Španělsko – Estonsko 2:0 (kon.) | Portugalsko – Řecko 2:3 (kon.) | Chorvatsko – Srbsko 3:0 (kon.)
Francie – Anglie 1:2 (kon.)
Chorvatsko
3:0 (1:0)
Srbsko
Pondělí 09.07.2012, 19:00 • Rakvere • Mistrovství Evropy U19

89
    Čabraja fauloval Djurdjeviče a za svůj čin vidí žlutou kartu.

87
    Přece jenom i chorvatský trenér využije všechny tři střídání. Odchází Pongračić a na poslední minuty utkání se na hřiště podívá Miličević.

84
    V 84. minutě dochází ke střídání. Hřiště opouští aktivní Čolak a na jeho pozici se postaví Dugandžić.

76
    Pocit z dnešního utkání si přichází vychutnat srbský hráč Pavlovski, který nahrazuje Dimiče.

73
    Již 5. žlutá karta udělena v tomto utkání. Tentokrát je potrestán srbský hráč Radovanović.

62
    První srbská střela na bránu a postaral se o ni Radovanović, jeho pokus však brankář Sluga pokryl.

59
    Druhé střídání Srbů. Přichází Radovanović a z eurem do 19 let se loučí Poletanović.

57
    V 57. minutě je to již 3:0 a Chorvaté zřejmě rozhodli toto utkání již po hodině hry. Podruhé se na listinu střelců zapisuje Pongračić!

54
    Střídají i Srbové. Ivković nahradil Spajiče.

52
    První střídání v zápase provádí chorvatský trenér. Močinić nahradil Mitroviče.

49
    I do druhé půle vstoupili Chorvaté veleúspěšně. Jejich druhá střela na bránu a druhý gól v síti Pajoviče. Střelcem branky je Pongračić.

46
    Hned na začátku druhé půle dostává Čalušić žlutou kartu.

37
    První žlutou kartu si můžeme zapsat i na stranu Chorvatska. Viděl ji Pavičić.

31
    Tentokrát je již faul potrestát i žlutou kartou. Tu vidí srbský Mijailović.

12
    Žlutou kartu viděl Srb Petrović za faul na Aleksice.

2
    Tak tomuto říkám vstup do utkání! Z první šance se Chorvati dočkali a otevřeli skóre. Autorem branky je Pavičić.