pokus hráče Holice. Reichel míč vyrazil na roh.

62
    Vyražený míč se dostal na kopačku Jana Tögla, který z třiadvaceti metrů poslal míč levou nohou přes hradbu těl. Ač měl Reichl velmi ztížěný výhled, míč zkrotil.

61
    Sledujeme bitvu o střed pole, obě musžtva se marně snaží něco vymyslet.

51
    Obrovská příležitost Holice. Kobylík poslal míč do břevna, následná dorážka ze dvou metrů si našla cestu také jen do břevna. Smůla se nyní přilepila na kopačky domácích.

50
    Domácí získávají výhodu přímého volného kopu z dvaceti mterů.

46

Obě mužstva do druhého pločasu posílají nové tváře. Mezi nimi například i gólmani. Za Sigmu odchytá druhou půli Reichl, za domácí Vojtěch Šrom.

V první půli jsme viděli vyrovnaný fotbal, čemuž napovídá i výsledek. Domácí se dostali do vedení v třinácté minutě, kdy si míč do vlastní branky srazil Jakub Plšek. Srovnání se dočkala Sigma v šestatřicáté minutě. Hlavou se prosadil Filip Ješko. Stav před druhou pětačtyřicetiminutovkou je tedy nerozhodný 1:1

43
    Domácí si vypracovali šanci na gól, ale Šustr byl proti a pravou tyč své klece si pokryl.