HFK Olomouc – Olomouc B 1:1 (kon.) | Olomouc – Brno 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Třinec 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Dukla Praha – Čáslav 5:3 (kon.) | Slovácko – Trenčín 3:1 (kon.)
Jablonec – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Senica – Ostrava 1:2 (kon.) | Vaslui – Liberec 0:1 (kon.)
Trnava – Jihlava 2:2 (kon.) | Žilina – Bílsko-Bělá 1:2 (kon.) | St. Pölten – Sparta 0:0 (kon.)
Ružomberok – Podbrezová 0:0 (kon.) | Rapid – Sparta 1:1 (kon.)
1. HFK Olomouc
1:1 (1:1)
SK Sigma Olomouc B
Sobota 07.07.2012, 09:30 • Stadion Olešnice u Bouzova • Přípravný zápas

Konec zápasu. (11:12:55)

88
    Závěrečný hvizd se blíží, vypadá to na remízu.

85
    V závěru zápasu jsou domácí jasně lepším týmem. Centr z pravé strany útočník HFK poslal těsně nad břevno.

84
    Opět v šanci Hapal. Ani čtvrtá gólová šance v podání holického hráče ale nekončí vedením jeho týmu.

81
    Další velká příležitost Holice. Ani tentokrát se ale domácí neradovali z branky.

71
    Břevno zazvonilo i na druhé straně. Hladík střelou z voleje sice přehodil Šroma, míč ale skončil na brankové konstrukci.

69
    Hra je přerušena, Probíhá občerstvení.

68
    Míč si našel cestu jen do zdi, od které se dokutálel do zámezí. Rohový kop pro HFK.

67
    Rychlý brejk ze strany domácího celku končí dvacet metrů před šestnáctkou faulem. Holice bude mít přímák z dobré pozice.

64
    Další dálkový pokus hráče Holice. Reichel míč vyrazil na roh.

62
    Vyražený míč se dostal na kopačku Jana Tögla, který z třiadvaceti metrů poslal míč levou nohou přes hradbu těl. Ač měl Reichl velmi ztížěný výhled, míč zkrotil.

61
    Sledujeme bitvu o střed pole, obě musžtva se marně snaží něco vymyslet.

51
    Obrovská příležitost Holice. Kobylík poslal míč do břevna, následná dorážka ze dvou metrů si našla cestu také jen do břevna. Smůla se nyní přilepila na kopačky domácích.

50
    Domácí získávají výhodu přímého volného kopu z dvaceti mterů.

46

Obě mužstva do druhého pločasu posílají nové tváře. Mezi nimi například i gólmani. Za Sigmu odchytá druhou půli Reichl, za domácí Vojtěch Šrom.

V první půli jsme viděli vyrovnaný fotbal, čemuž napovídá i výsledek. Domácí se dostali do vedení v třinácté minutě, kdy si míč do vlastní branky srazil Jakub Plšek. Srovnání se dočkala Sigma v šestatřicáté minutě. Hlavou se prosadil Filip Ješko. Stav před druhou pětačtyřicetiminutovkou je tedy nerozhodný 1:1

43
    Domácí si vypracovali šanci na gól, ale Šustr byl proti a pravou tyč své klece si pokryl.

40
    Hráč Holice si pomohl faulem. Rozhodčí mu za jeho čin uděluje žlutou kartu.

36
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Opět souboj JEŠKO - Karabina, tentokrát ale zvítězil hráč Sigmy. Rohový kop usměrnil hráč hostů hlavou mimo dosah gólmana Holice. Stav je vyrovnaný.

35
    Nádherná akce v podání hostů. Centr na hranici vápna poslal hlavou pod horní tyčku Ješko. Gólman Karabina ale skvělou robinzonádou vytáhl míč na roh.

30
    Sigma měla přímák z levé strany. Brankář HFK ale situaci pohlídal a míč vyrazil.

26
    Šustr našel dlouhým balonem rozběhnutého Ševčíka, který se řítil sám na hostující branku. Gólman Holice ale skvělým zákrokem zachránil domácí celek.

23
    Sigma získala standardku, kterou poslal jeden útočníků hlavou těsně mimo tři tyče.

22
    Rozhodčí přerušil hru, aby se aktéři střetnutí mohli občerstvit. Hra bude za chvíli pokračovat.

20
    Centr do malého čtverce odvrátila obrana Sigmy do autu.

20
    Domácí dostávají výhodu přímého volného kopu z pravé strany.

18
    Brankář HFK musel vyběhnout až před šestnáctku, aby odvrátil míč před dobíhajícím Ševčíkem.

17
    Ševčík zkusil pozornost domácího gólmana z dálky, ale střela mladého útočníka mířila hodně vysoko.

13
    HFK právě vstřelil branku!
    Jako bych to zakřikl. Přízemní centr z pravé strany chtěl PLŠEK uklidit před dotírajícím útočníkem soupeře do bezpečí, ovšem místo toho úspěšně překonal vlastního gólmana a zařídil domácímu celku vedení.

12
    Hra se malinko uklidnila. Větší brankové příležitosti sice k vidění nejsou, ale stále se hraje v tempu.

7
    Krásná akce v podání Sigmy. Hosté už byli sami dva před golmanem Holice, ale brankou celá situace nekončí.

5
    A další šance. Brankář HFK včasným výběhem zachránil svůj celek.

4
    Běží teprve čtvrtá minuta, ovšem už jsme se stali svědky několika gólových příležitostí. Tu největší spálili nyní Holičtí. Šustr už byl překonán, ale na brankové čáře jej zastoupil spoluhráč z pole a odvrátil míč do bezpečí.

3
    Tentýž hráč hostů se opět dostal do souboje tváří v tvář brankáři soupeře. Naneštěstí pro Sigmu byl máván ofsajd.

2
    Sigma se hned v úvodu dostala do výborné příležitosti. Z bezprostředné blízkosti ale útočník Sigmy selhal a napálil míč jen do gólmana HFK.

1
    Výkop měli hráči Holice.

1

Bohužel se nám nepodařilo sehnat sestavu HFK Olomouc. Utkání za pár okamžiků začne.

Sestava SK Sigma Olomouc "B": Šustr - Plšek, Svozil, Nešický, Chlebek, Ješko, Machalický, Zbraněk, Habusta, Rolinc, Ševčík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 9:30, nikoliv v10:30, jak bylo původně uvedeno.