Č. Budějovice – Chrudim 0:2 (kon.) | Táborsko – Jihlava 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 2:3 (po pen.)
Chrudim – Táborsko 2:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:2 (0:1)
MFK Chrudim
Sobota 14.07.2012, 11:00 • Hluboká nad Vltavou • Turnaj Hluboká nad Vltavou

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Vítejte u prvního semifinále na turnaji v Hluboké nad Vltavou. V něm se střetne českobudějovické Dynamo a Chrudim. Do utkání určitě vstupují jako favorité Jihočeši, kteří obhajují loňský triumf. Třetiligová Chrudim letos sice ovládla ČFL, ale ve druhé lize nastupovat nebude.

1

2
    Riegel odvrátil centrovaný balon na rohový kop.

3
    Rychlý protiútok nedokázal zakončit Klesa, i když po uvolnění Zeby byl v dobré pozici.

4
    Chrudim měla další roh, ale obrana Jihočechů v čele s Řepkou a Lengyelem si poradila.

5
    Na hřiště se snáší déšť, zatím je to pouze lehká přeháňka.

6
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Chrudim se dostává do vedení. Ze třiceti metrů napřáhl FILIP JAROSZ a trefil parádně horní růžek Křížkovy branky.

7
    Dynamo už tři zápasy v řadě neskórovalo, uvidíme, jak se s nastalou situací vyrovná.

9
    Jarosz je při střelecké chuti, tentokrát jeho střelu Křížek zlikvidoval.

11
    Jihočechům se zatím vůbec nedaří kombinace a hráči často rozhazují rukama.

12
    Obránce Hanzlík se zapomněl v ofsajdu.

13
    Východočeši měli k dispozici další dva rohy, ale obrana oba odvrátila.

14
    Sandrův centr nenašel svého adresáta.

15
    Dynamo na chvíli přikovalo svého soka v pokutovém území, ale k přímé střele se nikdo v černobílém dresu nedostal.

17
    Na trestný kop Sandra si naskočil Markovič, ale jeho hlavička nemířila mezi tři tyče.

18
    Nad Hlubokou se rozpršelo, uvidíme, jak na tom bude hřiště v dalších utkáních.

20
    Na hřišti zůstal chvíli ležet Klesa a držel se za koleno. Ale snad to rozběhal a pokračuje ve hře.

22
    Rakovan nenacentroval přesně, obrana míč odvrátila.

23
    Po faulu na Hanzlíka bude Sandro rozehrávat trestný kop...

24
    ...Na ten si naskočil Emir Zeba, ale hlavičkoval příliš vysoko.

25
    Pro Klesu zápas brzy skončí, očividně nemůže pokračovat.

26
    Klesa je ze hřiště, nahradil ho Němec.

28
    Tomáš Dostálek se tlačil do šance, ale bráněn Riegelem míč netrefil.

30
    Déšť v posledních minutách ještě zesílil.

32
    Chrudim trošku ustoupila z aktivní hry, kterou předváděla v úvodu střetnutí. Jihočechům ale chybí přesnost v kombinaci.

33
    Lengyel poněkolikáté chybuje v rozehrávce, naštěstí pro něj soupeři míč utekl.

35
    Sandro faulován při cestě do pokutového území, trestný kop nedaleko pokutového území pro Jihočechy.

36
    Jenže Rakovanův centr neměl patřičnou výšku.

37
    Hanzlík měl možnost ke střele, ale míč poslal do sítě za brankou.

38
    Po citlivém pasu od Zeby postupoval Markovič sám na brankáře, ale míč poslal pouze do dobře postaveného Mrázka.

39
    Semifinále se bude hrát na 2x40 minut, tudíž se blíží konec úvodního dějství.

40
    Ještě je tu roh pro Chrudim.

Poločasový výsledek je zatím překvapením, i když Chrudim hraje sympaticky. Východočeši měli řadu rohových kopů a branku vstřelil v 6. minutě Filip Jarosz. Dynamo zahrozilo pouze únikem Markoviče, jehož sólo zmařil brankář Mrázek.

Oba celky se již vrací na hrací plochu, start druhého poločasu je na spadnutí.

Chrudim nastupuje bez jediné změny.

41
    V Dynamu změny jsou, Řezníček s Novákem nahradili Otepku s Riegelem.

41

42
    Dynamo předvedlo pěknou akci po ose Sandro - Řezníček a zakončující Zeba, který z dobré pozice vysoko přestřelil.

44
    Křížek předvedl nejistý zákrok ve výskoku, ale soupeř jeho zaváhání nepotrestal.

46
    Jihočeši se snaží o vyrovnání stavu, ale zatím jim chybí přesnost.

47
    Trestný kop rozehrál Rakovan, ale jeho pokus zaplachtil těsně vedle tyče.

49
    Vladyka vypálil z dobré pozice těsně vedle.

50
    Brankář Křížek vytáhl hlavičku po trestném kopu těsně nad břevno. Po následném rohu míč proběhl podél brankové čáry.

51
    Sandro se po odrazu míče od Němce dostal do obrovské šance, ale trefil pouze brankáře Mrázka.

52
    Ondřej Hauf zakončil rychlý protiútok střelou do břevna.

54
    Roh pro Dynamo po průniku Sandra...

55
    Z rohu nakonec nebylo nic.

55
    První střídání Chrudimi, Václavka nahradil Holuba.

56
    Němec hlavičkoval v těžké pozici daleko mimo branku.

57
    Další roh pro Dynamo...

58
    ..ale ani z něho nebylo nic.

59
    Další změna v chrudimském dresu. Dostálka vystřídal Kopecký.

62
    Zdravotní problémy má i Řezníček a na hřišti ho nahrazuje Dán Thompsen.

64
    Zeba ztratil míč na vlastní půlce, míče se ujal PETR VLADYKA, obhodil si Lengyela a okolo Křížka skóroval.

66
    Vypadá to na velké překvapení. Do konce utkání zbývá přibližně čtvrthodinky a třetiligová Chrudim vede o dva góly.

67
    Sandro byl faulován u postranní čáry, z následného trestného kopu znovu nezapršelo.

69
    Zkoušený Dán Thomsen se uvedl ztrátou ve středu hřiště, ale Chrudim z tohoto útoku nebyla nebezpečná.

71
    Další změna v dresu Chrudimi, Vladyku vystřídal Vávra.

72
    Michal Radouš dostává na tvrdá faul na Zebu žlutou kartu.

74
    Trestný kop Chrudim nerozehrála vůbec dobře.

75
    Sandro si při zpracování pomohl rukou, míč mají znovu Východočeši.

76
    Rozběhla se poslední pětiminutovka utkání, Chrudim už si postup do finále a cenný skalp nenechá vzít.

77
    Na žádný velký tlak v závěru to nevypadá, Jihočeši jsou blízko prodloužení své série bez vstřelené branky na čtyři zápasy.

78
    Chrudim střídá, Valda nahradil Kesnera.

79
    Po Holubově zblokované střele pálil technicky Hauf a trefil tyč.

První semifinále je minulostí, Chrudim zaslouženě postupuje do finále. Dvakrát skórovala, k čemuž nastřelila ještě břevno a tyč. Nyní následuje další semifinále mezi Jihlavou a Táborskem. (12:42:55)