BATE – Vardar 3:2 (kon.) | Maribor – Željezničar Sarajevo 4:1 (kon.) | Ludogorec – Dinamo Záhřeb 1:1 (kon.)
Budućnost Podgorica – Śląsk 0:2 (kon.) | Molde – Ventspils 3:0 (kon.)
PFK Ludogorec Razgrad
1:1 (0:0)
GNK Dinamo Záhřeb
Středa 18.07.2012, 20:00 • Ludogorets Arena • Liga mistrů (předkola)

90+3
    Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!

Tak to je neskutečný šok pro domácí, kteří ovládali poslední minuty, ale zcela zapomněli na střídajícího ANTE RUKAVINU, který minutu před vypršením nastaveného času dokázal vyrovnat. Za čtyři minuty na hřišti výborná práce. Je vyrovnáno a asi i tak zápas skončí.

90
    Poslední střídání také u domácích. Končí Stojanov, hubené vedení se bude snažit bránit Guela.

89
    Potřetí a naposledy střídají hosté. Dohrál Tomečak, nastupuje Rukavina.

86
    Druhé střídání kouče Bogdanova. Odešel Ivanov, přišel Aleksandrov.

84
    Tak nakonec odchází další zraněný hráč Dyakov a na zelený pažit vstupuje na poslední minuty Moti. Jedná se o první střídání domácího trenéra.

77
    Největší šance Dinama v zápase. Z ničeho nic se ocitl v pokutovém území Begiraj a pohrál si jednak s obránci a jednak i s brankářem. Jenže na poslední chvíli se vrátil do brány bek Guldan a skutečně v hodině dvanácté odkopl šourající se míč z brankové čáry. Už tam putoval, ale nedoputoval.

76
    Změna stráží v chorvatském provedení. Odešel nevýrazný Čop, na jeho místo jde Alispahič.

70
    Vzápětí měl na nohou vyrovnání hostující Čop, ale jen o pár čísel minul Golubovičovu svatyni.

69
    Ludogorets Razgrad právě vstřelil branku!

Zasloužené vedení je na světě. Z pravé strany odcentroval Stojanov a našel nikým nehlídaného MARCELINHA, který pohodlně zavěsil do sítě. Brankář Kelava sice po míči skákal, ale neměl nárok zasáhnout na skvěle umístěnou hlavičku.

68
    Za protesty je rovněž potrestán domácí Dyakov.

68
    Opět se ukázaly horké hlavy. Ve tvrdém souboji se střel Dyakov se Sammirem a hostující hráč je potrestán žlutou kartou.

64
    Nicméně střela Ivanova volala po brance. Z hranice vápna napřáhl pořádnou jedovku a míč se otřel o boční síť. Mnoho nechybělo.

56
    Hostující lodivod Ante Čačič poprvé střídá. Ze hřiště stahuje Pivariče, na něj vstupuje Begiraj.

51
    Radek Příhoda vytahuje další kartu. Za řeči je potrestán Tonel.

50
    Druhým potrestaným hráčem dnešního mače je Júnior Caiçara.

34
    No to jsou věci, dvě neuvěřitelné tutovky bulharského týmu a dalo by se říci, co by hráči v zelených dresech chtěli víc. Marcelinho nejprve z malého vápna orazítkoval tyč a z následné dorážky pálil do těla brankáře dorážející Genchev. To však nebylo vše, míč stále poskakoval po brankové čáře a v poslední moment odpálil míč do bezpečí stoper Vida. Na dorážku byl totiž připraven znovu Marcelinho.

33
    Ovšem málem udeřilo na straně Záhřebu, který si vytvořil obrovskou šanci. Z rychlé brejku se dostal k míči Tomečak, jemuž přihrál Kovačič a mnoho nechybělo. Golubovič musel dráhu letu kontrolovat.

26
    Teď už je to za kartu. Miroslav Ivanov dohrál Sammira a bez žlutého napomenutí to být skutečně nemohlo.

12
    Gólová situace před chorvatskou bránou. Kelava byl v ohni střel a měl obrovské štěstí, že ho domácí hráči trefovali. Nejprve neuspěl Stojanov a následně pálil do rukavic brankáře Ivanov. Kelava si musel připadat jak na gymnastice, skákal a skákal. Na body by uspěl na maximální počet. Díky němu se stav nemění.