0
1 3
Neděle 15.07.2012, 19:30WTA Palermo - 35° Palermo Ladies Open (antuka)

Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek nedělního večera. (20:53:33)

Sara Erraniová nedala ve finále turnaje v Palermu české hráčce šanci a po hodině a necelých patnácti minutách se může radovat z titulu. Italská hráčka byla jednoznačně lepší a podruhé v kariéře vyhrála turnaj v Palermu.

Konec zápasu

6:3
    Sara Erraniová vyhrála turnaj v Palermu !

40-15
    Italka má dva mečboly !!!

30-15
    Další zkrácení hry česká hráčka doběhla. Jenže Erraniová na síti stačila míček vrátit a získává fitýn.

15-15
    Zbytečná chyba Italky a fiftýn pro českou tenistku.

15-0
    Barbora Záhlavová-Strýcová se hodně zlobí. Míček získává Italka.

5:3
    První využívá a vede 5:3. Italka je kousek od vítězství na turnaji v Palermu.

40-15
    A česká hráčka hraje opět do autu. Italka má dva gemboly.

30-15
    Další chyba plzeňské rodačky.

15-15
    Barbora Záhlavová-Strýcová trefuje síť. Po patnácti.

0-15
    První fiftýn v osmém gemu získává česká tenistka.

4:3
    Sara Erraniová bere české hráčce podání a vede 4:3.

A-40
    Další brejkbol pro domácí tenistku.

40-40
    Lob domácí hráčky končí jen těsně v autu. Barbora Záhlavová-Strýcová měla nyní obrovské štěstí.

A-40
    Další skvělý prohoz a Italka má brejkbol.

40-40
    Eso české hráčky.

40-30
    Italka má brejkbol.

30-30
    Barbora Záhlavová-Strýcová zahrála výborně na síti.

30-15
    Další perfektní zkrácení hry od Erraniové.

15-15
    Italka trefuje síť.

15-0
    Zbytečná chyba Barbory Záhlavové-Strýcové, která netrefila dobře vysoký míček.

3:3
    Slabé druhé podání Italky a česká hráčka bere své soupeřce další podání.

30-40
    Další míček pro domácí hráčku.

15-40
    Těsný aut české hráčky. Stále má však dva brejkboly.

0-40
    Barbora Záhlavová-Strýcová má tři brejkboly.

0-30
    A další.

0-15
    Italka hraje do zímezí, fiftýn pro českou tenistku.

3:2
    Sara Erraniová bere české hráčce opět podání a vede 3:2.

40-15
    První Barbora Záhlavová-Strýcová odvrací.

40-0
    Erraniová má tři brejkboly.

30-0
    A další míček pro domácí tenistku. Barbora se na sebe nyní hodně zlobí, ví, že tento úder měla zahrát lépe.

15-0
    Italka trefuje roh kurtu a získává první první fiftýn v pátém gemu.

2:2
    A Barbora Záhlavová-Strýcová bere Italce podání a srovnává na 2:2.

40-A
    Perfektní return české hráčky, která má další brejkbol.

40-40
    Další skvělé zkrácení hry od domácí tenistky. Barbora Záhlavová-Strýcová se snažila jak mohla, ale míček nedoběhla, shoda.

30-40
    Barbora Záhlavová-Strýcová zahrála skvělé na síti a má první brejkbol!

30-30
    Chyba Italky, po třiceti.

30-15
    Barbora Záhlavová-Strýcová snižuje po skvělém forhendu.

30-0
    Italce nyní pomohla síť a následně ukončuje celou výměnu z forhendu.

15-0
    Barbora Záhlavová-Strýcová teď zahrála několik dobrých a razantních úderů, ale ten poslední končí bohužel za lajnou.

2:1
    Další nevynucená chyba domácí hráčky a plzeňská rodačka snižuje.

40-A
    Italka kazí a Barbora Záhlavová-Strýcová má gembol.

40-40
    Výborně česká hráčka na síti, shoda.

40-30
    Skvělý return Italky, která má další brejkbol.

30-30
    Po třiceti.

15-30
    Dobré první podání. Erraniová returnuje do autu.

15-15
    Erraniová se rozhodla zkrátit hru, ale česká tenistka byla pozorná a nenechala se překvapit.

15-0
    Další parádní return Italky. Česká hráčka se bránila jak mohla, ale fiftýn nakonec nezískává.

2:0
    To je nepříjemné. Barbora Záhlavová-Strýcová chtěla reagovat na zkrácení hry, ale při sprintu upadla. Gem pro Italku.

40-30
    Výborný forhend české tenistky.

40-15
    Barbora Záhlavová-Strýcová dobře zkrátila hru, ale Erraniová míček doběhla a skvěle ho vrátila na druhou stranu kurtu. Italka má dva gemboly.

30-15
    A po několika razantních úderech získává další fiftýn.

15-15
    Po patnácti. Italka se hlasitě povzbuzuje.

0-15
    Tentokrát ale parádní return české hráčky. Italka byla na síti bezmocná.

1:0
    Barbora Záhlavová-Strýcová se opět vydala na síť, ale domácí tenistka ji opět skvěle prohazuje a bere si podání české hráčky.

A-40
    Erraniová má další brejkbol.

40-40
    Výborně Barbora, shoda.

40-30
    Italka perfektně zkrátila hru a má první brejkbol ve druhém setu.

30-30
    Barbora Záhlavová-Strýcová se bránila jak mohla, ale Italka ukončuje výměnu parádním úderem z voleje.

15-30
    Erraniová hraje z forhendu do autu. Hodně se po tomhle míčku na sebe zlobila.

15-15
    Barbora Záhlavová-Strýcová kazí na síti. Po patnácti.

0-15
    První fiftýn ve druhém setu získává česká hráčka.

0:0
    První set byl jednoznačnou záležitostí domácí hráčky. Ta nedala plzeňské rodačce žádnou šanci a úvodní finálovou sadu získala za necelých 26 minut v poměru 6:1. Druhý set začne za malý okamžik.

5:1
    Barbora Záhlavová-Strýcová hraje z bekhendu do autu a Italka vede už 5:1. Navíc jde podávat.

A-40
    Erraniová teď zahrála několik úderů přesně na lajnu. Barbora se bránila, ale nakonec získává fiftýn domácí hráčka.

40-40
    České hráčce teď pomohla páska. Italka míček doběhla a zůstala na síti. Barbora Záhlavová-Strýcová pouze vracela míček na druhou stranu kurtu, ale Italka chybuje a trefuje síť.

40-30
    Nyní domácí hráčka ale returnuje do autu. Stále má jeden brejkbol.

40-15
    Erraniová má další dva brejkboly.

30-15
    Další výborný a přesný return Italky.

15-15
    Dlouhou výměnu získává domácí hráčka. Po několika skvělých úderech se Barbora Záhlavová-Strýcová vydala na síť, ale Erraniová vykouzlila další parádní prohoz.

0-15
    Fiftýn pro plzeňskou rodačku. Italka chybuje a trefuje síť.

4:1
    Výborné podání a Barbora Záhlavová-Strýcová returnuje pouze do zámezí. Italka vede už 4:1.

40-15
    Nechytatelný bekhend a Italka má dva gemboly.

30-15
    Česká hráčka to myslela dobře, ale její forhend končí v síti.

15-15
    Po patnácti.

15-0
    Barbora Záhlavová-Strýcová netrefila míček ideálně a ten končí v autu.

3:1
    A hned první využívá a bere české hráčce podání.

40-0
    Česká hráčka trefuje síť a Italka má tři brejkboly. To nevypadá dobře.

30-0
    Další fiftýn pro Italku. Barbora Záhlavová-Strýcová zahrála z bekhendu do autu.

15-0
    Výborný prohoz Erraniové. Česká hráčka byla na síti bezmocná.

2:1
    A Sara Erraniová nakonec získává po menších problémech tento gem.

30-15
    Výborný bekhend Italky, která získává další fiftýn.

15-15

0-15
    Forhend Italky končí v síti.

1:1
    Barbora Záhlavová-Strýcová si udržela své podání a vyrovnává.

30-40
    I další fiftýn získává domácí hráčka.

15-40
    Výborný bekhend Italky.

0-40
    Erraniové return končí v síti. Barbora Záhlavová-Strýcová má tři gemboly.

0-30
    A další těsný aut. Česká hráčka má zatím štěstí.

0-15
    Dobrý return domácí hráčky končí těsně v autu.

1:0
    Barbora Záhlavová-Strýcová předvedla parádní return, ale následně kazí na síti a Italka získává první gem.

30-0
    A další míček z rakety české tenistky končí v zámezí.

15-0
    První finálový fiftýn získala domácí hráčka. Barbora Záhlavová-Strýcová returnovala do autu.

0:0

Na podání začne domácí hráčka.

Česká Barbora Záhlavová-Strýcová vyřadila v prvním kole Silivii Soler-Espinosovou, v osmifinále si poradila s americkou Julii Cohenovou, ve čtvrtfinále si plzeňská rodačka vyšlápla na Julii Georgesovou a do finále postoupila přes Lauru Robsonovou. Naše hráčka se na turnaji prezentuje bojovným tenisem a pevně věříme, že ten bude předvádět i v dnešním zápase, který začne za pár minut.

Domácí Erraniová má v letošním roce výbornou formu, což potvrzuje i v Palermu, kde ještě neztratila ani set. V prvním kole porazila Edinu Gallovitskou, v osmifinále vyřadila Patricii Mayerovou, ve čtvrtfinále skončila na její raketě Alexandra Cadantu a v semifinále vyřadila domácí hráčka Irinu Beguovou. Italská hráčka navíc v těchto čtyřech zápasech ztratila pouhých 16 gemů!

Domácí Sara Erraniová je současné době v žebříčku WTA na 9. místě. Barbora Záhlavová-Strýcová se nachází na místě 71. Jasnou favoritkou je i podle sázkových kanceláři Erraniová, ale uvidíme, jak celé finále nakonec dopadne. Budeme doufat, že česká hráčka získá svůj třetí titul v kariéře. Jediný titul zatím plzeňská rodačka získala loni v září na turnaji v Québeku. Barbora Záhlavová-Strýcová má na tomto turnaji patent na dlouhá utkání. Od druhého kola vyhrála všechny duely ve třech setech a celkově na kurtech při svých střetnutích ve dvouhře strávila už 11 hodin a tři minuty.

Přeji krásný večer všem tenisovým fanouškům. Dnes je na programu finále ženského turnaje v italském Palermu, ve kterém se představí česká tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová. Proti ní se postaví domácí hráčka a turnajová jednička Sara Erraniová, která tento turnaj vyhrála už v roce 2008. Pro českou tenistku je to vůbec první finálová účast ve dvouhře na turnaj WTA v letošním roce.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.