Trenčín – Nitra 5:0 (kon.) | Ružomberok – Zlaté Moravce 3:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Prešov 2:1 (kon.)
Trnava – Košice 0:0 (kon.)
AS Trenčín
5:0 (1:0)
FC Nitra
sk Sobota 14.07.2012, 17:30 • FŠ na Sihoti, Trenčín • Niké liga

Je tu koniec zápasu! Domáci AS Trenčín víťazí presvedčivo 5:0 nad hosťami z Nitry. V prvom polčase skóre načal David Depetris, v druhom polčase pridal ďalšie tri góly, jeden presný zásah pridal Štefánik. Hráči spod Zobora odchádzajú domov so sklonenými hlavami, takúto hru si dnes naozaj nepredstavovali. Ďakujem Vám za pozornosť a pozývam Vás na ďalšie stretnutia Corgoň ligy, ktoré začínajú o malú chvíľu, výber je naozaj pestrý. Dovidenia. (19:20:12)

90
    Jakub Holúbek faulovaný v úniku Kolmokovom, ktorý si za svoj počin vyslúžil žltú kartu.

89
    Tí ho ale rozohrali nakrátko a loptu stratili.

89
    Trenčania znova útočia a tlačia, neuveriteľné čo si dovolia na obrancov Nitry, Chudý musel znova zasahovať. Roh pre domácich.

87
    ...no ani z toho nezapršalo, domáci si zatiaľ udržali čisté konto.

86
    Rohový kop pre Nitru, pri vzdialenejšej žrdi číhal útočník v modrom, Volešák vyráža na druhý roh.

86
    Chudý si tentokrát vyskočil na vysokú loptu a zabránil šiestemu gólu vo svojej sieti.

84
    Posledné striedanie AS Trenčín, z ihriska odchádza dnes štvorgólový strelec David Depetris, na jeho miesto sa postaví Tomáš Malec.

83
    Domáci opäť menia svoje rady, Petra Mazána na trávniku nahradí Adam Morong.

82
    Holúbek zahodil vyloženú šancu! Peter Mazan z vápna poslal loptu na druhú stranu, kde si nabiehal prvý menovaný, ktorý ale netrafil prázdnu bránu! V poslednom okamihu do dráhy strely skočil Chudý!

80
    Tak toto bolo už naozaj odvážne. Volešák s prehľadom urobil kľučku pred dobiedzajúcim Soumahom, za čo si od divákov vyslúžil potlesk.

79
    Stretnutie sa už naozaj iba dohráva, od posledného gólu Depetrisa sa naozaj nič nestalo.

77
    Trenčania kontrolujú vývoj hry v druhom polčase a aj v posledných momentoch. Nitrania im nedokážu aj za veľkej snahy odobrať loptu, ktorú majú domáci akoby prilepenú na kopačkách.

75
    Nitra v útoku, z ľavej strany okúsil strelu Martin Boszorád, ktorý ale napálil iba do stopéra. Volešák nemusí zasahovať.

74
    Na dlhú loptu si nabehol Jakub Holúbek, zastavil ho ale ďalší ofsajd, ktorý musel byť však naozaj tesný.

74
    Už je to naozaj chvíľa, čo boli hostia pri lopte. Domáci si vymieňajú loptu na malom priestore a z hráčov Nitry si robia "dobrý deň". Tí už vypustili.

72
    Tréner domácich dáva šancu aj ostatným hráčom, Baéza nahradí Lobotka.

71
    David Depetris sa znova dral do útoku a chcel pridať piaty gól, no zastavil ho postranný arbiter, ktorý píska tesný ofsajd.

70
    Tréner Jurkemik musí byť naozaj sklamaný. Takýto výkon snáď nečakal nikto. Obrana je dnes deravá a útočníci sa zatiaľ do vážnej šance nedostali. Do konca zápasu ostáva ešte dvadsať minút. Uvidíme, či sa podarí hosťom streliť aspoň jeden gól útechy.
    Branky: 37. Depetris, 47. Depetris, 63. Štefánik, 65. Depetris, 68. Depetris

Karty:   34. Baéz (TRE) - 8. Szabó (NIT), 34. Soumah (NIT), 90. Kolmokov (NIT)

AS Trenčín: Volešák - Baéz, Depetris, Holúbek, Mazan, Mondek, Kleščík, Díaz, Da Silva, Štefánik, Mazáň.
    FC Nitra: Hroššo - Szabó, Boszorád, Harbuľák, Nascimento, Zelenický, Šimonek, Soumah, Kotora, Mičic, Kolmokov

Rozhodčí: Sedlák - Tomčík, Kubačka.