Novopolock – CZ Bělehrad 3:4 (kon.) | Machačkala – Honvéd 1:0 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Arnhem 4:4 (kon.)
Rustavi – Plzeň 1:3 (kon.) | Olimpija Lublaň – Tromsø 0:0 (kon.) | Soligorsk – Ried 1:1 (kon.)
APOEL – Senica 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Thór 3:0 (kon.) | Trnava – Sligo Rovers 3:1 (kon.)
AIK Stockholm – Hafnarfjördur 1:1 (kon.) | Rapid Buk. – MYPA 3:1 (kon.) | Twente – Inter Turku 1:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Fehérvár 1:1 (kon.) | Hajduk Split – Skonto FC 2:0 (kon.) | Vojvodina – FK Sūduva 1:1 (kon.)
Široki Brijeg – St Patrick´s 1:1 (kon.)
NK Olimpija Lublaň
0:0 (0:0)
Tromsø IL
Čtvrtek 19.07.2012, 18:00 • ŠRC Stožice Lublaň • Evropská liga (předkola)

To je ode mne vše. Vám, co jste sledovali tento přenos, děkuji za pozornost a ořeji vám hezký zbytek dne a někdy příště u online přenosu napočtenou! (19:53:40)

Devadesát minut určených ke hře, jíž se říká fotbal je za námi a my jsme nebyli svědky jediné branky. Ale šnace byly. Tu největší měl v první půli Andersen, ale Džafić byl úspěšný.

90+3
    Jeho centr však skončil v moci Olimpije a to byl také poslední počin v dnešním zápase.

90+3
    Naopak na druhé straně je tu roh pro Tromsö. Rozehrávky se ujal opět Bendiksen.

90+2
    Tam se však dopustil faulu před chvilkou faulovaný Nikezić a je po akci.

90+1
    Jenssen fauloval Nikeziće. Olimpija může nakopnout balon dopředu.

90+1
    Bendiksen rozehrával roh, který však domácí obrana odvrátila.

90
    Také domácí trenér naposledy střídá. Ze hry odešel Lovrečič a na jeho post se postavil Salkič.

89
    Jenssen se dostal ke střele, jeho pokus si našel místo mezi tyčemi, ale tam byl připravený Džafić, který tak chytá tuto střelu a tribuny mu tleskají.

88
    Hned dvojité střídání si pro nás připravil Per-Mathias Högmo. Ze hry stahuje českého bojovníka Zdeňka Ondráška a místo něj posílá na hřiště Årsta. A jako druhý odchází po osmi minutách na hřišti Nyström. Zřejmě má zdravotní problémy, a tak pouští na hrací plochu Kristiansena.

87
    Ondrášek se probíjel do šance a byl zastaven Lovrečičem. Tomu se náhle zažlutilo před očima, jelikož za svůj úkon byl odměněn Vitienesem žlutou kartou.

86
    Na domácích je vidět chuť dát gól a potěšitě své fanoušky. Nyní se ke střele dostal Trifkovič, jeho pokus konečně našel prostor mezi tyčemi, ale tam byl připravený gólman Sahlman, který si tak připsal další úspěšný zákrok.

84
    Lublaň se snaží projít až na velké vápno soupeře. Ten zatím výborně brání.

83
    A na druhé straně fauloval Fin Koppinen domácího Nikeziće.

83
    Valenčič se dopustil faulu. Faulovaným byl Jenssen.

82
    Radujko se dostal do další střelecké pozice, ale ani tentokrát neměl dobře seřízená mířidla na napálil balon mimo branku.

81
    Ondrášek fauloval Zafiroviče. Olimpija bude rozehrávat.

81
    Další střídání. Tentokrát zamíchal kartami na hřišti Ermin Šiljak, který stahuje ze hry Šporara a na jeho místo posílá Nikeziće.